Сонник «Екіпаж»

Сонник Міллера

Бачити у сні запряжений екіпаж - означає задоволення і радість. Можливо, що незабаром Ви будете наносити численні візити. Їхати в екіпажі - до легкого нездужання, після якого обставини складуться для Вас сприятливо. У сні шукати екіпаж - означає настання періоду тяжкої праці, який, проте, дасть Вам незабаром стійке матеріальне становище.

Бачити у сні команду, готову покинути порт зі своїм судном, означає якісь непередбачені обставини, які будуть причиною Вашої відмови від вигідною поїздки.

Якщо в сні Ви спостерігаєте екіпаж, який рятує свій корабель під час шторму - сон означає прийдешню катастрофу на суші або на море. Молодим цей сон віщує нещастя.

Сонник Міс Хассе

Побачити екіпаж — сон до невеликих тривогам;

Їхати в ньому - до вільного життя;

Їхати в красивому, витонченому, зручному екіпажі - до благополуччя;

Перекинутися під час поїздки в екіпажі - сон означає, що через невдалого рішення доведеться чимало тривожитися;

Бачити їдуть.

Англійський сонник

Це вельми пристойне засіб пересування нічим поганим Вам не загрожує.

Якщо навіть незабаром після такого сну Ви і відчуєте легке нездужання, його як рукою зніме, варто Вам лише ненадовго змінити клімат. Добробут Ваше після таких нічних подорожей тільки виросте.

Бачити — дрібні тривоги їхати - вільне життя витончений і в ньому їхати - благополуччя перекинутися разом з ним - невдале рішення заподіє багато тривог бачити їдуть - торжество багато екіпажів - ощадливістю досягнеш багатства.

Бачити у сні команду, готову покинути порт зі своїм судном, означає якісь непередбачені обставини, які будуть причиною Вашої відмови від вигідною поїздки.

Якщо в сні Ви спостерігаєте екіпаж, який рятує свій корабель під час шторму, - сон означає прийдешню катастрофу на суші або на море. Молодим цей сон віщує нещастя.

Сонник Симона Кананіта

Екіпажїздити в ньому - курорт, відпочинок, задоволення - перекинутися - невдале рішення заподіє багато тривог - бачити їдуть - торжество.

Новий сімейний сонник

Запряжений екіпаж, побачений у сні, віщує радість і задоволення. Можливо, вас чекають численні візити. Сон, в якому ви їхали в екіпажі, застерігає про можливість легкого нездужання. Лякатися не варто:

У підсумку все складеться цілком сприятливо.

Якщо уві сні ви шукали екіпаж, то найближчим часом вам доведеться добре попрацювати. Зате в результаті ви досягнете стійкого матеріального становища. Не варто забувати, що у слова "екіпаж" є й інше значення. Побачивши уві сні команду на відпливає судні, приготуйтеся до непередбачених обставин, які змусять вас відмовитися від вигідної поїздки.

Циганський сонник

Віз — циганський будинок на колесах.

Якщо вам присниться наближаються до вас візок або вагон - до вас прийдуть з візитом або до вас дійдуть новини (які можуть бути як хорошими, так і поганими). Що віддаляється від вас візок - розлука з коханою людиною. Нерухомо стоять або проїжджаючі повз вози означають, що все стабілізується і залишиться незмінним протягом деякого часу. Їхати у візку - ви робите успіхи, розвиваєтеся (транспортний засіб взагалі - символ духовного росту).

Якщо ви самі правите возом - ви несете відповідальність за своє життя і здатні приймати рішення.

Старовинний англійський сонник (сонник Зедкіеля)

Це вельми пристойне засіб пересування нічим поганим вам не загрожує. якщо навіть незабаром після такого сну ви і відчуєте легке нездужання, його як рукою зніме, варто вам лише ненадовго змінити клімат. добробут ваше після таких нічних подорожей тільки виросте.

Східний жіночий сонник

Сон, в якому екіпаж корабля намагається врятуватися під час сильного шторму, пророкує біду. Побачиш екіпаж, готовий покинути порт, - значить, якісь непередбачені обставини змусять тебе відмовитися від подорожі.

Сучасний сонник

Бачити у сні флотський екіпаж, готовий покинути порт - знак того, що якась непередбачена обставина змусить Вас відмовитися від подорожі, що обіцяє велику вигоду.

Якщо Вам сниться, що екіпаж під час шторму намагається врятувати корабель - цей сон пророкує лиха на морі і на суші. Молодим людям такий сон - передвіщає зло.

Езотеричний сонник

Бачити — до поїздки в гості. Їхати - приймати гостей у своєму будинку або запрошувати в ресторан.

Сонник Данилової

Їхати у сні в прекрасному екіпажі і бачити з вікна красиві види природи - це означає, що наяву вам належить зробити багато цікавих відкриттів і побачити велику кількість незнайомих людей, серед яких, можливо, ви зустрінете старого друга.

Якщо по дорозі екіпаж ламається, сон говорить про ваші переживання, пов'язаних з острахом виявитися недостатньо сексуальним і збудливим для нового партнера.

Для чоловіка цей сон може говорити про його боязні опинитися на самоті, про страх проявити свою неспроможність перед великою кількістю жінок. Сон, в якому ви довго чекаєте приїзду вашого екіпажу, віщує вам поєднання приємного з корисним.

Східний сонник

Сон, в якому екіпаж корабля намагається врятуватися під час сильного шторму - пророкує біду.

Побачиш екіпаж, готовий покинути порт - значить, якісь непередбачені обставини змусять тебе відмовитися від подорожі.

Новітній сонник

Бути членом екіпажу - до доброзичливої доброї зустрічі.

Сонник Азара

Їхати у витонченому екіпажі - благополуччя.

Сонник для стерви

Екіпаж корабля — тобі доведеться відмовитися від вигідної ділової поїздки через які несподівано виникли непередбачувані обставини.

Побачити в сні екіпаж корабля на потопаючому судні під час шторму або бурі - неприємності, нещастя і проблеми на службі або вдома.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Екіпаж — вам належить напружена робота.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Екіпажпопереду далека подорож.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Екіпажпопереду хороший відпочинок, радість.

Сонник для закоханих

Якщо вам сниться екіпаж, запряжений кіньми, вас чекають радість і задоволення. Ви будете зав'язувати знайомства і отримаєте безліч шанувальників.

Загальний сонник

Бачити у сні флотський екіпаж, готовий покинути порт - знак того, що якась непередбачена обставина змусить Вас відмовитися від подорожі, що обіцяє велику вигоду.

Якщо Вам сниться, що екіпаж під час шторму намагається врятувати корабель, то цей сон пророкує лиха на морі і на суші. Молодим людям такий сон віщує зло.

Бачити у сні флотський екіпаж, готовий покинути порт - знак того, що якась непередбачена обставина змусить Вас відмовитися від подорожі, що обіцяє велику вигоду.

Якщо Вам сниться, що екіпаж під час шторму намагається врятувати корабель, то цей сон пророкує лиха на морі і на суші. Молодим людям такий сон віщує зло.

Теткінскій сонник-2012

Екіпаж, як команда - потреба в узгодженості дій.

Не для моряка - дивитися засіб пересування водне.

Снотолкователь

Бачити у сні запряжений екіпаж - означає задоволення і радість. Можливо, що незабаром Ви будете наносити численні візити.

Їхати в екіпажі - до легкого нездужання, після якого обставини складуться для Вас сприятливо.

У сні шукати екіпаж - означає настання періоду тяжкої праці, який, проте, дасть Вам незабаром стійке матеріальне становище.

 
Відноситься до тем: