Тлумачення сну «Гроза»

Сонник Ванги

Гроза — цей символ вважається в сновидінні проявом божественної волі, знаменням. У деяких випадках гроза означає конфлікт, переляк, новини, гнів.

У сні ви були перелякані спалахом блискавки і ударами грому - цей сон свідчить про те, що ви ведете далеко не праведне життя, тому можете вважати цей сон попередженням понад.

Сон, в якому ви потрапили під сильний грозовий злива - означає, що в реальному житті тривалий конфлікт розв'яжеться швидше, ніж ви думаєте.

Гроза пройшла стороною, і на вас не впало ні краплини дощу - наяву ви завдяки своїй спритності і вмінню знаходити вихід із самих важких ситуацій зможете уникнути несправедливого гніву свого начальства.

Якщо під час грози у ваш будинок вдарила блискавка - це віщує несподівані новини.

Вам приснилося, що потоки грозового дощу заливають будинок, ви намагаєтеся сховатися від насувається повені, але всі спроби безрезультатні - весь простір навколо залите водою, і вона піднімається все вище і вище. Не тільки ваш будинок, але і все живе навколо занурюється у воду.

Грозовий злива зносить високі будинки і споруди, як порожні шкарлупки, і скоро все навколо зникає за його завісою - цей сон передвіщає екологічну катастрофу, від якої ви можете серйозно постраждати.

Сонник Цветкова

Грозаклопоти, турботи.

Езотеричний сонник

Якщо гроза уві сні вселяла в вас почуття страху, то наяву переживете тріумф, торжество, радісні емоції. Красива, з вогнем і зливою, вражаюча гроза сниться до того, що ви переживете захват.

Сонник Міс Хассе

Гроза сниться до якоїсь несподіванки, благополуччю і переляку.

Французький сонник

Найчастіше дощ — сниться до печалі.

Якщо Вам сниться дощ золотого кольору, - сон передвіщає подружню зраду. Сильна злива - обіцяє Вам отримання вести від коханої людини. Невеликий теплий дощик - передвіщає прибуток і успіх. Сильна гроза, буря, злива з жахливим вітром - теж передвістя удачі в справах, особливо для тих, хто зайнятий чесною працею.

Якщо удар грому прогримить над Вашим будинком, - це означає, що доля оберігає Вас від негараздів і небезпек. Блиснула над Вами блискавка - обіцяє щасливе, але недовгу любов.

Англійський сонник

Побачити блискавку, почути удари грому - це передвістя ризику і небезпек, від яких вас врятують друзі;

Будьте уважнішими.

Якщо вами обраний невірний шлях до мети, то сон закликає вас одуматися, щоб не погубити себе марно.

Якщо блискавка блиснула десь вдалині, а грім пролунав глухо, це хороший сон:

Вам вдасться перемогти недоброзичливців, щасливо уникнути небезпеки. Є можливість розбагатіти, оскільки всі ваші грошові та інші справи будуть вдалими.

Закохані люди, незважаючи на те, що вони ревниві і повні беззвітних страхів, після такого сну щасливо вступлять в шлюб.

Сонник Фрейда

Бачити або чути грозу уві сні - знаменує сильний спалах пристрасті давно знайомої людини по відношенню до вас. Ви будете цим сильно здивовані.

Сучасний сонник

Бачення, в якому вам приснилася гроза, попереджає про майбутні серйозних негараздах і випробуваннях.

Якщо під час грози дощ не йде або він не відчувається, то сон пророкує, що при бажанні ви можете знайти правильний вихід із заплутаної або тупикової ситуації.

Якщо снилося, як над вами нависли темні грозові хмари, то на роботі у вас виникнуть неприємності, вас спробують пресингувати. Блиснула в небі блискавка провіщає прийдешні зміни.

Якщо з неба в цей час ллє дощ, то наяву вам доведеться настільки туго, що ви іспережіваетесь, проллєте чимало сліз.

Громові гуркіт у снах вказують на те, що вам потрібно уважніше придивитися до подій навколо, тверезо оцінити ситуацію і розставити всі крапки над і.

Якщо сниться, що в вас влучила блискавка, то наяву вам доведеться долати численні бар'єри.

Якщо уві сні ви бачите блискавку і чуєте гуркіт грому, то вам належить відкритий поєдинок з могутнім ворогом.

Сон, в якому ви зуміли сховатися від грози, говорить про те, що в реальному житті вам потрібен заступник і покровитель і незабаром він у вас з'явиться.

На середу гроза сниться до раптового розладу, сильним переживанням. Про подібні снах на четвер можна забути - вони не збудуться.

Якщо сниться гроза на п'ятницю, це попередження про те, що до випробувань потрібно бути готовим негайно:

Іспит чекає вас вже сьогодні.

У ніч на неділю гроза сниться до того, що настав час прислухатися до добрих порад, які дають вам з хороших спонукань. Поява грози в сновидіннях на понеділок попереджає про те, що ви забули про особисте життя, і тому ваші взаємини з близькими можуть бути поставлені під загрозу.

Якщо уві сні ви побачите грозу, то наяву Вас очікують суворі випробування, які можуть торкнутися кар'єри, ділової чи особистої життя.

Сон передвіщає, що ви здолаєте виникають бар'єри, потрібно лише використовувати всі наявні у вас ресурси.

Сон, в якому намагаєтеся сховатися від грози, сповіщає, що ви всіма силами намагаєтеся ухилитися від вирішення нахлинула на вас лавини проблем.

Якщо сниться гроза, яку ви зустрічаєте лицем до лиця, то сон свідчить, що наяву ви націлені на успіх і подолаєте труднощі, так як вам буде супроводжувати удача.

Сновидіння, в яких вам почулися гуркіт грому, свідчать про те, що в реальності ви наламали багато дров, і це боляче вдарить по вашому самолюбству, негативно позначиться на вашому просуванні по службі.

У ніч на вівторок гроза сниться як попередження про появу прикрих вістей, той самий сон на четвер попереджає про тріщину в ваших особистих відносинах:

Будьте уважніше до супутника життя.

Звичайний сонник

Клопоту.

Сонник Симона Кананіта

Грозанесподіванка, переляк, благополуччя.

Мусульманський сонник

Якщо побачить грозу уві сні багатий - впадає в бідність, а якщо побачить її бідняк - по милості царя, прожиток і хліб насущний будуть у нього в достатку.

Український сонник

Грозасварка, клопоти.

Сонник Міллера

Чути в сні грім знак невдач у Ваших справах.

Сонник Шеремінской

Гроза — завжди є передвісником відкритої загрози та небезпеки. Вона означає турботи і клопоти. Своєчасно прийняті контрзаходи допоможуть вам уникнути фатальних наслідків.

Якщо ви самі спостерігаєте грозу - небезпека загрожує особисто вам.

Східний жіночий сонник

Сон, в якому ти потрапила під сильний грозовий дощ, означає:

Тривалий конфлікт розв'яжеться швидше, ніж ти думаєш.

Гроза пройшла стороною, і на тебе не впало ні краплини дощу?

Якщо під час грози в твій дім вдарила блискавка - готуйся отримати несподівані новини.

Давньоперсидською сонник Тафлісі

Якщо побачить грозу уві сні багатий, - впадає в бідність, а якщо побачить її бідняк, то прожиток і хліб насущний будуть у нього в достатку.

Сонник Жовтого Імператора

Першоелементиземля. Стихії - вологість. Емоції - задума. Органи - селезінка, підшлункова залоза, шлунок. Планети - Сатурн. При порожнечі життєвої енергії селезінки в літній сезон і середину літа сняться страхаючі провалля, ущелини, здиблена і безплідна земля, бурі, смерчі або інші стихійні лиха. Порожнеча селезінки фізично проявляється всепоглинаючої слабкістю, безсиллям, втомою в руках і ногах, втратою апетиту, нудотою, блювотою і так далі. Селезінка зігріває інші чотири щільні органи людини (печінка, нирки, серце, легені), визначає конституцію людини, зберігає його свідомість і фізичні сили. Отже, при хворобах селезінки хворіє весь організм в цілому, а хворобливі прояви у пацієнтів мають яскраво виражений психічний і фізичний характер. Образ прірви уві сні є уречевлена страх перед нескінченністю життєвих проявів і небажання рухатися вперед, саме ці емоції вже протягом тривалого часу і руйнують селезінку. Грози і бурі уві сні у весняний сезон символізують оновлення, а в сезон середини літа показують нестримність розгулялася стихії хвороби. Смерчі ні в яких випадках не викликають приємних асоціацій, але гірше за все у сні буде образ здибленої, безплідної землі. Лякаюча прірву уві сні - символ безініціативності, бездіяльності, духовної ліні, які позбавляють можливості отримати допомогу та підтримку. Прірва виникає уві сні як відображення повної покірності виниклому положенню і є небезпечним чином - передоднем затяжної хвороби. Порожнеча селезінки-це нездатність прийняти будь-яке вимагає дій рішення. Грози, смерчі та бурі в такому медичному вигляді показують безвольність заздалегідь сложившего руки пацієнта.

Сон несприятливий і попереджає про можливе майбутнє стані повного фізичного згасання до обездвиженности і паралічу, якщо терміново не вжити заходів самовідновлення своєї психіки.

Сонник Данилової

Гроза і блискавка уві сні символізують втрату і розчарування. Подібні засмучення, викликані підозрами в зраді, доведуть вас до нервового зриву, можливо, вам доведеться вдатися до допомоги психологів або добрих порад друзів.

Східний сонник

Сон, в якому ти потрапила під сильний грозовий злива - означає:

Тривалий конфлікт розв'яжеться швидше, ніж ти думаєш.

Гроза пройшла стороною, і на тебе не впало ні краплини дощу - ти зможеш уникнути несправедливого гніву начальства.

Якщо під час грози в твій дім вдарила блискавка - готуйся отримати несподівані новини.

Дитячий сонник

Гроза — незабаром вибухне скандал або станеться щось неприємне. Можливі конфлікти з батьками та вчителями.

Жіночий сонник

Сон, в якому ви під час грози намагаєтеся притиснутися до свого обранця - означає, що ви явно потребуєте ласці і ніжності. Постарайтеся розповісти про свої почуття коханому.

Імператорський сонник

Грози і бурі уві сні у весняний сезон - символізують оновлення, а в сезон середини літа показують нестримність розгулялася стихії хвороби. Смерчі ні в яких випадках не викликають приємних асоціацій, але гірше за все у сні буде образ здибленої, безплідної землі.

Ідіоматичний сонник

«Гроза насувається», особливо з чорними хмарами - біда, нещастя;

«гроза всіх хуліганів» - справедливий лідер, месник;

«Іван Грозний.

Місячний сонник

Гроза — благополуччя, але й багато клопоту.

Малий сонник Велесів

Грозасварка, про війну чутки, несподівана звістка, клопоти, погрози;

Гроза без шкоди - до веселощів;

Вб'єобман.

Новітній сонник

Гроза — доведеться терміново приймати радикальне рішення з далекосяжними цілями.

Новий сонник 1918 р

Гроза — клопіт.

Снотолкователь

Грозу бачити уві сні - знаменує чутки про війну;

Бути вбитим грозою віщує обман від помилкових друзів.

Сонник XXI століття

Гроза, побачена у сні - до майбутнього веселощам.

Бачити сильну грозу і не знаходити поруч надійного укриття - до погіршення в справах, нездійснених надій, грозу з громом - до сварки.

Грім у сні - може бути передвістям гніву начальника, далекі гуркоти означають перешкоди, погані вісті здалеку, приголомшуючі гуркоти грому поруч з вами - до просування по службі, якщо при цьому ви лякаєтеся його - до підвищення на посаді і щастя в особистому житті.

Бачити у сні громовідвід - означає, що вашу роботу не оцінять по достоїнству, самому споруджувати його - застереження:

Вам необхідно бути більш обачним при прийнятті серйозних рішень.

Сонник майбутнього

Грозанесподіванка;

Гроза з громом - начальство буде невдоволено вами.

Сонник для всієї родини

Бачити у сні грозу - попередження про грядущі нещастях.

Якщо при грозі немає дощу або він не відчувається - це означає, що при правильних діях можна вирішити свої проблеми і благополучно вийти зі створеної ситуації.

Бачити темне грозове небо - означає відчувати чиєсь сильний тиск, можливі неприємності, пов'язані з кар'єрою.

Якщо в темному небі блискає блискавка - це є попередженням про можливі зміни.

Якщо при цьому ви бачите дощ - зміни будуть дуже неприємні й викличуть переживання і сльози.

Якщо уві сні ви чуєте гуркіт грому - слід уважно оцінити становище і постаратися прийняти правильне рішення.

Якщо уві сні вас вражає блискавка - ви зіткнетеся з якимось непередбаченим перешкодою.

Якщо блискавку супроводжує грім - чекає боротьба з розумним і сильним противником.

Якщо від грози вдалося сховатися - це віщує захист і заступництво, в яких ви дуже потребуєте.

Бачити у сні грозу з понеділка на вівторок - неприємності і сльози будуть дуже скоро.

Якщо з вівторка на середу - важкі переживання настануть раптово.

Якщо ви побачите грозу уві сні з середи на четвер - не надавайте великого значення сну, він швидше за все не збудеться.

Гроза у сні з четверга на п'ятницю - говорить про те, що ваші переживання почнуться вже в цей день.

Сон з п'ятниці на суботу, в якому ви бачили грозу - підкаже вам, що ваші побоювання не марні і вам потрібно бути готовою до неприємностей.

А якщо ви побачите грозу уві сні з суботи на неділю - наяву не слід легковажно ставитися до добрих порад.

Гроза, приснився з неділі на понеділок - підказує, що потрібно приділити увагу своєму особистому житті і взаєминам з близькою людиною.

Сонник для стерви

Гроза — несподівана подія злякає тебе і змусить звернутися за допомогою до близьких людей;

Які не відмовлять, і все закінчиться благополучно.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Гроза у сні - говорить про ваш нервовому напруженні, яке наяву ви можете і не помічати.

Чути в сні гуркіт грому, але не бачити ні хмар, ні блискавок - знак того, що в реальності у вас немає ніяких підстав для хвилювань і вам слід розслабитися і відпочити.

Грозові хмари над вашою головою - зазвичай відображають передчуття якоїсь конфліктної ситуації, яка вже назріла і загрожує вам якими неприємностями.

Бачити грозові хмари з боку - означає, що ваші побоювання з приводу можливих неприємностей навряд чи обгрунтовані.

У той же час, якщо ви побачили, як від грози зайнявся пожежа - це є передвістям того, що якийсь конфлікт загрожує зруйнувати ваші справи і плани. Після такого сну вам краще буде по можливості всіляко уникати будь-якої конфронтації, особливо з начальством.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Гроза — до скандалу, розборкам.

Сонник іменинників вересня, жовтня, листопада, грудня

Бачити у сні страшну грозу - до якихось земних катаклізмів.

Сонник від А до Я

Побачити в сні грозу - передвістя явної загрози або небезпеки.

Якщо гроза застала вас на вулиці - значить, наяву почуєте подробиці про що йде десь війні.

Бути захопленою грозою в лісі чи в полі - небезпека загрожує безпосередньо вам.

Спостерігати грозу з вікна, перебуваючи в квартирі - означає, що небезпеки піддасться хтось з ваших близьких.

Бути вбитою грозою - передвіщає обман друзів.

Універсальний сонник

Людям часто сниться гроза, коли вони в дійсності чекають спокою, який настає після грози.

Гроза — символізує обурення.

Ваша реакція на грозу - визначить, як ви справляєтеся з труднощами, які виникають у вашому житті. Ви відчуваєте, що потрапили у самий центр грози, ви перелякані і втрачені, або ви спостерігаєте за грозою з безпечної відстані і спокійні?

Гроза також — асоціюється зі сум'яттям. Ви відчуваєте, що в даний момент у вашому житті панує хаос?

Гроза також — асоціюється зі спалахом.

Сон символізує емоційний сплеск, який швидко проходить, як буря в стакані?

Давньоруський сонник

Клопоти.

Внушающая страх — буде радість, торжество, тріумф. Красива:

Вогонь і злива - прийдете в захват.

Гроза є символом сильних пристрастей і переживань, пов'язаних з сім'явипорскуванням, оргазмом і заплідненням.

Якщо побачить грозу уві сні багатий, - впадає в бідність, а якщо побачить її бідняк, то, по милості царя, прожиток і хліб насущний будуть у нього в достатку.

Благополуччя, але й багато клопоту.

Якщо Вам приснилося, що Ви спостерігаєте за грозою з вікна, то в реальному житті ніякі біди і нещастя не торкнутися Вашого будинку.

Якщо у сні Ви відчуваєте страх через грозу, то наяву Ви налякані якимись несподіваними неприємностями, які, насправді, не варті того, щоб Ви так через це переживали.

Для молодої жінки сон, у якому вона притискається до свого коханого під час грози, означає, що їй не вистачає тепла і ласки.

Грозасварка.

Гроза у сні - клопіт.

Цей символ вважається в сновидінні проявом божественної волі, знаменням. У деяких випадках гроза означає конфлікт, переляк, новини, гнів. У сні ви були перелякані спалахом блискавки і ударами грому - цей сон свідчить про те, що ви ведете далеко не праведне життя, тому можете вважати цей сон попередженням понад. Сон, в якому ви потрапили під сильний грозовий дощ, означає, що в реальному житті тривалий конфлікт розв'яжеться швидше, ніж ви думаєте.

Гроза пройшла стороною, і на вас не впало ні краплини дощу - наяву ви завдяки своїй спритності і вмінню знаходити вихід із самих важких ситуацій зможете уникнути несправедливого гніву свого начальства.

Якщо під час грози у ваш будинок вдарила блискавка - це. віщує несподівані новини. Вам приснилося, що потоки грозового дощу заливають будинок, ви намагаєтеся сховатися від насувається повені, але всі спроби безрезультатні. Весь простір навколо залите водою, і вона піднімається все вище і вище. Не тільки ваш будинок, але і все живе навколо занурюється у воду. Грозовий злива зносить високі будинки і споруди, як порожні шкарлупки, і скоро все навколо зникає за його завісою. Цей сон передвіщає екологічну катастрофу, від якої ви можете серйозно постраждати.

Еротичний сонник

Бачити або чути грозу уві сні - знаменує сильний спалах пристрасті давно знайомої людини по відношенню до вас. Ви будете цим сильно здивовані.

Теткінскій сонник-2012

Грозавідображення поновлення, звертати увагу на супутні почуття.

 
Відноситься до тем: