Сонник «Евкаліпт»

Сучасний сонник

Побачити в сні евкаліпт - до успіху в справах. Можливо, що вас чекає приємний відпочинок у веселій компанії. Вагітній жінці цей сон обіцяє успішні пологи.

Стояти в сні під дуже високим евкаліптом - знак того, що вам належить дуже важливе знайомство з людиною, на заступництво якого ви можете розраховувати. Жінці такий сон обіцяє багатого поклонника.

Гуляти серед безлічі дерев евкаліпта - вам належить дуже серйозне випробування. Зверніться за допомогою до малознайомої людини.

Вживати евкаліптова олія - знак того, що вам слід уважніше ставитися до свого здоров'я.

Майструвати уві сні поробки з кори евкаліпта - незабаром вам треба буде проявити всю свою мужність, щоб відстояти добре ім'я.

Сонник Лонго

Приснившийся евкаліпт уособлює ваші цілі, настільки ж глобальні, як і недосяжні. Але ви в будь-якому випадку намагаєтеся їх досягти, навіть якщо на це піде вся ваша життя. Ви щиро вірите в успіх, і поки саме ця обставина зберігає ваш оптимістичний настрій. Рубати уві сні евкаліпт - значить наяву потрапити в смугу проблем і ускладнень у вашому житті. Ви намагаєтеся впоратися з ними, використовуючи методи, які здатні всього лише пом'якшити справу, але не усунути його.

Якщо ви не наберетеся рішучості, не запасетесь часом і не озбройтеся більш грунтовно, проблеми подавлять вас остаточно.

Сонник Білого мага

Приснившийся евкаліпт — уособлює ваші цілі, настільки ж глобальні, як і недосяжні. Але ви в будь-якому випадку намагаєтеся їх досягти, навіть якщо на це піде вся ваша життя. Ви щиро вірите в успіх, і поки саме ця обставина зберігає ваш оптимістичний настрій.

Рубати уві сні евкаліпт - значить наяву потрапити в смугу проблем і ускладнень у вашому житті. Ви намагаєтеся впоратися з ними, використовуючи методи, які здатні всього лише пом'якшити справу, але не усунути його.

Якщо ви не наберетеся рішучості, не запасетесь часом і не озбройтеся більш грунтовно, проблеми подавлять вас остаточно.

Сонник для всієї родини

Евкаліпт — символізує приємне проведення часу. Вас незабаром очікує або весела вечірка, торжество, або просто приємний відпочинок з друзями або коханою жінкою. По понеділках цей сон обіцяє успіх у справах і приємний відпочинок.

Бачити у сні один евкаліпт, стояти під ним, торкатися до нього - під час відпочинку ви заведете надзвичайно корисні знайомства.

Бачити багато евкаліптів, гуляти серед них - вам слід бути уважніше до вашого оточення на роботі, інакше вас можуть чекати надалі від колег не найприємніші сюрпризи.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Евкаліпт — до поїздки на чужину.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Евкаліпт — до незначного розладу здоров'я.

Теткінскій сонник-2012

Евкаліптвідображення здоров'я або довголіття.