Тлумачення сну «Інститут»

Сучасний сонник

Будівля інституту сниться до гіркого розчарування в житті через те, що ви пішли не тим шляхом, про який колись мріяли. Однак для студентів цей сон не має такого значення.

Якщо вам снилося, що ви вчитеся в інституті, хоча наяву це не так, то найближчим часом вас чекає успіх у науковій або будь-який інший інтелектуальної діяльності.

Здавали уві сні сесію, проходячи навчання в інституті, - значить, вам доведеться перенести досить складну перевірку, яка істреплет вам всі нерви.

Якщо студенту приснилося те, що не могло в принципі відбутися в стінах інституту, то, швидше за все, наяву його не влаштовує ситуація, що склалася і він спробує взяти її під свій контроль.

Закінчували в сновидінні інститут - значить, перед вами відкриється відразу кілька життєвих перспектив. Обравши одну з них, ви тим самим визначте свою подальшу долю.

Сонник XXI століття

Побачити в сні інститут - знак того, що для досягнення більш високого становища в суспільстві вам необхідні додаткові знання, недолік яких заважає вашому просуванню по службовій драбині.

Бути в інституті - значить, що вам вдасться домогтися підвищення в посаді або більш високої заробітної плати.

Бути уві сні в аудиторії - до змін у житті.

Сонник Мандрівника

Інститут, університеттуга за дружнім відносинам;

Життєві випробування.

Малий сонник

Для студентів бачити в сні інститут, в якому вони навчаються, може бути відображенням дійсності і міркуванням про які-небудь події.

Якщо ж студентові наснилося щось, що не могло статися в реальному житті в стінах інституту, то наяву його не влаштовує ситуація, що склалася і він спробує на неї вплинути.