Сонник «Фанатизм»

Сонник Лонго

Фанатики — це різні люди, але дещо їх все-таки об'єднує, і це відданість якої ідеї. Існують релігійні фанатики, є політичні, є фанатики від науки, а в останні роки заявили про себе і гарячі прихильники спортивних команд або зірок шоу-бізнесу. Ні наяву, ні в сновидінні зустріч із такими людьми, як правило, не веде ні до чого хорошого. Фанатики сняться до серйозних життєвих труднощів, а до яких саме, поговоримо докладніше.

Якщо ви побачили релігійного фанатика, агресивно відноситься до інакомислячих, охочого, щоб на їх грішні голови обрушилася кара небесна, і бажано страшніше, це говорить про те, що у вашій душі живе величезне бажання присвятити себе релігії, але заковика в тому, що її закони. Ви вільнодумний, толерантний до чужих поглядів людина, і вважаєте, що у церкви немає такої терпимості. Крім того, вас дуже страшить релігійний фанатизм, і всі разом ці страхи заважають вам прийняти рішення.

Сон рекомендує поспілкуватися з тими, хто служить у церкві. Ви повинні бути при цьому гранично відвертими, і ваша щирість призведе до відповідної реакції у співрозмовника. Може бути, до вас прийде розуміння надуманості всіх ваших побоювань, і ви увійдете в лоно церкви без подальших вагань і сумнівів. Але може статися і по-іншому:

Ви повністю розчаруєтеся в церкві і усвідомлюєте, що ваше місце явно не там. Як би там не було, сон припускає, що вам будуть потрібні серйозні роздуми про долі - своєї, близьких і навіть світу. Крім того, таке сновидіння можна розцінювати як заклик звернути найсерйознішу увагу на власну душу.

Спортивні фанатики сняться до того, що такі якості, як груба сила і рішучість, вас страшать. Оскільки вибір представляє для вас серйозну проблему, ви насилу приймаєте рішення. Відомий принцип непротивлення злу насильством в теорії, звичайно, хороший, проте наші реалії такі, що подібні методи відстоювання правди і щастя не тільки бездіяльні, але й шкідливі, оскільки показують сильним, що вони не зустрінуть опору. Над вашим благородством вони просто посміються.

Сон рекомендує, відкинувши всі сумніви і переламавши себе, вчитися бути жорсткими і навіть десь жорстокими. Тільки не думайте, що, відстоюючи свої особисті інтереси, ви тим самим зраджуєте когось.

Приснилося, що ви самі були фанатиком, причому неважливо, яким саме, - це означає, що ви гарячий прихильник тези про те, що мета виправдовує засоби. Нам випало жити в жорстокий час, але навіть це не дає підстав демонструвати зайву агресію і рішучість. Через це від вас відвернуться люди, а знайти нових однодумців, маючи таку репутацію, буде непросто. Проявляйте більше м'якості, такту і людинолюбства, і ви самі побачите, що, витративши менше фізичних і психічних зусиль, досягнете набагато більш значних успіхів.