Сонник «Грінки»

Новий сімейний сонник

Якщо уві сні ви їли або готували грінки з сиром, то справи ваші можуть турбуватися через підступів хитрої жінки. Не витати в хмарах!

Сонник Дмитра та Надії Зими

Смажити грінки уві сні - ознака душевної незадоволеності. Схоже, вам давно вже пора якось урізноманітнити своє життя або скрасити її позитивними емоціями.

Сучасний сонник

Бачити у сні, що ви їсте або готуєте грінки з сиром - свідчить про те, що ви приділяєте занадто багато уваги і душевних сил якийсь хитрої жінки, а у ваших справах при цьому панує безлад і плутанина. Вита в хмарах, ви станете насолоджуватися невизначеними фантазіями і безплідними мріями.

Сонник для стерви

Грінки — якщо втратиш контроль над собою і своїми вчинками, справи прийдуть у повний занепад, а ти будеш ображена і розчарована.

Сонник іменинників вересня, жовтня, листопада, грудня

Якщо вам сниться, що ви уві сні їсте грінки - це до бідності.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Робити уві сні грінки - до гостей.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Грінки є або смажити - до марної трати часу, до неробства.

Сонник від А до Я

Сон, в якому ви робите грінки з сиром, означає, що ваші справи незабаром прийдуть в жалюгідний стан, бо всі свої помисли й енергію ви віддасте нової навіженої ідеї, яка так і не знайде свого здійснення.

Є у сні грінки означає, що наяву ви вдастеся безплідним фантазіям і будете парити в емпіреях до тих пір, поки фінансовий крах не змусить вас опуститися на землю і зайнятися конкретними справами.

Сонник Міллера

Бачити у сні, що Ви їсте або готуєте грінки з сиром, означає, що Ваші справи скоро прийдуть в заплутаний стан через те, що Вашу увагу і думки будуть поглинені хитрою жінкою. Вита в хмарах. Ви станете насолоджуватися невизначеними фантазіями і безплідними мріями.

Сонник для закоханих

Якщо вам приснилися грінки, це означає, що ви піддастеся впливу жінки, яка буде використовувати вас у своїх корисливих цілях. Через неї ви зіткнетеся з численними проблемами і неприємностями.

Загальний сонник

Бачити у сні, що Ви їсте або готуєте грінки з сиром, означає, що Ваші справи скоро прийдуть в заплутаний стан через те, що Вашу увагу і думки будуть поглинені хитрою жінкою. Вита в хмарах. Ви станете насолоджуватися невизначеними фантазіями і безплідними мріями.

Теткінскій сонник-2012

Грінки — необхідність проявити більший інтерес до радощів життя.

Снотолкователь

Бачити у сні, що Ви їсте або готуєте грінки з сиром, означає, що Ваші справи скоро прийдуть в заплутаний стан через те, що Вашу увагу і думки будуть поглинені хитрою жінкою.

Вита в хмарах. Ви станете насолоджуватися невизначеними фантазіями і безплідними мріями.

 
Відноситься до тем: