Тлумачення сну «Ідол»

Сонник Лонго

Якщо уві сні ви поклонялися ідолу, в реальному житті це характеризує вас як відсталого людини, що знаходиться в полоні у загальноприйнятих думок. Ви - прихильник старих правил, часто не хочете розуміти очевидного, навіть коли вас тикають в нього носом.

Якщо вам приснилося, що ви звалили ідола, значить, в реальному житті вам доведеться відстоювати якусь ідею. Зробити це буде нелегко, оскільки доводити всі її достоїнства і переваги вам доведеться перед людьми, не приемлющими нового. Удача вас чекає в тому випадку, якщо в справу втрутиться якась впливова особа. Встановлювати ідола - в реальному житті ви спробуєте безрезультатно встановити свої порядки там, де вас досі не бувало. Навіть якщо вам буде дано на це відповідне право, пам'ятайте, що, як говориться, у чужий монастир зі своїм статутом не ходять. В іншому випадку конфлікти неминучі.

Сонник Міллера

Приснилося ваше поклоніння ідолам - такий сон говорить про те, що шлях до популярності і слави буде тривати занадто довго:

Швидше за все, більш швидкому просуванню завадять дріб'язкові заняття, яким ви будете віддавати занадто багато свого дорогоцінного часу. У сні ви розвінчували ідолів - значить, будете тверді духом і зібрані, вашому прагненню до загальній повазі не завадить ніяка виснажлива робота. Бачили, що ідолам поклоняються інші, - сон пророкує, що серед друзів виникнуть розбіжності. Засудження ідолопоклонства сниться до досягнення вами популярності і почестей, у чому ваші здібності в сфері осягнення можливостей і схильностей людського розуму, а також особливостей психології зіграють немаловажну роль.

Езотеричний сонник

На чимось зациклитися. Провітріть свої мізки. Ожилий - ожилі спогади, не зупиняйтеся на них.

Поклонятися ідолам — дуже повільне сходження до популярності і слави, на шляху до них Ви будете надмірно віддаватися дріб'язковим заняттям;

Розвінчання ідолів — твердість духу і самовладання, ніяка виснажлива робота не зупинить Вас в прагненні до загальній повазі;

Бачити, як ідолам поклоняються інші - розбіжності в колі Ваших друзів;

Судити ідолопоклонствопопулярність, пошана, чому сприятиме Ваше вміння розбиратися в психології людей, осягати можливості і схильності розуму.

Неприємність.

Сонник Фрейда

Ідол — символізує вашого партнера, який відрізняється самолюбним вдачею, пихатість і снобізмом, не маючи, втім, на це об'єктивних причин.

Якщо вам снилося, як ви встановлювали ідола або поклонялися йому - це свідчить про те, що ви самі робите кумира зі свого партнера. Ви чи не моліться на нього, для вас він хороший і чудовий. Демонструючи своє непомірне обожнювання і захоплення, ви тим самим даєте йому зрозуміти, що він найкращий і вам дуже сильно пощастило з ним. Через деякий час ви з подивом виявите, що він всього лише дозволяє вам любити себе, у відповідь не маючи до вас взаємності.

Звалювати ідола уві сні - таким чином підсвідомість диктує вам, що настав час розірвати відносини з вашим нинішнім партнером, так як він абсолютно не поважає ваш союз і ваші почуття і думає тільки про себе і своїх інтересах.

Сонник Майя

Гарне значеніеБожество досить вашої жертвою - найближчим часом ваше життя продовжить свій рух нагору. Все налагодиться - нещастя відступлять, а удача постукає до вас у будинок. Відвідайте місце, яке є для вас святим - храм, мечеть, синагогу. Опівночі спаліть 5 опалого листя, а попіл з'їжте. Погане значеніеБожество вимагає більше жертв і дарів. Найсерйозніші випробування ще попереду. Доля вирішила перевірити ваші сили. Щоб уникнути цього, протягом 3 днів посипайте своє спальне місце кавовими зернами, а самі спіть на підлозі. Через 3 дні кава сміливі, приготуйте в джезві і залиште біля вхідних дверей.

Сонник Цветкова

Ідол — зробити помилку;

Оживає — повторити помилку.

Сонник Жовтого Імператора

Першоелементиметал, вода, дерево, земляСтіхіі - сухість, холод, вітер, вологість. Емоції - сумніви, страх, гнів, смуток. Органи - легені, нирки, печінка, селезінка, підшлункова залоза, товста кишка, сечовий міхур, жовчний міхур. Планети - Венера, Меркурій, Юпітер, Сатурн. В тьму століть йде час, коли людина навчилася робити амулети:

Предмети, що володіють вкладеної в них силою і можуть захистити, оберегти від якогось нещастя їх власника. У давнину людина набагато більше ніж зараз був залежний від грізних стихій природи, і прагнення вберегтися, наприклад, від нещастя в лісі за допомогою заговорені магічного шматка дерева - частини лісу було природним. Але з розвитком цивілізації амулети стали все частіше і частіше використовувати як засіб відвести чужі погані думки, щоб уберегтися від пристріту, псування тощо. Первісні амулети і ідоли допомагали стародавнім людям, наділяючи їх частиною сили стихії, яку вони уособлювали (вітру, сонця, води). Амулети нового часу в першу чергу покликані були захищати людину від людини, тобто захищати від розбещеності, злостивості і неетичність людських думок. Як же працює амулет в цьому випадку? І кому амулет зазвичай буває потрібен? Захиститися від неетичності чужих думок означає - не потрапити в сферу їх впливу.

Для цього достатньо бути самому сильніше і спокійніше, такій людині амулет не потрібен. Слабка людина одягає на себе амулет - річ, яка створює навколо себе сильне енергетичне поле, інакше кажучи, амулет змушує захисну енергію ци людини циркулювати в такому ритмі, що чужі впливи не можуть його зруйнувати. При цьому, однак, носій амулета виявляється як би в клітці:

В неї не увійти нападаючому, але і з неї не можна вийти захищати, адже своєї сили у нього як не було, так і немає. Поступово носій амулета звикає до дармовий захисту і втрачає здатність оберігати від поганих впливів власними силами. У разі позбавлення амулета він виявиться безпорадним і більш незахищеним, ніж будь-хто, амулетів НЕ носив. Логічно буде і припустити, що тривале використання магічних предметів спотворює психіку й впливає на здоров'я:

Коли енергетичні потоки в організмі насильно течуть не в своєму природному ритмі, то це не може не відбитися на стані внутрішніх органів. Всі чули або читали про страшні інеізлечімих родових хворобах. Родова хвороба / нещастя в основному заможних сімей:

Кільце, що надавало прадідусеві сили і впевненості, може викликати незручність, слабкість і навіть непритомність у нащадків. Стати подібним ідолом роду може будь-який предмет:

Замок, крісло, книга. Але найбільш небезпечні предмети, не випадкові, що робилися з метою:

Спрямованість їх магічної дії може спотворитися або видихнути, або вони можуть все-таки піддатися впливу думки більш сильної людини, тоді амулет почне працювати проти свого носія, аж до витягування з нього сил. Найбезпечніші амулети - це зроблені своїми руками, але і тут не можна передбачити, наскільки вистачить їх сили. Звичка ж завжди небезпечна, і кращий захист завжди рух вперед. Будь красива і щиро що подобається власнику річ вже захищає, бо надає впевненості в собі. Так чи варто використовувати для захисту додаткові сумнівні засоби? Чи варто подумки наділяти речі магічною силою і робити їх ідолами, щоб позбутися сили самому? Амулет / ідол уві сні бачити / на шнурку носити / надягати і так далі - штучна ян-стабілізація чи зміна внутрішніх інь-процесів. Амулет у сні бачити / носити / робити або шукати - слабкість, невпевненість в собі і страх перед різноманіттям проявів світу, ось володіють людиною емоції, що змушують його шукати захисту у нестямі у неживих предметів.

Сон ігнорує можливий початковий етап творчого створення амулета як пробу власних сил.

Якщо хтось уві сні робить амулет сам, то це все одно знак порушеною цілісності сприйняття світу і страху перед оточуючими людьми. Найнеприємніше, що страх сновидца обгрунтований. Всі знають життєву істину, що подібне притягується подібним:

Крадуть частіше у припускають можливість крадіжки (залізні решітки на дверях викликають у грабіжників бажання зламати їх);

Якщо хтось сам ніколи не брехав, то він не буде постійно боятися брехні на свою адресу і так далі. Будь сон з амулетом несприятливий і говорить сновидінню, що той веде духовно інертний, нерухомий спосіб життя, що притягає до себе все інертне і мертве. Методи, якими сновидець намагається захиститися, абсолютно неадекватні здорову психіку і нормально функціонуючим селезінці, нирках і печінці, здоров'ям, і слід зайнятися в першу чергу, поступово відмовляючись наяву від всяких сильних психологічних залежностей.

Бачити ідол / амулет ВОСН і відчувати уявне сприятливим почуття неземного спокою і розслаблення - ще більш несприятливо, ніж наведене вище тлумачення.

Сон означає відмову від власної волі, відмова від власної долі, як суми власних бажань і дій, спрямованих на досягнення мети. Це стан порожній маріонетки, яку будь-хто, більш сильний і активний може наповнити чим йому завгодно:

Безвольне, безцільне, амебна існування і фанатизм походять з одного кореня.

Ідол ом в будь-який момент може стати хто завгодно:

Гітлер, Сталін, Сатана і так далі.

Сон говорить про руйнування правої (що зберігає спадкову енергію) нирки і вкрай сильних застоях й викривлення в меридіанах селезінки і печінки, що спотворює роботу легенів, серця і порушує кровообіг. Потрібне термінове медичне втручання.

Сонник Данилової

Бачити у сні язичницького ідола - вам доведеться проявити максимум хитрості і спритності, щоб знайомство з безпринципним, нахабним і невихованим людиною не продовжилося в інтимній обстановці. Скористайтеся перевіреним прийомом - зобразите з себе справжнього "ідола", недосяжного для простих смертних. Тільки так ви зможете уникнути неприємних і навіть образливих докучань.

Азбука тлумачення снів

Ідол (статуя) — символізує схиляння перед сильною, часом, аморальної особистістю.

Бачити ідола, перед ним молитися - робити помилку, яка призведе до неприємностей.

Оживаючої ідолбіда внаслідок колишніх помилок.

Імператорський сонник

Бачити ідола уві сні і відчувати уявне сприятливим почуття неземного спокою і розслаблення - ще більш несприятливо, ніж наведене вище тлумачення.

Сон означає відмову від власної волі, відмова від власної долі, як суми власних бажань і дій, спрямованих на досягнення мети.

Міфологічний сонник

Ідол частіше, має вигляд небудь невизначеною статуетки, отображающей якесь божество-символізує сліпе, механічне нереалізоване релігійне поклоніння - застигле духовне почуття самого сплячого;

Дурість.

Сучасний сонник

Людина, яка мала уві сні ідола, об'єкт для поклоніння - найближчим часом може потрапити під вплив поганих людей.

Якщо вам присниться обряд поклоніння ідолу - наяву ви дозволите поганим людям безкарно принизити вас.

Сонник Білого мага

Ідол — якщо уві сні ви поклонялися ідолу, в реальному житті це характеризує вас як відсталого людини, що знаходиться в полоні у загальноприйнятих думок. Ви - прихильник старих правил, часто не хочете розуміти очевидного, навіть коли вас тикають в нього носом.

Якщо вам приснилося, що ви звалили ідола - значить, в реальному житті вам доведеться відстоювати якусь ідею. Зробити це буде нелегко, оскільки доводити всі її достоїнства і переваги вам доведеться перед людьми, не приемлющими нового. Удача вас чекає в тому випадку, якщо в справу втрутиться якась впливова особа.

Встановлювати ідола — в реальному житті ви спробуєте безрезультатно встановити свої порядки там, де вас досі не бувало. Навіть якщо вам буде дано на це відповідне право, пам'ятайте, що, як говориться, у чужий монастир зі своїм статутом не ходять. В іншому випадку конфлікти неминучі.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Ідол уві сні - символ закостенілості і безжиттєвості. Зазвичай такі сни говорять про те, що якісь ваші почуття або ідеї, які наяву представляються вам значними, на ділі або є надуманими, або ж встигли омертветь.

Загальний сонник

Якщо Вам сниться, що Ви поклоняєтеся ідолам, - значить, Вас чекає дуже повільне сходження до популярності і слави;

Мабуть, на шляху до них Ви будете надмірно віддаватися дріб'язковим занять. Розвінчання ідолів обіцяє Вам в майбутньому твердість духу і самовладання. Ніяка виснажлива робота не зупинить Вас в прагненні до загальній повазі.

Якщо Ви бачите, як ідолам поклоняються інші, - це віщує розбіжності в колі Ваших друзів. Засудити уві сні ідолопоклонство - обіцянка Вашої популярності, і навіть пошани, чому сприятиме Ваше вміння розбиратися в психології людей, осягати можливості і схильності розуму.

Снотолкователь

Якщо Вам сниться, що Ви поклоняєтеся ідолам - значить, Вас чекає дуже повільне сходження до популярності і слави;

Мабуть, на шляху до них Ви будете надмірно віддаватися дріб'язковим занять.

Розвінчання ідолів обіцяє Вам в майбутньому твердість духу і самовладання. Ніяка виснажлива робота не зупинить. Вас в прагненні до загальній повазі.

Якщо Ви бачите, як ідолам поклоняються інші - це віщує розбіжності в колі Ваших друзів.

Засудити уві сні ідолопоклонство - обіцянка Вашої популярності і навіть пошани, чому сприятиме Ваше вміння розбиратися в психології людей, осягати можливості і схильності розуму.