Тлумачення сну «Кабачки»

Сучасний сонник

Кабачки і їх «родичі» патисони сняться до неможливості отримати гідну винагороду за свою працю. Цьому стане на заваді несприятливий збіг обставин.

Сновидіння, в якому вам довелося поливати ці овочі або прополювати грядку з ними, передрікає важку, погано оплачувану роботу. Поміняти її на щось більш легке і престижне вам довго не вдасться.

Купівля патисонів і кабачків сниться до того, що матеріальне благополуччя вашого будинку потихеньку буде рости.

Приснилося, що ви готували страви з кабачків або патисонів, - готуйтеся до настання складного часу. Їли їх уві сні - значить, вас запросять в ресторан або інше хороше місце, де ви чудово відпочинете.

Новітній сонник Г. Іванова

Вас будуть активно обговорювати в колі знайомих.

Кулінарний сонник

Є у сні страва з кабачків віщує легке і приємне проведення часу, обід або вечерю в дружній компанії. Крім того, якщо уві сні ви смажили або їли кабачок, вам може представитися гарна можливість заробити.

Сонник від А до Я

Сон, в якому ви поливаєте кабачки або прополювати грядки з ними, віщує важкий і низькооплачувана праця. Купувати у сні кабачки віщує успіх, достаток, повний достаток. Готувати кабачки - знак того, що для вас настають важкі часи. Є у сні кабачки - наяву будете запрошені до ресторану, де чудово проведете час у відпочинку і розвагах.