Сонник «Газета»

Сонник Міллера

Побачити в сні газети - означає, що у ваших справах виявиться обман і ваша репутація буде зганьблена.

Друкувати газетузнак того, що у вас з'явиться сприятлива можливість здійснювати закордонні поїздки і завести там друзів.

Побачити сон, в якому ви намагаєтесь, але не можете читати газету - означає, що ви зазнаєте провал в сумнівному підприємстві.

Сонник Цветкова

Просто бачити газету - отримаєте новини здалеку;

Читати її — до розладу.

Езотеричний сонник

Приснилася газета — значить, треба бути готовим до того, що вас можуть обікрасти. Тільки пограбують не квартиру або будинок, а дачу, автомобіль або інше місце з вашими особистими речами.

Сонник Міс Хассе

Читати уві сні газети - дізнаєтеся погані новини;

Сон до помилкових чуток і пліток.

Сонник Менегетті

Це символ соціального «над-я», яке не несе ніяких справжніх цінностей.

Англійський сонник

Якщо Ви у сні читаєте газету - значить, Ви отримаєте хороші вести від далекого друга, який стане причиною Вашого відходу з роботи, однак Ви тільки виграєте від цього. Ви піднестися і будете в змозі вести свою справу самостійно, на власний розсуд, і досягнете в справах великого успіху, розбагатівши при цьому.

Якщо Ви самотні - ви одружитеся на вельми гідною вдові і почнете дорогий нескінченний судовий процес, який ніколи не завершиться.

Закоханим сон — передвіщає, що об'єкт їх ніжної пристрасті відправиться в далеку країну і мине багато років, перш ніж їх серця знову з'єднаються. Але це буде справді щасливий союз!

Політикам же читання у сні - пророкує грандіозні, хвилюючі події в країні, а фермерам - сприятливий рік і зростання цін на зерно, морякам - короткий і успішне плавання.

Сонник Фен-шуй

Газета — якщо уві сні ви купуєте газету - це обіцяє Вам невеликі неприємності. Читати газету уві сні - до прибутку. Рвати газету - до життєвим труднощам. Продавати газети - до поліпшення бізнесу.

Якщо уві сні ви пишете статтю в.

Український сонник

Газету читати — вас обдурять.

Присниться газета — пусте заняття, бездіяльність;

Хвороба;

Брехня.

Дворянський сонник Н. Грішиній

Газету уві сні читати - новина, отримати важливу інформацію / брехню від правди не вмієш відрізнити. Журнал читати - предстоят відпочинок і розваги, не роби нічого серйозного. У ньому кросворди вирішувати - благополучно вийти зі скрутного становища. А вони не вирішуються - важка ситуація не з твоєї вини.

Новий сімейний сонник

Газета сниться до обману в справах і втрату хорошої репутації. Сон, в якому ви випускаєте газету, - до далеких поїздок і новим друзям. Читали у сні газету - утримайтесь від участі в сумнівному підприємстві.

Циганський сонник

Якщо ви купуєте у сні газету - це означає, що ви отримаєте лист.

Якщо ви читаєте газету - це означає, що ви отримаєте новини, які можуть бути добрими чи поганими, але, швидше за все, вони будуть поганими.

Сонник Шувалової

Цей образ говорить про те, що ви занадто прагнете жити за правилами, прийнятим в суспільстві, бути "як всі" забуваючи при цьому про свої істинні потреби - потреби своєї душі. Вам потрібно навчитися не залежати від громадської думки, повернутися до справжніх, а не нав'язаним соціумом цінностям, і навчитися жити так як підказує вам ваше серце, а не сусідка по будинку, або колеги по роботі.

Старовинний англійський сонник (сонник Зедкіеля)

Якщо ви уві сні читаєте газету - значить, Ви отримаєте хороші вести від далекого друга, який стане причиною Вашого відходу з роботи, однак Ви тільки виграєте від цього. Ви піднестися і будете в змозі вести свою справу самостійно, на власний розсуд, і досягнете в справах великого успіху, розбагатівши при цьому.

Якщо Ви самотні, Ви одружитеся з вельми гідною вдові і почнете дорогий нескінченний судовий процес, який ніколи не завершиться. Закоханим сон передвіщає, що об'єкт їх ніжної пристрасті відправиться в далеку країну і мине багато років, перш ніж їх серця знову з'єднаються. Але це буде справді щасливий союз! Політикам же читання уві сні пророкує грандіозні, хвилюючі події в країні, а фермерам - сприятливий рік і зростання цін на зерно, морякам - короткий і успішне плавання.

Східний жіночий сонник

Отримувати газету — до важливих известиям, читати - до пліток і обману, читати і не розуміти прочитане - до обману або зради.

Сучасний сонник

Газети читати — погані вісті, помилкові чутки і плітки.

Бачити у сні газету - знак того, що скоро виявиться шахрайство в справах і постраждає Ваша репутація.

Друкувати газету — значить, у Вас з'явиться можливість здійснити подорож за кордон і завести нових друзів.

Якщо у сні Ви хочете прочитати газету, але Вам це не вдається - це пророкує невдачу в якомусь сумнівному підприємстві.

Сонник Данилової

Газета, побачена у сні, символізує втрату чистоти. Можливо, ваша репутація буде значно підмочена, і не без підстав, тому не поспішайте зближуватися з новими знайомими - вас підстерігає обман. Слідкуйте за словами і вчинками, так як необережність може доставити вам проблеми в стосунках із близькою людиною.

Східний сонник

Отримувати газету — до важливих известиям, читати - до пліток і обману, читати і не розуміти прочитане - до обману або зради.

Дитячий сонник

Газетаплітки, чутки або помилкові новини.

Місячний сонник

Газети читативести здалеку.

Новітній сонник

Газетазцілення можливе у народних цілителів. Недостовірна інформація;

Ви йдете по хибному шляху. Стінна газета - плітки в своєму колі.

Слов'янський сонник

Газета — до чекаючому обману.

Снотолкователь

Побачити в сні газети - означає, що у Ваших справах виявиться обман і Ваша репутація буде зганьблена.

Друкувати газетузнак того, що у Вас з'явиться сприятлива можливість здійснювати закордонні поїздки і завести там друзів.

Побачити сон, в якому Ви намагаєтеся, але не можете читати газету, означає, що Ви потерпіть провал в сумнівному підприємстві.

Сонник XXI століття

Газета уві сні - може бути символом майбутнього обману наяву.

Бачити у сні, що ви читаєте газету - до майбутньої нудьзі і тузі.

Уважно читати газету, особливо всі статті поспіль - символ того, що наяву вам належить зробити важкий вибір, тому що ви не знаєте, як буде краще, а думки друзів і порадників з даного питання розходяться.

Сонник майбутнього

Газетаобман, погані вісті, помилкові чутки і плітки.

Сонник для стерви

Газета — тебе запідозрять в обмані і нечесному веденні справи.

Читати газету — неправдиві чутки, невдачі.

Друкувати або видавати газету - в майбутньому тебе чекають далекі поїздки, нові друзі.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Газета, побачена у сні - передвіщає деякі хвилювання. Нерідко такі сни попереджають про те, що якісь чутки або розголошення якоїсь інформації стурбовані і збентежать вас.

Читати уві сні газетні статті про себе або про своїх знайомих - знак того, що ви ризикуєте бути залучені в круговерть серйозних подій, які змінять протягом вашого життя.

Сонник іменинників вересня, жовтня, листопада, грудня

Бачити у сні, як ви читаєте газету - вас намагаються зганьбити в очах людей.

Бачити у сні газетяра - до знайомства з потрібною людиною.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Бачити у сні, як ви читаєте газети, намагаючись знайти в них потрібну інформацію - означає, що незабаром ви отримаєте якесь важливе для вас звістка.

Бачити газетяра, що продає газети - до отримання листи.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Побачити газетяра, що продає газети - мати справу з непорядним людиною, бути обдуреним.

Газету читати уві сні - до недостовірних чуток, обману.

Сонник від А до Я

Сон, в якому вам сняться газети, віщує обман, наслідком якого буде непотрібний вам скандал. Купувати газету - отримати можливість відірватися від нагальних справ і як слід відпочити у колі вірних друзів.

Читати уві сні газети - значить наяву бути обманутою нахабним чином. Читати в газеті фейлетон - втратите велику суму грошей.

Якщо вам хтось читає вголос витяги з газет, значить, вам загрожує провал в негідній справі.

Сонник Соломона

Газети — погані, помилкові вісті.

Сонник Мандрівника

Газета — порожні новини, обман.

Щось лежить на газеті або загорнуте в газету - бідність, убогість.

Сонник Фрейда

Як і все, зроблене з паперу, газета - символізує жінку або жіночі статеві органи.

Універсальний сонник

Що саме ви читаєте в газеті уві сні? - Що вам слід дізнатися чи що було упущено?

Інформація, яка надрукована в газеті - не коштувала того, щоб звертати на неї увагу чи це сенсаційні новини?

Давньоруський сонник

Бачитивести здалеку;

Читати — розлад.

Якщо Ви у сні читаєте газету - значить, Ви отримаєте хороші вести від далекого друга, який стане причиною Вашого відходу з роботи, однак Ви тільки виграєте від цього.

Ви піднестися і будете в змозі вести свою справу самостійно, на власний розсуд, і досягнете в справах великого успіху, розбагатівши при цьому.

Якщо Ви самотні, Ви одружитеся з вельми гідною вдові і почнете дорогий нескінченний судовий процес, який ніколи не завершиться. Джерело Сонники. Немає. Ру.

Закоханим сон передвіщає, що об'єкт їх ніжної пристрасті відправиться в далеку країну і мине багато років, перш ніж їх серця знову з'єднаються. Але це буде справді щасливий союз!

Політикам же читання уві сні пророкує грандіозні, хвилюючі події в країні, а фермерам - сприятливий рік і зростання цін на зерно, морякам - короткий і успішне плавання.

Обкрадуть дачу або машину або інше місце, де є ваші особисті речі, крім квартири.

Як і все, зроблене з паперу, газета символізує жінку або жіночі статеві органи.

Символізує соціальне "Над-Я", не несе ніяких справжніх цінностей.

Побачити в сні газети - означає, що у Ваших справах виявиться обман і Ваша репутація буде зганьблена. Друкувати газету - знак того, що у Вас з'явиться сприятлива можливість здійснювати закордонні поїздки і завести там друзів.

Побачити сон, в якому Ви намагаєтеся, але не можете читати газету, означає, що Ви потерпіть провал в сумнівному підприємстві.

Багатообман, Ваша репутація буде зганьблена;

Друкувати газету — у Вас з'явиться сприятлива можливість здійснювати закордонні поїздки і завести там друзів;

Ви намагаєтеся, але не можете читати газету - провал у сумнівному підприємстві.

Газету читати — вас обдурять. Присниться газета - пусте заняття, бездіяльність;

Хвороба;

Брехня.

Сонник для всієї родини

Плітки, чутки або помилкові новини.

Сонник для закоханих

Сон, в якому ви друкуєте газету, віщує цікаві знайомства. Можливо, в одній з таких поїздок ви зустрінете свою долю.

Сонник Симона Кананіта

Газети читатиплітки, помилкові чутки.

Жіночий сонник

Бачити газети уві сні - у ваших справах виявиться обман, і ваша репутація буде зганьблена.

Друкувати газету — до далеких поїздок і новим друзям.

Теткінскій сонник-2012

Газетавідображення обивательського погляду на світ і також оман на цьому грунті.