Тлумачення сну «Фанфари»

Сонник Лонго

Чути в сні звук фанфар, що доноситься здалеку, - наяву вас чекають радісні події, але стануться вони не дуже скоро, так що доведеться вам набратися терпіння. Сон, в якому вас зустрічає тріумфуючий натовп і ви в цей самий час чуєте звук фанфара, означає, що через деякий час ви досягнете надзвичайних успіхів на обраному вам терені.

Якщо ви чуєте фанфари, які грають в чиюсь честь, то вам доведеться взяти діяльну участь у долі друга або знайомого. Причому ваше втручання виявиться дуже благотворним, і тільки завдяки вашій участі ваш підопічний доб'ється успіху. До речі кажучи, частина слави і зоряного блиску пошириться і на вас.

Сучасний сонник

Чути в сні фанфари - хороший знак. Такий сон говорить про те, що оточуючі ставляться до вас з великою повагою і шаною. Іноді такий сон віщує отримання цілком заслужених почестей.

Якщо ж ви чуєте фанфари на свою адресу - це означає, що вам слід попрацювати над собою. Ваше прагнення виділитися серед своїх товаришів по службі необгрунтовано, ви нічим не краще їх.

Якщо вам приснилося, що ви виконуєте фанфари для когось - це значить, що в даний час ви потрапили під вплив негідного людини. Вам слід постаратися якнайшвидше позбутися цього впливу, інакше ви втратите всіх друзів.

Сонник Білого мага

Чути в сні звук фанфар, що доноситься здалеку - наяву вас чекають радісні події, але стануться вони не дуже скоро, так що доведеться вам набратися терпіння.

Сон, в якому вас зустрічає тріумфуючий натовп і ви в цей самий час чуєте звук фанфара - означає, що через деякий час ви досягнете надзвичайних успіхів на обраному вам терені.

Якщо ви чуєте фанфари, які грають в чиюсь честь - вам доведеться взяти діяльну участь у долі друга або знайомого. Причому ваше втручання виявиться дуже благотворним, і тільки завдяки вашій участі ваш підопічний доб'ється успіху. До речі кажучи, частина слави і зоряного блиску пошириться і на вас.

Теткінскій сонник-2012

Фанфаривідображення очікування успішного закінчення праці (етапу) і очікування високої оцінки з боку.

Помилково вважати, що для підвищення самооцінки необхідне схвалення з боку. Це шкідливе задоволення для Его. Залежність від чужого схвалення (думки).