Тлумачення сну «Фігура»

Дворянський сонник Н. Грішиній

Коло в сновидінні - символ вічності, внутрішнього прояснення, нескінченної глибини духовного. По колу без кінця ходити - небезпека від нав'язливих ідей. Трикутник-символ щастя. Квадрат - несподіване подолання труднощів. Його малювати - напасти. П'ятикутна зірка - здоров'я, твоя щаслива зірка, таємниці магії. Шестикутна зірка - хворобливі випробування, твоя фатальна зірка.

Нумерологічний сонник Піфагора

Трикутникбачити уві сні трикутник означає, що ви перестали довіряти близьким людям. Можливо, це непогано в певній мірі, але це триває вже довгий час, і якщо ви не знайдете для себе віддушину в найближчим часом, то через 21 день у вас станеться нервовий зрив. Не допускайте цього. Малювати у сні трикутник - до тривожних буднях.

Якщо ви бачите, як хтось інший малює трикутник, то можете не сумніватися:

Ваші знайомі намагаються влаштувати ваше особисте життя.

Сонник Данилової

Для чоловіків, насолоджуватися уві сні прекрасними обрисами спокусливою жіночої фігурки, подібний сон символізує нерозтрачену пристрасть і бажання інтимних відносин.

Якщо ви довідалися у власниці фігурки одну зі своїх знайомих або кохану дівчину, ваші бажання говорять самі за себе. Незнайомий силует у вашому сні говорить про наполегливому пошуку гідної партнерки.

Якщо фігура чоловіка приснилася жінці, це символізує її прагнення набути надійність і стабільність у відносинах з нинішнім партнером.