Сонник «Епідемія»

Сонник Міллера

Приснилося, що ви отримали новина про поширення небезпечної епідемії, - вам загрожує сильне розумова перевтома. Ще одне значення сну - займетеся якимись клопітно справами;

Може захворіти близька людина. Побачили уві сні, що заразилися і стали жертвою епідемії, - насправді серйозне захворювання, особливо інфекційного, вам не загрожує, але все-таки профілактичні заходи будуть незайвими.

Сонник Азара

Заполошно день.

Якщо уві сні ви відчуваєте страх, дізнавшись про Е. - Наяву є небезпека стати учасником неприємних подій з численними жертвами, зважаючи на наявність у вас групової карми. (Пред. !) Якщо уві сні Е. обходить вас стороною і ви не боїтеся, то сон рекомендує вам подбати про близькі, які можуть постраждати під час соціальних і масових заходів.

Якщо Вам сниться, що Ви дізнаєтеся про небезпечну епідемію, - сон попереджає Вас про можливе серйозне розумовій перевтомі;

Крім того, Вам належить вирішувати клопітні проблеми.

Сон може передвіщати хвороба когось із близьких.

Дізнатися про небезпечну епідемію - попередження Вас про можливе серйозне розумовій перевтомі, Вам належить вирішувати клопітні проблеми, можлива хвороба когось із близьких.

Езотеричний сонник

Якщо уві сні ви відчуваєте страх, дізнавшись про Епідемії - наяву є небезпека стати учасником неприємних подій з численними жертвами, зважаючи на наявність у вас групової карми. (Пред. !) Якщо уві сні Епідемія обходить вас стороною і ви не боїтеся, то сон рекомендує вам подбати про близькі, які можуть постраждати під час соціальних і масових заходів.

Новий сімейний сонник

Сон, в якому ви дізнаєтеся про небезпечну епідемію, попереджає вас про те, що ви під загрозою серйозного перевтоми. Відпочиньте хоча б трохи і відкладіть рішення своїх проблем на потім.

Східний жіночий сонник

Несприятливий сон, пророкує психічне або нервове захворювання. Крім того, тобі варто прийняти профілактичні методи, щоб уберегти себе і своїх близьких від інфекційних хвороб.

Ісламський сонник ібн Сирина

Одному чоловікові приснилося, як епідемія охопила людей і тварин. Тлумач, спрошенний щодо даного сну, відповів так:

"Правитель цього часу винищить або укладе людей в тюрми. Він зробить це і з благочестивими людьми ". І дійсно, в ту епоху люди пізнали несправедливого правителя-тирана. Через деякий час, один святий чоловік побачив його уві сні з потворним обличчям, нездатним пересуватися, з знівеченими руками і ногами. Також він почув читання аята з Корану:

"Не бачив ти, як вчинив Твій Господь з народом 'Ада і Ірам?" Коли він розповів свій сон тлумачу, той передбачив кінець правителя, подібний до того, що сталося з народом 'Ад. Не минуло й двадцяти днів, як правитель позбувся своєї влади і багатств. Всевишній Господь знищив його і врятував людей від його жорстокості.

Східний сонник

Епідемія — несприятливий сон, пророкує психічне або нервове захворювання. Крім того, тобі варто прийняти профілактичні методи, щоб уберегти себе і своїх близьких від інфекційних хвороб.

Сучасний сонник

Сон про епідемію - пророкує розлад розумових здібностей і хвилювання з приводу неприємних справ. Крім того, такий сон передвіщає інфекційні хвороби серед родичів і друзів.

Сонник для стерви

Епідеміяхвороба, нездужання близької людини;

Великі клопоти і турботи;

Сильна втома і депресія через серйозне перевтоми, постарайся запобігти такий стан і не брати на себе занадто багато обов'язків.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Бачити у сні, що якась місцевість охоплена згубної епідемією - означає, що наяву ви ризикуєте втягнутися в якусь витівку, яка принесе вам серйозної шкоди.

Після такого сну вам не слід користуватися чужими порадами чи виправдовувати свої вчинки тим, що «всі так роблять» - сон підказує, що ви можете жорстоко поплатитися за свою необачність.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Епідемія — до міцного здоров'я, гарного самопочуття.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Епідемія — до венеричної хвороби.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Епідемія — буде заполошно день.

Снотолкователь

Якщо Вам сниться, що Ви дізнаєтеся про небезпечну епідемію - сон попереджає Вас про можливе серйозне розумовій перевтомі;

Крім того, Вам належить вирішувати клопітні проблеми.

Сон може передвіщати хвороба когось із близьких.

Жіночий сонник

Наступ небезпечної епідемії у сні - попередження про заморочливих проблемах і, в результаті, серйозному розумовій перевтомі.

Сон також може передвіщати хвороба когось із близьких.

Теткінскій сонник-2012

Епідеміявідображення страхів перед хворобами. Відображення перевтоми (саще розумового).