Сонник «Фантастичні істоти»

Сонник Лоффа

Чи доводилося вам коли-небудь дивитися перед сном фільм "Годзілла"? По більшій частині фантастичні істоти наших сновидінь навіяні фільмами жахів. Однак найчастіше вони наділені силою і руйнівним потенціалом, які здатні залишити глибокий слід в нашій пам'яті. У цих випадках неймовірні створення є уособленням незвіданих небезпек, які викликають у нас відчуття страху і розгубленості.

Побуває, що нам сняться менш фантастичні істоти, які викликають у нас змішані почуття. Подібні образи можуть нести в собі риси близьких друзів або улюблених тварин, а можуть бути і простим відображенням улюблених літературних або міфологічних персонажів. Такі образи, безсумнівно, носять позитивний характер.

Міфологічний сонник

Фантастичні, оригінальні образи (несхожі ні на що відоме) - гра уяви, що показує якісь поки неясні, невизначені, віддалені події і почуття самого сновидца;

Психічні стани, пов'язані з нервовими розладами або хронічним пересипанням. У таких образах також іноді оформляються у свідомості сплячого чужорідні енергетичні локалізації (розвідники або люціфагіі), що вторглися в сновидіння людини. Останні іменуються в магії Толтек «лазутчиками», «союзниками». Однак прямий безпосередній контакт з ними завжди веде до явного і швидкого руйнування (на фізичному і психічному рівнях) і важкої хвороби.

 
Відноситься до тем: