Сонник «Фальшивка»

Сонник Лонго

Якщо уві сні ви робите фальшиві гроші, то наяву ваше матеріальне становище незабаром похитнеться. Поспішайте зайнятися цією проблемою, інакше ваше благополуччя кане в Лету й нинішня безбідне життя стане лише спогадом. Постарайтеся запобігти настільки сумні події, поки ще є час.

Якщо уві сні ви розраховуєтесь фальшивими грошима, значить, наяву ви прекрасно усвідомлюєте своє справжнє становище, але намагаєтеся зберегти хорошу міну при поганій грі, намагаючись вести себе так, щоб ніхто не здогадався про справжній стан речей. Однак врахуйте, що пускати пил в очі оточуючим довго не вдасться - рано чи пізно все випливе назовні. Не проявляйте зайву гордість там, де не треба, і зверніться за допомогою - в цьому випадку у вас є шанс видертися з найменшими втратами.

Якщо ви все ж таки вирішите боротися з труднощами самотужки, то вам доведеться туго і оговтатися від цього удару долі ви вже ніколи не зможете. Але, як відомо, фальшивими можуть бути не тільки гроші, але і, наприклад, коштовності.

Якщо ви бачите уві сні коштовності і розумієте, що вони підроблені, сон говорить про ваші неабиякі здібності "зріти в корінь" і не відволікатися на поверхневу мішуру. Ви знаєте ціну людям, і обдурити вас важко, практично неможливо. Вашому життєвому досвіду і проникливості можна тільки позаздрити.

Якщо уві сні ви говорите комусь, що на ньому фальшиві коштовності, значить, ви досить довго приховували правду, але настав момент істини і ви, незважаючи на особи і положення, почнете різати правду-матку. Будьте впевнені, результати не змусять себе чекати - ваше правдолюбство буде оцінений по гідності, але зовсім не так, як вам цього хотілося б. Правда, звичайно, хороша, але далеко не завжди і не скрізь, тому, перш ніж вдаватися до настільки рішучих заходів, подумайте про наслідки, може бути, це охолодить ваш жар правдоіскательства.

Якщо уві сні ви самі займаєтеся виготовленням підроблених коштовностей, то наяву вам доведеться найближчим часом брехати і вивертатися, щоб не накликати на свою голову всілякі неприємності. Однак, встаючи на шлях брехні, постарайтеся робити це зі смаком і як можна професійніше, тільки в цьому випадку ви зможете домогтися бажаного. Ну а груба брехня, шита білими нитками, ввергнет оточуючих в шок і тільки зашкодить вам.

Якщо уві сні ви користуєтеся або виготовляєте фальшиві документи, то наяву вам доведеться скористатися допомогою впливових друзів, щоб домогтися високого положення для себе або близьких. Допомога вам буде своєчасно надана, але якщо ви хочете і далі процвітати, то не забудьте віддячити помічника, адже за позику віддяка.

Якщо ж ви є у сні власником прекрасних творів мистецтва, які згодом виявляються фальшивими, значить, ваші близькі приховують від вас щось важливе. Крім того, у вас склалося про них уявлення, яка йде врозріз з їхніми реальними рисами і властивостями. Але це не ваша вина - просто ці "милі" люди, яких ви такими досі вважаєте, вміють прикидатися, і роблять це віртуозно. Будьте вкрай обережні з ними, адже отримати удар в спину, та ще від найближчих людей, нікому не хочеться, тому постарайтеся вивести їх на чисту воду - це і вас убезпечить, і їм допоможе змінитися в кращу сторону. І нарешті, якщо уві сні ви висловлюєте якісь або почуття, яких насправді не відчуваєте, тобто ведете себе нещиро, цей сон може служити ознакою, що вам найближчим часом доведеться поступитися своїми принципами і вести себе так, як вам абсолютно.

Сучасний сонник

Бачити у сні фальшиві гроші - знак неприємностей, які обрушаться на Вашу голову через спілкування з негідними віроломними людьми. Цей сон завжди пророкує зло, незалежно від того, отримуєте Ви фальшиві гроші або віддаєте їх.

Сонник Білого мага

Якщо уві сні ви робите фальшиві гроші - наяву ваше матеріальне становище незабаром похитнеться. Поспішайте зайнятися цією проблемою, інакше ваше благополуччя кане в Лету й нинішня безбідне життя стане лише спогадом. Постарайтеся запобігти настільки сумні події, поки ще є час.

Якщо уві сні ви розраховуєтесь фальшивими грошима - значить, наяву ви прекрасно усвідомлюєте своє справжнє становище, але намагаєтеся зберегти хорошу міну при поганій грі, намагаючись вести себе так, щоб ніхто не здогадався про справжній стан речей. Однак врахуйте, що пускати пил в очі оточуючим довго не вдасться - рано чи пізно все випливе назовні. Не проявляйте зайву гордість там, де не треба, і зверніться за допомогою - в цьому випадку у вас є шанс видертися з найменшими втратами.

Якщо ви все ж таки вирішите боротися з труднощами самотужки, то вам доведеться туго і оговтатися від цього удару долі ви вже ніколи не зможете. Але, як відомо, фальшивими можуть бути не тільки гроші, але і, наприклад, коштовності.

Якщо ви бачите уві сні коштовності і розумієте, що вони підроблені - сон говорить про ваші неабиякі здібності «зріти в корінь» і не відволікатися на поверхневу мішуру. Ви знаєте ціну людям, і обдурити вас важко, практично неможливо. Вашому життєвому досвіду і проникливості можна тільки позаздрити.

Якщо уві сні ви говорите комусь, що на ньому фальшиві коштовності - значить, ви досить довго приховували правду, але настав момент істини і ви, незважаючи на особи і положення, почнете різати правду-матку. Будьте впевнені, результати не змусять себе чекати - ваше правдолюбство буде оцінений по гідності, але зовсім не так, як вам цього хотілося б. Правда, звичайно, хороша, але далеко не завжди і не скрізь, тому, перш ніж вдаватися до настільки рішучих заходів, подумайте про наслідки, може бути, це охолодить ваш жар правдоіскательства.

Якщо уві сні ви самі займаєтеся виготовленням фальшивих коштовностей - наяву вам доведеться найближчим часом брехати і вивертатися, щоб не накликати на свою голову всілякі неприємності. Однак, встаючи на шлях брехні, постарайтеся робити це зі смаком і як можна професійніше, тільки в цьому випадку ви зможете домогтися бажаного. Ну а груба брехня, шита білими нитками, ввергнет оточуючих в шок і тільки зашкодить вам.

Якщо уві сні ви користуєтеся або виготовляєте фальшиві документи - наяву вам доведеться скористатися допомогою впливових друзів, щоб домогтися високого положення для себе або близьких. Допомога вам буде своєчасно надана, але якщо ви хочете і далі процвітати, то не забудьте віддячити помічника, адже за позику віддяка.

Якщо ж ви є у сні власником прекрасних творів мистецтва, які згодом виявляються фальшивими - значить, ваші близькі приховують від вас щось важливе. Крім того, у вас склалося про них уявлення, яка йде врозріз з їхніми реальними рисами і властивостями. Але це не ваша вина - просто ці «милі» люди, яких ви такими досі вважаєте, вміють прикидатися, і роблять це віртуозно. Будьте вкрай обережні з ними, адже отримати удар в спину, та ще від найближчих людей, нікому не хочеться, тому постарайтеся вивести їх на чисту воду - це і вас убезпечить, і їм допоможе змінитися в кращу сторону.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Фальшиві гроші — сняться до нещирим почуттям, до порожнього залицянню.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Фальшиві гроші — до крадіжки в квартирі.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Фальшиві гроші — до зради і зради.

Сонник Міс Хассе

Фальшиві гроші отримати - будеш обдурений;

Робитимати злі наміри.