Сонник «Доручення»

Французький сонник

Хтось дав вам у сні доручення - це означає, що мине зовсім небагато часу, як якісь дорогі вам люди, на жаль, забудуть про вас, через що ви можете стати шанувальником зеленого змія. Ви зуміли його гідно виконати - значить, пам'ять до вашим близьким повернеться дуже скоро, чимало вас цим порадувавши. А якщо не впоралися, то охолодження між вами залишиться назавжди. Самі давали доручення комусь - такий сон говорить про те, що годинник відрахують вам у житті ще дуже багато щасливих хвилин.

Новий сімейний сонник

Якщо уві сні вас відправляють кудись з дорученням, то вас чекають зустрічі з близькими по духу людьми і згоду в будинку. Молода жінка, що посилає когось з дорученням, може через свого байдужості втратити коханого.

Китайський сонник Чжоу-гуна

Доручаєш людині займатися твоїм ділом. - Віщує велике нещастя.

Сонник Міллера

Якщо уві сні Ви йдете кудись з дорученням, то це означає зустрічі з близькими по духу людьми і згоду в будинку.

Для молодої жінки посилати кого-небудь з дорученням - передвіщає втрату коханого, який не зможе змиритися з тим байдужістю, з яким вона зустрічає його бажання.

Направлятися кудись за дорученням - зустріч з однодумцями;

Для жінкидавати комусь доручення - втрата коханого, який не бажає миритися з байдужістю, яке він зустрічає з Вашої сторони.

Якщо Вам приснилося, що Ви виконуєте якесь доручення, то такий сон може означати взаєморозуміння і згода в родині.

Для молодої жінки сон, у якому вона посилає когось з дорученням, означає, що вона втратить свого коханого через те, що буде занадто неуважна до його бажань.

Сонник Міс Хассе

Доручення давати — вимагають твоєї допомоги.

Сучасний сонник

Якщо Вам сниться, що Ви виконуєте доручення - сон означає взаєморозуміння і згода в сімейному колі.

Виконувати якесь доручення уві сні - означає отримати приємну звістку, лист. Молодій жінці бачити у сні, що вона посилає когось з дорученням - означає, що вона втратить свого коханого через байдужість до його бажань.

Якщо ви самі доручили комусь зробити щось, такий вчинок у сні - обіцяє вам наяву втрату популярності через необдумані дії.

Сонник для стерви

Доручення — хороші, теплі і радісні стосунки в родині, прекрасні друзі і стабільна робота.

Давати комусь завдання або посилати з дорученням - не треба бути жорстокою по відношенню до людини, яка дуже тебе любить, якщо ти не відчуваєш до нього відповідних почуттів, вам краще розлучитися.

Сонник від А до Я

Якщо уві сні ви даєте комусь доручення, яке залишається невиконаним, - наяву вас підведуть ділові партнери.

Якщо ваше доручення виконано самим належним чином - незабаром друзям потрібно ваша допомога для вирішення вельми складного і заплутаного обставини.

Сон, в якому ви поспішаєте виконати доручення коханої людини, віщує духовне спілкування з близькими за інтересом людьми.

Якщо ви відмовляєтеся виконати доручення начальства - це передвіщає неприємності на роботі або втрату коханого, якому набридли ваші примхи.

Снотолкователь

Якщо уві сні Ви йдете кудись з дорученням то це означає зустрічі з близькими по духу людьми і згоду в будинку.

Для молодої жінки посилати кого-небудь з дорученням - передвіщає втрату коханого, який не зможе змиритися з тим байдужістю, з яким вона зустрічає його бажання.

Сонник для закоханих

Дівчина, якій сниться, що вона посилає когось з дорученням, наяву втратить кохану людину. Виною всьому виявляться його егоїзм і негідне ставлення до неї.

Теткінскій сонник-2012

Дорученнявідображення до доручення як такому.