Тлумачення сну «Гадати»

Сонник Міс Хассе

Сон, в якому ви ворожили, обіцяє придбання корисних речей.

Сонник Лонго

Ворожити з друзями або подругами перед Різдвом або іншим святом - такий сон означає, що ви втомилися від свого способу життя і хочете його змінити, але поки не знаєте, як це можна зробити. Постарайтеся не виявляти активності, в спокійному стані рішення прийде до вас значно швидше.

У повній самоті гадати собі - це заклик до того, що ви повинні зробити своє життя більш урівноваженою. Поки ж ваша енергія йде попусту.

Бачити, як ви ворожили комусь іншому, - найближчим часом знайомому знадобиться ваша допомога. Незважаючи ні на які обставини, зробіть це. Як знати, можливо, ви й самі потрапите небудь в його становище, тому проявіть передбачливість.

Якщо ви уві сні йшли до ворожки, це знак того, що в житті ви пливете за течією, відчуваючи себе при цьому досить комфортно, тому що ні за що не відповідаєте. Однак ситуація може стати іншою, і коли на ваші плечі звалиться величезний вантаж, ви повинні бути готові до цього.

Езотеричний сонник

Ворожили собі — такий сон підказує вам не уповати в справах тільки на власні знання і сили, а слідувати добрих порад. Ворожив вам інша людина - остерігайтеся зради.

Сонник Цветкова

У сні ви гадали - втратите гроші;

Цей сон закликає не поспішати.

Якщо ж у ролі ворожки виступав хтось із ваших знайомих, то цій людині судилося зіграти у вашому майбутньому важливу роль. Ворожка була вам незнайома - це означає, що, швидше за все, у вас скоро будуть підстави поскаржитися на нездоров'я.

Звичайний сонник

До втрати грошей, попередження не поспішати.

Давньоруський сонник

До втрати грошей, попередження не поспішати.

Самим собі — шукайте ради у справах, не вирішуйте все самі. Вам - будьте обережні, можлива зрада.

Не поспішай, все буде в свій час.

Втрата грошей, попередження не поспішати.

 
Відноситься до тем: