Тлумачення сну «Фара»

Сонник Фрейда

Приснившийся автомобіль, у якого були включені фари, означає, що якийсь чоловік гаряче бажає з вами зустрітися. Більш того - своє бажання він має намір реалізувати вже незабаром. Так що морально можете готуватися до цієї зустрічі-знайомства, і, будьте впевнені, вам воно доставить тільки приємні емоції.

Фари машини мигали - це сон про нестабільність вашої ситуації в особистому житті. На вашу думку, у вас все просто відмінно, але в дійсності партнер всіма фібрами своєї душі вже від вас дуже далеко, і в його подальші плани ви не вписуєтеся.

Сон радить приділити більше уваги власній поведінці:

Може статися, причина охолодження партнера полягає саме в ньому.

Сучасний сонник

Якщо вам приснилося, що ви розбили фару - це означає, що ви потрапите в дуже неприємну історію, з якої не зможете вибратися без допомоги свого друга.

Якщо на вашій машині не працює одна з фар - це знак того, що один з ваших друзів, заздрісний і брехлива людина, на якого ви не можете розраховувати у важку хвилину.

Вимкнути уві сні фари своєї машини - передвістя того, що людина, якій ви довіряли як собі, образить вас в присутності безлічі людей.

Якщо уві сні машина їде вам назустріч і засліплює вас світлом своїх фар - це означає, що незабаром вам доведеться пережити таке глибоке потрясіння, від якого ви не зможете оправитися довгий час.

Дивитися в сні на те, як машина блимає фарами - у вашій пам'яті є щось, що не дає вам спокою вже тривалий час.

Східний жіночий сонник

Яскраве світло фар, що пронизує темноту, сниться до якогось події, яка докорінно змінить твоє життя. Розбита фара попереджає про можливі втрати і розчарування.

Східний сонник

Яскраве світло фар, що пронизує темноту - сниться до якогось події, яка докорінно змінить твоє життя.

Розбита фара — попереджає про можливі втрати і розчарування.

Новітній сонник

Фари запалені — до небезпеки в дорозі.

Сонник для всієї родини

Якщо вам приснилося, що ви розбили фару - ви потрапите в неприємну історію, з якої вам краще вибиратися за допомогою одного.

Якщо у вас не працює одна з фар, то хтось з ваших друзів - заздрісна людина і може вас крупно підвести.

Якщо ви уві сні вимикаєте фари своєї машини - вас наяву може хтось сильно образити, причому зробити це в присутності великої кількості людей.

Якщо вам сниться, що ви їдете по дорозі і вас засліплює зустрічна машина фарами - ви можете отримати таке звістка, від якого довгий час не оговталася.

Якщо ви бачите уві сні, як машина блимає фарами - вас щось гнітить і ви ніяк не можете позбутися від болісних спогадів.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Світло фар у сні - це символ вашої проникливості.

Їхати на машині, освітлюючи собі дорогу фарами - означає, що у вас в житті настає досить важкий період, протягом якого вам будуть потрібні підвищена пильність, обережність і уважність.

Побачити в світлі фар якийсь силует або постать - знак того, що несподівані події або раптові здогадки можуть внести корективи у ваші плани.

Згаслі фари закликають вас не покладатися на чуття та інтуїцію - найближчим часом ці почуття можуть вас підвести.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Фара — в критичний момент ви дістанете грошей і почнете все заново.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Фара — незабаром ви знайдете вихід у заплутаному, темній справі.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Фара — сниться до хвороби очей.

Малий сонник

Якщо у сні Ви бачите яскраве світло фар, що пронизує темноту, то Вам слід бути готовим до того, що у Вашому житті станеться якась подія, яка докорінно змінить Ваше життя.

Якщо Вам приснилося, що Ви їдете в темряві, забувши включити фари, то в реальному житті Ви зумієте домогтися багато, приклавши при цьому масу зусиль і навіть пожертвувавши чимось в ім'я справи.

Несприятливий сон, у якому Ви розбили фару, оскільки він попереджає Вас про можливі втрати і розчарування.