Тлумачення сну «Фанатик»

Сонник Лонго

Фанатики бувають різними, але є одна властивість, роднящее їх, а саме - відданість якійсь ідеї. Є фанатики релігійні, є фанатики від науки, є навіть політичні, ну а останнім часом з'явилися ще й фанати - прихильники тих чи інших спортивних команд або упадає за тих чи інших зірок шоу-бізнесу. У будь-якому випадку зустріч із такими людьми не обіцяє нічого, причому наяву, ні уві сні. Так що, якщо вам приснилася той або інший різновид, а може бути, навіть всі разом, готуйтеся до серйозних життєвих труднощів, а ось якого роду будуть ці труднощі, зараз розберемося. Отже, вам наснився релігійний фанатик, який буквально війною йде на інакомислячих і збирається обрушити на їх нечестиві голови всі громи небесні. Що може означати такий сон? Він говорить, що в вас сильне бажання присвятити себе релігії, однак ви вважаєте її закони занадто жорсткими і навіть жорстокими. Ви - людина вільнодумний і з терпінням і розумінням ставитеся до людей, які сповідують власні погляди. Але вам здається, що церква такої терпимістю не володіє, крім того, ви шалено боїтеся релігійного фанатизму, і всі ці страхи утримують вас від ухвалення рішення. Вам варто поспілкуватися зі слугами церкви і зробити так, щоб спілкування це було гранично відвертим, у всякому разі з вашого боку, а вже ваша щирість викличе відповідну реакцію і у супротивної сторони. Можливо, ви зрозумієте, що всі ваші страхи надумані, і зумієте без коливань увійти в лоно церкви. Але може статися і так, що ви остаточно розчаруєтеся в церкві і зрозумієте - ваше місце не там. У будь-якому випадку такий сон увазі серйозні роздуми про свою долю, про долю близьких вам людей і навіть про долю світу, ну і, природно, подібний сон говорить, що настала пора всерйоз зайнятися своєю душею.

Якщо ж ви бачите фанатика від спорту, то наяву вас лякають груба сила і рішучість. Вам важко дається прийняття рішень, так як вибір є для вас серйозною проблемою. Непротивлення злу насильством та інші толстовські штучки гарні тільки в теорії, але, на жаль, в нашому шаленому світі такі методи боротьби за правду і щастя бездіяльні, гірше того, просто шкідливі. Вони дають зрозуміти сильним, що протистояти їм ніхто не намагається, а ваше благородство їх просто потішить. Тому відкиньте всі сумніви, переламати себе і навчіться бути жорстким, а в якихось випадках - жорстоким і не вважайте, що, відстоюючи свої особисті інтереси, ви когось зраджуєте.

Якщо ж ви бачите себе фанатиком, не важливо, якого штибу, це свідчить, що ви звикли домагатися свого будь-якими засобами, ви з прихильників принципу:

Мета виправдовує засоби. Звичайно, ми живемо в жорстокий час, але навіть у цей час не варто проявляти зайву агресію і рішучість - це тільки відлякає від вас людей, а знайти нових союзників з такою вашою репутацією буде непросто. Постарайтеся бути м'якше, тактовніше і проявляти велику людинолюбство. У цьому випадку ви з меншими витратами фізичної і психічної енергії досягнете набагато більших успіхів.

Сучасний сонник

Побачити в сні фанатика - знак того, що ви незадоволені своїм життям.

Сон говорить про те, що незабаром ви зробите божевільний вчинок, який змінить ваше життя докорінно.

Якщо вам приснилося, що ви фанатик - це означає, що ви потрапили під сильний вплив нехорошого людини, який використовує вас у своїх цілях. Жінці такий сон - говорить про те, що її безмежна любов до свого начальника безмовна. Їй треба постаратися перестати фанатично поклонятися йому, і тоді її особисте життя налагодиться.