Сонник «Ієрогліф»

Сонник Міллера

Якщо вам приснилися ієрогліфи, такий сон передвіщає вам біду і велику грошову втрату, які трапляться через те, що ви будете сумніватися стосовно якихось справ, які мають для вас життєво важливе значення. Вдалося зрозуміти ієрогліфи - в опорі злу вас чекає успіх.

Сонник Міс Хассе

Належить вчитися чогось, і це стане для вас важкою роботою.

Сонник Менегетті

Це символ функцій роботи машини, яка спрямована проти людини.

Сонник Фрейда

Приснилися ієрогліфи свідчать про те, що зараз ваш розум зайнятий розгадкою істинних намірів людини, яка в даний момент супроводжує вас на життєвому шляху. Він не дає вам зрозуміти - ні словами, ні поведінкою, чого чекає від вас і складуться у вас подальші відносини. Тільки час покаже, які у нього наміри, тому будьте терплячі і чекайте.

Писати ієрогліфи — таке сновидіння видає ваше усвідомлене прагнення приховати свої теплі почуття до якоїсь людини. Ви чомусь вважаєте, що в цьому випадку ваші шанси бути поміченим мізерно малі і він ніколи не кине на вас зацікавлений погляд.

Сонник Данилової

Бачити у сні велику кількість ієрогліфів або просто написів незрозумілого змісту - вам властива схильність до нетрадиційних способів любові. Однак вони не принесуть очікуваного задоволення ні вам, ні тим більше вашому партнерові, який, цілком можливо, віддасть перевагу звичне екзотичному і покине ваше затишне гніздечко.

Східний сонник

Якщо бачиш ієрогліфи - значить, деякі життєві обставини повалений тебе в сум'яття, в такому настрої ти ризикуєш понести великі збитки.

Приснилося, що ти розумієш сенс ієрогліфів - перемога над ворогами тобі гарантована.

Снотолкователь

Ієрогліфибачити значить втрутитися в заплутану справу.

Сучасний сонник

Сон, в якому Вам приснилися ієрогліфи - означає, що сумніви з приводу деяких життєво важливих справ приведуть Вас до великої грошової втрати і нещастя.

Якщо Ви зможете зрозуміти ієрогліфи - Вас чекає успіх у подоланні якогось зла.

Сонник для стерви

Ієрогліфи — твоя нерішучість може стати причиною великих неприємностей на роботі та матеріальних труднощів.

Читати ієрогліфи — тебе чекає заслужений успіх після проходження важкої науки.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Незнайомі ієрогліфи уві сні - символ незбагненної таємниці. Нерідко такий сон підказує, що ви намагаєтеся мати свою думку в справах, в яких зовсім нічого не тямите.

Навчитися уві сні читати ієрогліфи - знак того, що вам, можливо, вдасться знайти несподіване рішення якогось складного питання.

Сонник від А до Я

Сон, в якому ви виразно бачите перед собою якісь загадкові ієрогліфи - пророкує, що ваші нерішучі дії в критичній ситуації призведуть до негативних наслідків і ви втратите з такою працею завойоване довіру.

Якщо вам здається, що ви розумієте написаний ієрогліфами текст і легко його читаєте - наяву вам забезпечений успіх у виконанні вкрай складної і відповідальної роботи.

Сонник Мандрівника

Ієрогліфизнайомство з «східним» людиною або впливу «східних» духовних навчань.

Китайський сонник Чжоу-гуна

Пишеш ієрогліфивелике щастя, удача.