Сонник «Евакуація»

Сонник Фрейда

Бачити у сні, що людей евакуюють кудись, рятуючи від небезпеки, що загрожує, - в реальному житті вас чекають невеличкі труднощі, пов'язані із здійсненням якогось плану. Швидше за все, мова йде про ваше давнє бажання зайнятися сексом "пара на пару" - саме цей план ви виношуєте у себе в голові. Періодично удача буде змінюватися невдачею, але при збереженні віри в краще все обов'язково скінчиться добре - ви нарешті дізнаєтеся, що ж це таке, відчуєте смак "загальної любові" наяву, а не в мріях.

Якщо ви самі уві сні евакуювалися кудись, значить, ви занадто непросто ставитеся до життя, саме від цього у вас виникає багато різних проблем. Все можна змінити, якщо перестати бачити в кожній людині лише об'єкт задоволення свого спортивного інтересу - вийде чи ні. Все має йти природним шляхом, а крім того, вам буде набагато спокійніше, якщо ви перестанете ставитися до сексу, як до якоїсь грі.

Східний жіночий сонник

Будь сон, в якому ти бачиш евакуацію, віщує проблеми і тривоги.

Якщо наснилося, що ти вирушаєш в евакуацію, значить, ти боїшся тієї відповідальності, яка лягла на твої плечі. Сон, в якому ти втратила когось або щось в процесі евакуації, застерігає тебе від зайвої довірливості.

Східний сонник

Будь сон, в якому ти бачиш евакуацію - передвіщає проблеми і тривоги.

Якщо наснилося, що ти вирушаєш в евакуацію - значить, ти боїшся тієї відповідальності, яка лягла на твої плечі.

Сон, в якому ти втратила когось або щось в процесі евакуації - застерігає тебе від зайвої довірливості.

Новітній сонник

Евакуація — пропадуть (вкрадуть) гроші.

Сучасний сонник

Якщо Вам приснилося, що по радіо оголосили загальну евакуацію - значить, Ви надаєте дуже велике значення всьому, що чуєте.

Якщо під час евакуації Ви втратили своїх рідних - це свідчить про те, що Ви приділяєте мало уваги своїм сімейним обов'язків, не вважаєтесь з думкою Ваших близьких.

Якщо Вам приснилося, що евакуювалися всі, крім Вас - значить, ваше прагнення виділитися, відрізнитися принесе Вам тільки зайві проблеми і не виправдає очікувань.

Сонник Азара

Евакуація — тебе домовилися щодо.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Евакуація — втративши терпіння, ви все кинете і підете.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Евакуація — до трагічного кінця.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Якщо ви бачите уві сні евакуацію - це означає, що ви здасте позицію, поступіться, попросту плюне на все.