Сонник «Фанера»

Сонник Лонго

Будучи матеріалом не надто міцним, фанера в сновидіннях видає нестабільність, неміцність всіх ваших задумів і положення в цілому. Будувати з фанери будинок - вашим надіям на сімейне щастя не судилося виправдатися. До сумних наслідків може привести той факт, що ви перебуваєте в полоні ілюзій.

Сон радить, нарешті знявши рожеві окуляри, постаратися дати об'єктивну оцінку діям людей, які оточують вас. Це може спричинити переоцінку цінностей і дати вам можливість вирватися з полону солодких ілюзій. Але якщо ви так і не дослухається голосу розуму, то ваше сімейне щастя зруйнується вельми скоро, привівши вас до найглибшої розчарування. Але поки ви цілком можете не допустити такого розвитку подій, головне - не забаряться скористатися випав шансом.

Майструвати що-небудь з фанери - сон говорить, що ваші справи не такі хороші, як це вам здається:

Оскільки ви не бачите реальної картини в цілому, вам складно об'єктивно оцінити ситуацію. Вам слід поставитися до справ більш серйозно, якщо не хочете втратити все здобуте таким важкою працею.

Наснилися листи фанери - обережно:

Хтось вживає заходів, щоб ввести вас в оману щодо свого фінансового становища, статусу і ділову надійність.

Якщо вам чекають переговори або підписання контрактів, то для початку з'ясуйте реальний стан своїх потенційних партнерів, щоб не потрапити в халепу.

Купівля уві сні фанери попереджає, що ви постраждаєте через несумлінність продавців.

Сон рекомендує найближчим часом не купувати щось серйозне і дороге, оскільки є ймовірність придбання товару сумнівної якості.

Якщо ж виникла нагальна потреба в покупці, то, до того як викласти гроші, постарайтеся з'ясувати все про товар, не соромлячись розпитувати продавців.

Новітній сонник

Фанера — нічого хорошого з цієї затії не вийде.

Сучасний сонник

Бачити у сні листи фанери червоного дерева - ви занадто багато мрієте, а тому зовсім забуваєте про справи, яких у вас накопичилося вже достатньо.

Виготовляти у сні-яке столярний виріб з фанери - передвістя того, що найближчим часом ви займетеся абсолютно новим для вас справою, яка принесе вам грандіозний успіх.

Купувати у сні фанеру - свідчення того, що незабаром вас чекає велика трата грошей. Можливо фінансове розорення.

Якщо вам приснилося, що ви розпилюють фанеру - це означає, що вас чекає велика сварка з одним, яка відбудеться з вашої вини.

Сонник Білого мага

Фанераматеріал неміцний, і його поява в ваших снах говорить про неміцність ваших намірів і положення.

Якщо уві сні ви будуєте будинок з фанери - значить, ваші надії на сімейне щастя не виправдовуються. Ви перебуваєте в полоні ілюзій, і це може призвести до сумних наслідків. Постарайтеся зняти рожеві окуляри і погляньте об'єктивно на вчинки оточуючих, може бути, це призведе до переоцінки цінностей і дозволить вам вирватися з полону ілюзій.

Якщо ви робите що-небудь з фанери - значить, ваші справи йдуть далеко не так добре, як вам здається, ви не бачите загальну реальну картину, і це заважає вам об'єктивно оцінити ситуацію. Постарайтеся віднестися до справ з більшою серйозністю, щоб не втратити все, чого ви з таким трудом добилися.

Бачити листи фанери - вас хтось спробує ввести в оману з приводу свого фінансового становища, солідності і надійності. Перш ніж вступати в переговори або підписувати контракти з діловими партнерами, постарайтеся з'ясувати їх реальне становище, щоб не опинитися в програші. Як говориться:

Довіряй, але перевіряй.

Якщо ви купуєте у сні фанеру - наяву станете жертвою несумлінності продавців. Постарайтеся утриматися найближчим часом від серйозних покупок, так як якість товару виявиться нижче, ніж ви могли припустити.