Тлумачення сну «Іменини»

Сонник Міллера

Приснилося святкування іменин означає вашу втому. Вас вимотали повсякденні турботи, і тепер ви відчуваєте бажання відволіктися від обов'язків, поспілкуватися з друзями, розслабитися і відпочити.

Сон пророкує, що незабаром вам представиться така можливість. Вітання вас з іменинами уві сні сниться до того, що вам бракує уваги близьких, і ситуація залишиться такою і в найближчому майбутньому. Вітати з іменинами когось - обережно, у вас з'явилися заздрісники. Вони будуть не тільки пліткувати за вашою спиною, але і активно шкодити. Уві сні в день іменин ви так і не дочекалися привітань - значить, зробите негідний вчинок, а потім станете каятися в цьому.

Сонник Лонго

Присутнім у сні на власних іменинах - в реальному житті ви схили перебільшувати свої можливості. Перестаньте уявляти себе центром всесвіту і думати, що світ створений виключно для вас. Бути присутнім на чиїхось іменинах - вас чекає цікава розвага. Не виключено, що ви зустрінете свою другу половину.

Сонник Фрейда

Веселиться уві сні на чиїх то іменинах говорить вам про те, що в швидше вас чекає непередбачене захід, при якому ви можливо зустрінете свою любов.

Сучасний сонник

У сні святкувати іменини - це говорить про те, що ви втомилися від повсякденних турбот, вам хочеться поспілкуватися з друзями, відпочити від обов'язків і розслабитися, і скоро ви отримаєте таку можливість.

Якщо вас вітають з іменинами уві сні - такий сон свідчить про те, що вам не вистачає уваги з боку близьких, і найближчим часом становище не зміниться.

Вітати когось з іменинами - це знак того, що у вас з'явилися заздрісники, які будуть розпускати про вас плітки і зроблять все, щоб вам нашкодити.

Якщо вас забули привітати з іменинами - це говорить про те, що ви зробите негідний вчинок і будете каятися в ньому.

Сонник Білого мага

Присутнім у сні на власних іменинах - в реальному житті ви схили перебільшувати свої можливості. Перестаньте уявляти себе центром всесвіту і думати, що світ створений виключно для вас.

Бути присутнім на чиїхось іменинах - вас чекає цікава розвага. Не виключено, що ви зустрінете свою другу половину.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Бачити у сні іменини, які ви справляєте в колі сім'ї - до поліпшення сімейних відносин.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Присутнім у сні на іменинах - до довгого життя.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Справляти іменини у сні, запросити дуже багато гостей - до будь-якої події, де зазвичай збирається багато народу, аж до похорону.

Сонник від А до Я

Іменини, які ви справляєте уві сні - віщують успішне налагодження контактів з діловими партнерами.

Якщо ви на чужих іменинах пригощали солодким пирогом - значить, наяву почуєте вульгарності від людини, у кому ніколи б не запідозрили здатність говорити таке при дамах.