Сонник «Дрібниця»

Сучасний сонник

Якщо Вам приснилося, що у Вас багато дрібних грошей, то в реальному житті Ви розтрачуєте свій час і сили на вирішення дрібних незначних проблем, що вельми Вас дратує.

Якщо у сні Ви перераховуєте дрібниця і виявляєте, що Вам не вистачає всього декількох монет для здійснення покупки, то наяву Ви досягнете стабільного матеріального становища, однак завжди будете знати ціну грошам. Подавати дрібниця біднякам - сприятливий знак.

Ідіоматичний сонник

«Дрібниця» — про гроші;

«дрібниці життя» — незначне, минуще.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Бачити у сні і вважати дрібниця - до біди.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Бачити у сні, як ви дістаєте з гаманця дрібниця, щоб розрахуватися з продавцем - не все ще втрачено.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Дрібниця сниться — до сліз.

Малий сонник

Якщо Вам приснилося, що у Вас багато дрібних грошей, то в реальному житті Ви розтрачуєте свій час і сили на вирішення дрібних незначних проблем, що вельми Вас дратує.

Якщо у сні Ви перераховуєте дрібниця і виявляєте, що Вам не вистачає всього декількох монет для здійснення покупки, то наяву Ви досягнете стабільного матеріального становища, однак завжди будете знати ціну грошам.

Подавати дрібниця біднякам - сприятливий знак.

Загальний сонник

Сон, у якому Ви бачите дрібні монети, несприятливий, так як він є передвісником сімейних негараздів.

Для дівчини сон, у якому коханий дарує їй срібні монети, означає, що в найближчому майбутньому він скоїть нечесний вчинок по відношенню до неї.

Якщо монети нові і яскраво блищать або ж у своєму сні Ви бачите їх дуже виразно, то очікуйте прихильності долі. Мідні монети - символ розпачу і важкої фізичної праці.