Тлумачення сну «Галерея»

Езотеричний сонник

Квіткова галерея — це символ відмінних можливостей, які відкриються перед вами в любовних справах. Можете зустріти після такого сну свій ідеал. Дзеркальна галерея сниться до того, що вас буде оточувати безліч спокус. Не встоїте проти них - нічого в житті не доб'єтеся. Також сон говорить про те, що вас оточують друзі та шанувальники.

Побачити картинну галерею - перед вами відкриється те, що раніше було недоступне вашому погляду і розуміння. Проявивши допитливість, ви значно поповните свій інтелектуальний багаж.

Новітній сонник

Галерея — скрутна ситуація;

Доведеться залізти в борги.

Сучасний сонник

Сон, в якому ви бачили картинну галерею - говорить про те, що вам належить нанести візит, який виявиться вкрай втомливим і неприємним для вас.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Гуляти в сні по картинній галереї - вірна ознака того, що протягом довгого часу ви живете в світі своїх ілюзій і фантазій.

Якщо наяву ви плануєте небудь серйозні фінансові справи - цей сон пропонує вам бути реалістичнішою в оцінці ситуації, щоб уникнути можливих помилок і втрат.

Галерея у вигляді довгого вузького балкона - символ тривалого періоду життя, протягом якого ваше становище не буде надто стійким. При цьому чим нижче перила галереї і чим вище вона знаходиться над землею, тим більше ризикованим обіцяє бути ваше положення.

Якщо галерея здається вам надто довгою - період нестійкості загрожує сильно затягнутися.

Довга галерея у вигляді порожнього коридору - вказує на те, що період змін у вашому житті занадто затягнувся.

Сонник від А до Я

Приснилося картинна галерея в певній мірі відображає ваші духовні устремління, бажання вирватися зі звичного кола буденності.

Якщо ви розглядаєте в галереї переважно портрети - значить, наяву почуєте погані вісті про стан здоров'я когось із родичів.

Ходити по картинній галереї в складі екскурсії, вислуховуючи коментарі мистецтвознавця, - наяву ви станете докладати зусиль до того, щоб вдома налагодити мир і взаєморозуміння, незважаючи на те що душевно прагнете до спілкування з людьми зовсім іншого складу і поглядів.