Тлумачення сну «Інвестиція»

Сучасний сонник

Якщо вам приснилося, що ви отримали інвестицію для розширення своєї справи-- це говорить про те, що ви звикли користуватися підтримкою друзів і родичів і без них вже не уявляєте своєї діяльності, але скоро вам доведеться діяти поодинці.

У сні інвестувати небудь справу - ви розмінюватися на дрібниці, витрачаєте час на дурниці, хоча маєте можливість зайнятися справжнім і корисним справою.

Якщо уві сні ви є власником інвестиційної компанії - це свідчить про те, що вас не влаштовує ваше положення, але ви більше любите поговорити про це, ніж реально вирішувати свої проблеми, тому не чекайте поліпшення своїх справ.

Якщо уві сні ви є інвестором банку - такий сон говорить про те, що невдовзі ви досягнете успіху в справах і поваги з боку оточуючих.

Залучати до свого підприємству інвесторів - ви зробите ризикований вчинок, але ваш ризик виправдається, і ви отримаєте солідний виграш.

Жінці такий сон - обіцяє появу в її житті покровителя або багатого коханця.

Якщо уві сні інвестор відмовляється вкладати кошти у ваш проект, то такий сон передвіщає тимчасові невдачі в справах або сварку з начальством.

Сонник Міллера

Отримати інвестицію для розширення своєї справи - Ви звикли користуватися підтримкою друзів і родичів і без них вже не уявляєте своєї діяльності, але скоро вам доведеться діяти поодинці;

Інвестувати небудь справу - Ви розмінюватися на дрібниці, витрачаєте час на дурниці, хоча маєте можливість зайнятися справжнім і корисним справою;

Бути власником інвестиційної компанії - Вас не влаштовує ваше положення, але ви більше любите поговорити про це, ніж реально вирішувати свої проблеми, тому не чекайте поліпшення своїх справ;

Бути інвестором банку - успіх у справах, повага з боку оточуючих;

Залучати до свого підприємству інвесторів - Ви зробите ризикований вчинок, але ваш ризик виправдається, і ви отримаєте солідний виграш;

Для жінки — у Вашому житті з'явиться покровитель чи багатий коханець;

Інвестор відмовляється вкладати кошти в Ваш проект - тимчасові невдачі в справах або сварка з начальством.

 
Відноситься до тем: