Сонник «Егоїст»

Сонник Міллера

Якщо вам наснився егоїст, це говорить про те, що навколишні люди вже помітили, як гаряче ви прагнете до того, щоб вам чинили високі почесті. Вам треба бути скромнішими, в іншому випадку у вас з'явиться велика кількість недоброзичливців. Молода жінка після такого сну познайомиться з людиною, якій вона не повинна особливо довіряти.

Якщо уві сні ви якоїсь людини критикували за те, що він страшний егоїст, це говорить про те, що поруч з вами багато друзів, які із заздрості мріють знайти можливість вас зганьбити.

Для чоловіка такий сон виступає передвісником підступів заздрісного суперника, таємно бажає очорнити його в очах обраниці.

Якщо уві сні скоїли егоїстичний вчинок, скоро вас чекає зіткнення з конкурентами.

Сучасний сонник

Побачити в сні егоїста - знак того, що ваше прагнення до високих почестей помічено. Будьте скромнішими, інакше у вас з'явиться багато недоброзичливців. Молодій жінці такий сон передвіщає знайомство з людиною, якій їй не слід довіряти.

Засуджувати уві сні когось за егоїзм - означає, що у вас дуже багато заздрісних друзів, які тільки і шукають спосіб, щоб зганьбити вас. Чоловікові такий сон передвіщає підступи заздрісного суперника, який потай бажає зганьбити вас в очах вашої улюбленої.

Вступити у сні егоїстично - знак того, що незабаром по роботі ви зустрінетеся з конкурентами.

Загальний сонник

Побачити в сні егоїста - знак того, що ваше прагнення до високих почестей помічено. Будьте скромнішими, інакше у вас з'явиться багато недоброзичливців. Молодій жінці такий сон передвіщає знайомство з людиною, якій їй не слід довіряти.

Засуджувати уві сні когось за егоїзм означає, що у вас дуже багато заздрісних друзів, які тільки і шукають спосіб, щоб зганьбити вас. Чоловікові такий сон передвіщає підступи заздрісного суперника, який потай бажає зганьбити вас в очах вашої улюбленої. Вступити у сні егоїстично - знак того, що незабаром по роботі ви зустрінетеся з конкурентами.

Побачити в сні егоїста - знак того, що ваше прагнення до високих почестей помічено. Будьте скромнішими, інакше у вас з'явиться багато недоброзичливців. Молодій жінці такий сон передвіщає знайомство з людиною, якій їй не слід довіряти. Засуджувати уві сні когось за егоїзм означає, що у вас дуже багато заздрісних друзів, які тільки і шукають спосіб, щоб зганьбити вас. Чоловікові такий сон передвіщає підступи заздрісного суперника, який потай бажає зганьбити вас в очах вашої улюбленої. Вступити у сні егоїстично - знак того, що незабаром по роботі ви зустрінетеся з конкурентами.