Тлумачення сну «Дозвіл»

Сонник Міс Хассе

У сні знайшли документи - вас чекає непередбачена прибуток;

Втратили — випробуєте потрясіння. Отримати уві сні патент - наяву отримати доходи.

Сонник Міллера

Якщо приснився небудь документ (ліцензія, патент, дозвіл на щось), вас чекають дискусії і втрати. Заміжня жінка може розлучитися зі своєю природною веселістю.

Побачити в сні шлюбне свідоцтво - жінці такий сон пророкує, що незабаром вона виявиться в неприємній, що принижує її гордість залежності. Підписувати якийсь документ - сон означає, що ви можете виявитися дійовою особою адміністративного чи кримінального судочинства.

Для успішного результату вам не вдасться обійтися без допомоги хорошого адвоката. В цілому підписувати уві сні паперу вважається недобрим знаком.

Езотеричний сонник

У сні документи були в повному порядку - приготуйтеся до благопріяним змінам у своєму житті;

Вам представиться можливість користуватися привілеями, знижками. Папери порвані, написані з помилками і т. - Вас як члена соціуму чекають невдачі, наприклад, відмова в реєстрації, в прийомі на роботу. Отримувати документи - покращиться соціальний статус;

Втратити — погіршиться.

Загальний сонник

, Ліцензія, патент Побачити в сні документ (ліцензію або патент) означає суперечки й втрати. Заміжній жінці такий сон загрожує придушенням її природної веселості.

Для жінки побачити у сні шлюбне свідоцтво - знак того, що вона скоро знайде неприємні окови, які принизять її гордість.

Якщо Вам сниться, що Ви підписуєте документ, то це передвісник загрожує Вам судової справи, для успішного вирішення якого Вам буде потрібен хороший адвокат. Взагалі підписувати в сні паперу - недобрий знак.