Тлумачення сну «Гіпс»

Сонник Лонго

Побачити, як після якоїсь травми вам накладали гіпс, - це значить, в найближчому майбутньому з'явиться, давши звісточку, людина, з якою ви колись довго спілкувалися, а потім перестали. Звістка від цієї людини буде неприємним - швидше за все, про важку хворобу спільного знайомого.

Бачити, як хтось накладав гіпс іншій людині, - значить, вам самим доведеться сповіщати людей про тяжке становище спільного знайомого.

Якщо уві сні накладали гіпс іншій людині ви самі, це означає, що чиєсь життя знаходиться у ваших руках. Від вашої поведінки та ставлення до якоїсь людини залежить його ставлення до себе, так що постарайтеся, щоб він відчув до себе повагу.

Спостерігати зняття гіпсу - сон до зміні місця проживання. Ви захочете пожити в нових умовах, з новими людьми. Все це цілком можливо влаштувати, але ж ви таким чином намагаєтеся втекти від самого себе в надії не згадувати про старі бідах, а цього вам не вдасться.

Відвідування виставки гіпсових скульптур розповідає про вашу майбутню спрямованості до естетичним задоволенням. Щоб її реалізувати, сходіть в театр чи музей, і ви духовно збагатитеся.

Сонник Фрейда

Якщо вам приснилося, як вам накладають гіпс - це говорить про те, що ваші плани несподіваним чином турбуватимуться і ви не зможете здійснити давно задуманого заходу. А адже вас попереджали, що ваша спроба не увінчається успіхом і ви не зможете «зловити рибку на гачок», однак ви продовжували упиратися. Ви сподіваєтеся, що вам вдасться зломити опір, але не враховуєте того факту, що задоволення від зломленого людини ви навряд чи отримаєте.

Бачити у сні гіпс на комусь - означає, що в реальному житті вас частенько надихає на деякі вчинки чужий успіх. Але ви забуваєте про такий обставину:

Те, що далося без праці одного, не говорить про те, що легко дасться і вам. Врахуйте, що не всі народжуються Дон Жуан і тим більше не всі ними стають.

Український сонник

Сниться гіпсприхильність до якоїсь людини, симпатія;

Припасти пилом гіпсом - закохатися.

Сонник Міллера

Побачити в сні виштукатурюють стіни означає успіх, який, однак, не буде стабільний.

Якщо шматок штукатурки падає на Вас це явна ознака що насувається нещастя.

Бачити у сні працюючих штукатурів наяву свідчення того.

Дворянський сонник Н. Грішиній

Гіпс, глину бачити - хвороба, небезпека для життя. Його купувати, брати - зловтіха.

Сонник Цветкова

Прихильність.

Новітній сонник

Гіпс — жаль про згаяний шансі досягти чогось.

Гіпсова пов'язка — вам заважають.

Сучасний сонник

Бачити себе в гіпсі - говорить про те, що Ви станете об'єктом жалості для інших.

Бачити багато гіпсу - налаштовує на те, що Вам не вдасться задовольнити творчий голод.

Бачити брудний гіпс - до хвороби.

Ліпити небудь з гіпсу - означає для жінки можливість вибрати чоловіка, для чоловіка - напруга.

Гіпсова фігура у вашому сні - хороший знак, який обіцяє вам багато красивих і дорогих подарунків.

Сонник XXI століття

Сон, в якому ви бачите гіпс або вироби з нього - передвістя успіху в справах, для молодих - це вдала одруження.

Ліпити в сні з гіпсу статуї або інші предмети - до нових пліткам.

Розбити гіпсову фігуру або посудина - до майбутньої печалі і каяття.

Сонник Білого мага

Вам сниться, що вам після травми накладають гіпсову пов'язку - це означає, що незабаром ви отримаєте звістку від людини, з яким спілкувалися тривалий час, але потім припинили всякі контакти. Звістка, як це не сумно, виявиться неприємним. Швидше за все це буде повідомлення про тяжку хворобу когось із ваших спільних знайомих.

Якщо уві сні ви накладали гіпс іншій людині - самі опинитеся тим, хто буде сповіщати людей про тяжке становище спільного друга.

Якщо ви бачили, як самі накладаєте гіпс іншій людині - в фігуральному сенсі в ваших руках знаходиться життя іншої людини, і від того, як ви будете вести себе з ним, залежить, як він буде до себе ставитися. Постарайтеся вселити йому відчуття поваги до себе.

Спостерігати уві сні, як знімають гіпс - до зміни місця проживання. Вам хочеться спробувати жити в нових умови, з новими людьми. Це можна зробити, але суть в тому, що ви таким чином намагаєтеся втекти від самого себе, сподіваючись, що на новому місці ви вже не згадаєте про старих бідах. Однак ці надії марні.

Відвідувати виставку гіпсових скульптур - вас здолає тяга до естетичного задоволення;

Щоб її задовольнити, відвідайте музей або театр. Ви відчуєте себе духовно збагаченим.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Носити у сні пов'язку з гіпсу - означає скутість дій і труднощі в справах - якщо, звичайно, цей образ не викликаний незручною позою під час сну.

Сонник іменинників вересня, жовтня, листопада, грудня

Бачити у сні будівельний гіпс, приготований для ремонту - до реального ремонту.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Бачити у сні гіпс - до міцній дружбі.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Гіпс — до сповільненого ритму у вашому житті. Все в ній буде мляво і неяскраво.

Сонник від А до Я

Мати уві сні справу з гіпсом - значить зазнати невдачі в справах. Однак для тих, хто збирається виходити заміж, такий сон вказує на правильність їх вирішення і віщує любов і повагу з боку майбутнього чоловіка.

Розбивати уві сні гіпс - розкаятися у власній необачності, що стала причиною того, що сталося нещасного випадку.

Бачити уві сні зроблену з гіпсу дешеву дрібничку типу недоладною статуетки - наяву випробувати розчарування, отримавши в подарунок зовсім не те, що б вам хотілося.

Бачити себе в сні з накладеним на руку або ногу гіпсом - до сердечної любові і прихильності у відношенні домашніх тварин.