Сонник «Фальшиві гроші»

Сонник Міс Хассе

Виготовляти уві сні фальшиві гроші - замишляє щось недобре;

З вами ними розплатилися або просто дали - станете жертвою обману.

Сонник Лонго

Якщо в сновидінні ви займалися виготовленням фальшивих грошей, то можете морально готуватися до того, що ваше матеріальне становище вже скоро виявить свою нестабільність. Слід поквапитися зайнятися цією проблемою, в іншому випадку благополуччя і нинішнє безбідне існування залишаться лише спогадом. Поки ще є якийсь час, постарайтеся не допустити такого сумного повороту подій.

Сон, в якому ви за щось платили фальшивими грошима, говорить про те, що, відмінно розуміючи дійсний стан речей щодо себе, ви прагнете робити, як кажуть, хорошу міну при поганій грі. Однак сон попереджає, що довго пускати пил в очі людям ви не зможете, і все рано чи пізно відкриється. Так не будьте надмірно горді там, де не треба, і попросіть про допомогу. Тільки тоді у вас ще залишиться можливість якось вийти зі складної ситуації, причому ви зумієте обійтися малою кров'ю, т. звільнитися мінімальними втратами. Приймете рішення боротися з труднощами самотужки - ніколи не зможете оправитися від удару долі.

Фальшивими можуть бути і коштовності.

Якщо вам приснилися саме такі, і ви уві сні добре розумієте далеко не благородне походження цих прикрас і каменів, то це означає, що ви, як ніхто, вмієте за мішурою і зовнішнім блиском побачити суть речей. Знаючи ціну людям, ви не даєте їм шансу вас обдурити;

Ваш життєвий досвід і проникливість гідні захоплення.

Якщо ви комусь сказали уві сні, що надіті на ньому коштовності - фальшиві, це говорить про те, що ви досить довго приховували правду. Однак настав момент істини, і скоро ви почнете різати правду-матку, не озираючись на обличчя і положення. Наслідки заявлять про себе відразу, але не такі, яких би вам, напевно, хотілося. Пам'ятайте, що правда, звичайно, справа хороша, але тільки далеко не у всіх випадках. До того як використовувати радикальні заходи, зважте наслідки, і, може бути, вам расхочется настільки активно займатися правдоіскательство.

У сні самі робили підроблені коштовності - будете скоро брехати і вивертатися, щоб уникнути всіляких неприємностей.

Сон попереджає:

Якщо вже встаєте на шлях брехні, то робіть це зі смаком і як можна більш уміло - тільки тоді ви зумієте домогтися бажаного. Топорна, шита білими нитками брехня викличе у навколишніх різке відторгнення, а вам це не тільки не допоможе, але і посилить неприємне становище.

Користуватися фальшивими документами або робити їх - домагаючись високого становища для себе або близьких людей, ви задіюєте допомогу впливового друга. Вам дійсно своєчасно допоможуть, але для подальшого процвітання ви не повинні забути віддячити помічника, оскільки борг красен платежем.

Якщо уві сні у вас були чудові твори мистецтва, а потім з'ясувалося, що вони фальшиві, значить, у ваших близьких є від вас якась важлива таємниця. Крім цього, у вас склалося про них абсолютно невірне уявлення, хоча це не ваша вина. Справа в тому, що ці милі, з вашої точки зору, люди вміють просто віртуозно прикидатися. Вам потрібно поводитися з ними надзвичайно обачно, якщо не хочете отримати зрадницький удар у спину від людей, яких ви вважаєте найбільш близькими. Спробуйте вивести їх на чисту воду:

Цим самим ви і себе убезпечите, і їм допоможете помінятися в кращу сторону.

Якщо ж уві сні ви висловлюєте фальшиві почуття, т. ті, яких не відчуваєте насправді, то наяву змушені будете жертвувати своїми принципами, поведете себе так, як зазвичай ніколи не ведете.

Сонник Симона Кананіта

Фальшиві гроші — отримувати - будете обдурять - робити - маєте злі наміри.

Загальний сонник

Бачити у сні фальшиві гроші - знак неприємностей, які обрушаться на Вашу голову через спілкування з негідними віроломними людьми. Цей сон завжди пророкує зло, незалежно від того, отримуєте Ви фальшиві гроші або віддаєте їх.