Тлумачення сну «Флюс»

Сонник Лонго

Якщо флюс вам в дійсності ніколи не докучав, зате в сновидіннях він з'являється з незавидною регулярністю, та ще й болить, це можна розцінювати як заклик до прийняття невідкладних і рішучих заходів. Є ризик серйозних проблем зі здоров'ям, і, проігнорувавши невідкладний візит до лікаря, ви можете зіткнутися з катастрофічними наслідками своєї легковажності. Профілактика в будь-якому випадку краще лікування, ну а якщо вже слушний момент для неї упущений, то треба терміново починати лікування.

Якщо ви побачили, що завдяки допомозі стоматолога ваш флюс зник, це передвіщає наступ найближчим часом дивовижною пори, коли погане самопочуття вам не буде докучати, всі справи будуть йти просто чудово, проблем і негараздів не буде взагалі - саме час насолоджуватися життям.

Флюс уві сні пропав сам по собі - це ще більший привід для радості, оскільки за вас все зроблять вищі сили, вам же не буде потрібно навіть найменших зусиль, про що б не йшлося. І все ж не варто розслаблятися, тому що симпатія вищих сил мінлива і здатна зникнути так само раптово, як свого часу і з'явилася.

Сон попереджає, що подібний поворот подій не повинен викликати у вас здивування і розлади.

Сучасний сонник

Якщо Вам приснилося, що у Вас з'явився флюс - значить, Вам можуть завдати образу, можуть образити Вас.

Якщо уві сні через флюсу зовнішність змінилася до невпізнання - чоловік відчує незадоволення справжнім станом справ, а жінка зробить вдалі покупки.

Якщо Вам сниться, що у Вас з'явився флюс і Вам довелося зробити пластичну операцію - Вам не вдасться самостійно впоратися зі своїми проблемами. Вам доведеться просити про допомогу того, хто добре розбирається у Ваших справах і кому Ви можете довірити найпотаємніше.

Якщо Ви прийшли на роботу, а у всіх колег з'явилися флюси - це віщує щасливий сімейний відпочинок, приємну новину, щасливий поворот в особистому житті.

Якщо у сні Ви не можете зустрітися з коханою людиною, тому що у нього флюс - наяву у Ваших стосунках з близькою людиною немає достатньої довіри і щирості, Вас мучать сумніви з приводу достовірності і глибини почуттів між Вами.

Сонник Білого мага

Якщо про флюсі ви в реальному житті поняття не маєте, тоді як у сні він регулярно у вас з'являється і болить - вам необхідно вжити термінових і рішучих заходів.

Сон передвіщає серйозні ускладнення зі здоров'ям, і якщо ви негайно не здастеся лікареві, то наслідки хвороби можуть виявитися катастрофічними. Завжди краще профілактика, ніж лікування, ну а якщо профілактикою вже справи не виправиш, то потрібно братися за лікування.

Вам приснилося, що фахівець-стоматолог врятував вас із флюсу - наяву скоро настане самий чудовий період вашого життя:

Вам все буде вдаватися, у вас не буде жодних проблем, у тому числі і зі здоров'ям, так що живіть і насолоджуйтесь життям.

Якщо флюс пропав сам собою, тим більше радійте - вищі сили за вас, і вам не потрібно докладати жодних зусиль для досягнення чого б то не було. Однак, незважаючи на прихильність вищих сил, не розслабляйтеся, так як їх любов мінлива і може закінчитися так само раптово, як і з'явилися. Будьте завжди готові до такого повороту подій.