Сонник «Іволга»

Сучасний сонник

Якщо снилося, як ви слухаєте співаючу іволгу, це означає, що у вас є мрія, яку хочете втілити в життя будь-яку ціну. Але ви не повинні парити під хмарами, так як на грішній землі реалізація планів багато в чому залежить від удачі, а вона зараз не на вашому боці. Сниться розорене гніздо іволги - значить, у вашій родині назріває великий скандал.

У ніч на п'ятницю іволга сниться до того, що наяву вашій дитині буде бракувати батьківської уваги, турботи, підтримки. Знайдіть для нього час - це ваша дитина і він потребує вас.

Сон на суботу передрікає, що вас охопить пристрасть неймовірної сили, і ви повністю підкорятиметеся їй. Засуджувати вас не буде ніхто - вам давно пора подумати про себе.

Малий сонник Велесів

Іволга — добра звістка.

Сонник для всієї родини

Іволга співаюча пісню - ви поглинені мрією, прагнете втілити її в що б те не стало. Однак не варто будувати повітряні замки і розраховувати на удачу, тому що обставини складаються для вас не найкращим чином.

Якщо гніздо іволги розорене - бути сварок, «війні» в будинку.

Якщо сон з четверга на п'ятницю - ваша дитина потребує підтримки, приділіть йому більше уваги, ніж зазвичай.

Сон з п'ятниці на суботу - ви з головою кинетеся в пучину раптово вибухнула пристрасті, на час забудете про все на світі. Що ж - пора подумати і про себе!

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Чути або бачити уві сні іволгу - до інакомислення.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Почути в сні спів іволги - до приємних чуток.

Слов'янський сонник

Усунення утруднення.