Тлумачення сну «Кабан»

Сонник Міллера

Якщо наснилися кабани - досвідчені, вгодовані, це означає, що справи, торгівля підуть більш інтенсивно;

Худі кабани — провісники прикростей і хвилювань. Свиня з приплодом обіцяє всім успіх у справах і рясний урожай селянам. Вереск кабанів сниться до неприємних известиям. Ви засмучені через смерть якоїсь людини або опинитеся розчаровані розміром винагороди, яку вам дадуть за якусь важливу роботу.

Якщо уві сні ви годували свиней, будучи при цьому їх господарем, сон повідомляє, що ваше особисте майно в майбутньому суттєво примножиться. Торгівля кабанами сниться до того, що ви станете власником значної власності, але тільки за умови серйозних зусиль і енергійної діяльності.

Сонник Лонго

Приснившийся кабан уособлює якусь неприборкану, неприборкану силу, щось зовсім не сприймають правил пристойності і розумних аргументів. Побачили кабана - отже, в недалекому майбутньому будете мати справу з таким ось людиною. Вам буде потрібно затратити багато сил і терпіння, щоб довести до цієї людини-кабана свою точку зору. Найімовірніше, це буде хтось із ваших знайомих, той, хто і не подумає приховувати від вас і від оточуючих факт своєї одержимості пристрастю, об'єктом якої є ви. Будьте обережні:

Не можна проявляти різкість, жорсткість, як би вам не хотілося, адже заборона може призвести до невдоволення, і, як наслідок, до люті нестриманого людини.

Побачити в образі кабана себе - ви самі собі встановлюєте заборона на багато чого, що для вас дуже важливо. Може, на це у вас є якісь розумні доводи і причини, але майте на увазі, що подібне самообмеження не проходить безслідно для психіки, погрожуючи внутрішнім зривом.

Якщо гарненько подумаєте, то зрозумієте, що краще б злегка послабити віжки.

Приснилося, що вам назустріч спрямовується розлючений кабан, а ви, охоплена панікою, намагаєтеся сховатися від нього, - значить, розсварився надовго з близьким, дорогим для вас людиною. А може вийти, що хороших відносин у вас більше ніколи не буде.

Французький сонник

Якщо ви побачили уві сні кабана, це говорить про те, що у вас є грізний ворог, про саме існування якого і вже тим більше про його підступні наміри вам нічого не відомо. Є кабана - до хвороби. Полювання на нього - знак небезпеки. Вбити кабана - до перемоги в боротьбі з недругами.

Сонник Фрейда

Поява у вашому сновидінні цього символу свідчить про насильство і навіть жорстокості, які присутні у вашому інтимному житті.

Якщо вам приснилося, що на вас нападає кабан, то цей сон свідчить, що в реальності ви незадоволені своїм сексуальним життям і відчуваєте, що виконуєте бажання партнера проти волі. Битися уві сні з розлюченим кабаном передвіщає, що незабаром ви посварилася зі своїм партнером із-за різних поглядів на інтимне життя. Примирення після сварки буде дуже бурхливим із сильними пристрастями.

Бачити у сні біжить кабана - в даний час ви зайняті своїми справами, тому у вас немає часу і можливості розслабитися, ваш сон - тому свідчення. Ви підсвідомо відчуваєте брак сексуальної розрядки, тому залиште всі справи і відпочивайте, ви відчуєте себе зовсім іншою людиною.

Сонник Фен-шуй

Кабан — втілення лютості, злості й жорстокості.

Якщо ви уві сні побачили кабана, то в реальному житті вам напевно довелося зіткнутися зі злим людиною, яка у вашому підсвідомості трансформувався в образ цього жорстокого звіра.

Мусульманський сонник

Якщо хто побачить у сні, що на нього кинувся кабан - до нього дійдуть худі вести про бунтівників і лиходіїв.

Український сонник

Присниться кабан — вам загрожує зла людина, ворог.

Виганяти кабана з волоки - до смерті.

Дикий кабанклопоти, зловити його - радість.

Сонник Деніз Лінн (короткий)

Свинська особистість. Щось нудне.

Сонник Деніз Лінн (докладний)

Кабан може бути символом вседозволеності. Це також може бути вираженням егоїзму. Чи відчуваєте ви, що не отримали своєї частки або не поділилися з тим, з ким мали ділитися? Кабан може символізувати і неохайність. У житті кабан - сильне й розумна тварина, однак люди приписують йому негативні якості. Чи володієте ви цінними, на ваш погляд, якостями, які здаються неприємними оточуючим?

Сонник Майя

Гарне значеніеЕслі вам приснилося, що ви полюєте на кабана (або просто побачили кабана в лісі, в зоопарку), дуже скоро у вас з'явиться можливість поліпшити своє матеріальне становище. Щоб це відбулося, протягом тижня смакуйте свининою. Погане значеніеЕслі вам приснилося, що ви готуєте кабана, то велика вірогідність того, що у вас будуть проблеми з серцем. Щоб їх уникнути, опівночі киньте на вулиці 3 камені через ліве плече.

Дворянський сонник Н. Грішиній

Кабана бачитисвіт з ворогом. Фантастичний, лякаючий сон про кабана - раптовий і руйнівний світ пристрастей, атака в тобі тваринного початку на початок духовне.

Новий сімейний сонник

Жирний, досвідчений кабан сниться до пожвавлення в торговельній та діловій сферах, худий - до занепокоєння і засмучення. Вереск кабанів віщує неприємні новини, засмучення або розчарування. Годувати уві сні кабана - розбагатіти в реальному житті.

Циганський сонник

Бійтеся партнерів по бізнесу.

Якщо сниться, що вас переслідує кабан, ви несподівано зіткнетеся із запеклим ворогом. Полювати на кабана - марно трудитися. Вбити кабана - здобути перемогу над ворогами.

Сонник Езопа

Кабанє символом лютості, злості й жорстокості.

Так що, якщо ви побачили в сновидінні кабана - то в реальному житті вам довелося зіткнутися з людським злом, яке трансформувалося в вашому підсвідомості в цього жорстокого лісового звіра.

Побачити в сні кабана, який об дерево точить свої ікла - сон попереджає вас про серйозну небезпеку. Уникнути її ви зможете лише в тому випадку, якщо заздалегідь будете прораховувати всі свої дії.

Якщо вам приснилося, що на вас нападає кабан - то це значить, що незабаром вас чекає зустріч зі злим, дуже жорстокою людиною, який постарається зашкодити вашій кар'єрі і зруйнувати ваше сімейне життя.

Побачити в сні пораненого кабана - знак того, що найближчим часом вам вдасться здобути перемогу над своїми таємними ворогами і покласти край всім злим пліткам, які ходять про вас.

Битися уві сні з розлюченим кабаном - означає, що вам вдасться розгадати підступи своїх ворогів і не допустити того, щоб вас втягнули в сумнівний захід, яке могло б принести не тільки фінансовий крах, але і безчестя.

Спостерігати уві сні за відпочиваючим кабаном - погана ознака. Такий сон означає, що ваші вороги чекають відповідного моменту, щоб завдати вам сильний, жорстокий удар, від якого ви навряд чи зможете оправитися.

Сонник Цветкова

Небезпечний ворог;

Небезпечна ворожнеча.

Сонник Міс Хассе

Дикого кабана — клопіт;

Бачити біжитьуникнути небезпеки;

Застрелити — тебе чекає небезпечний випадок;

Ловитирадість.

Американський сонник

Кабан — свинська особистість. Щось нудне.

Малий сонник Велесів

Кабан (кнур)небезпека, ворог;

Гнати за огорожу - до смерті;

Дикий (вепр) — піклування;

Ловити вепрарадість.

Новітній сонник

Кабанпояснення з ненависним вам людиною.

Снотолкователь

Кабана уві сні бачити - значить сильного і жорстокого ворога;

Переслідувати кабана і його зловити - знаменує подолання ворога;

Убити кабана — знаменує вчинене торжество над ворогом;

Полун від кого-небудь кабанячі голову - предзнаменует торжество над сильним ворогом;

Давати кому-небудь кабанячі голову.

Сонник XXI століття

Кабан, побачений у сні - символ непримиренного ворога, злого людини.

Кабан, нападник або переслідує вас - сниться до неприємностей.

Приснившийся вам весь у багнюці борів - передвістя успіху в розпочатій справі та вдале завершення всіх інших.

Дівчині бачити уві сні кабана - до шлюбного пропозицією, заміжній жінці - до підозр чоловіка.

Сонник Білого мага

Кабансимвол чогось неприборканого, не підкоряється ніяким доводам розуму і пристойностей.

Якщо уві сні ви бачили кабана - значить, в недалекому майбутньому вам доведеться мати справу з неприборканим людиною. Щоб пояснити цій людині-кабану вашу точку зору на події, вам буде потрібно багато сил і терпіння. Швидше за все, мова йде про почуття одного вашого знайомого, який вважатиме непотрібним приховувати свою палкість. Обережно:

Як би вам не хотілося бути різким і жорстким, цього робити не можна, тому що заборона може викликати невдоволення, і, як наслідок, лють нестриманого людини.

Бачити в сні себе самого в образі кабана - наяву ви забороняєте собі робити багато чого, що для вас дуже важливо. Можливо, у вас є справді вагомі приводи і мотиви такого самообмеження, але чи не вважаєте ви, що такий контроль над своїми власними бажаннями може призвести до внутрішнього зриву?

Побачити в сні, що кабан в люті мчить вам назустріч, а ви в паніці намагаєтеся сховатися від нього - означає скоріше сварку з близьким і дорогим для вас людиною. Сварка виявиться дуже довгим, і можливо, добрі стосунки з цією людиною у вас вже більше ніколи не налагодяться.

Сонник для стерви

Кабанудача в торгівлі та інших справах.

З поросятамибагатий урожай і успіх у ділових починаннях.

Годувати уві сні кабана - придбання майна чи отримання якогось спадщини.

Продавати кабана — твоя власність значно збільшиться, якщо ти додаси до цього максимум зусиль і енергії.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Дикий кабан у сні - знак того, що ви заплуталися в своїх справах та ваше благополуччя може серйозно похитнутися.

Домашній відгодований кабанчик - передвіщає успіх від занять справами, які не відрізняються зайвою легкістю, але здатні принести хороший дохід.

Бачити кабанів в бруді або годувати їх - попередження про можливі конфліктах, пов'язаних з грошима або господарством.

Різати кабана чи бачити це з боку - ознака того, що через якогось майнового спору ваші справи можуть серйозно похитнутися.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Бачити у сні розгодованих кабана - до переслідування вас «новим російським».

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Бачити у сні відгодованого кабана - до жирної, відгодованої худобині.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Кабан — до неприємного людині.

Сонник про тварин

Кабан — символізує безстрашність, похіть і обжерливість.

Сонник від А до Я

Бачити у сні кабана як дикого вепра віщує зустріч наяву з людиною, яку слід побоюватися і цуратися, бо від нього виходить велике зло для вас, а також великі клопоти для вашої родини.

Якщо уві сні кабан тікає від вас, - наяву вдасться уникнути багатьох неприємностей. Полювати на кабанів - радість прийде в ваш дім. Убити дикого кабана - вам загрожує нещасний випадок або хвороба під час епідемії.

Бачити уві сні кабанів як самців домашньої свині віщує хороший хід справи у фінансових справах і торгівлі. Величезний, жирний кабан обіцяє хороший врожай і успішну підготовку до зими всім зайнятим у сільському господарстві.

Чути в сні гучний вереск кабанів віщує сумні новини, повідомлення про чиєїсь смерті або розчарування з приводу мізерної оплати за виконану у великому обсязі роботу.

Сон, в якому ви годуєте домашніх кабанчиків, говорить про зростання добробуту і розширенні сфери ділових інтересів.

Якщо у вашому сні хтось раптом перетворюється на кабана наяву - це віщує безрозсудне відкидання вигідних пропозицій про заміжжя, про що згодом доведеться не раз пошкодувати.

Бачити кабана, що валяється в бруді, означає, що ваші вороги зроблять спроби нашкодити вам, скориставшись тим моментом, коли ви будете абсолютно беззахисні.

Купувати уві сні кабана віщує, що ви можете отримати якусь власність за умови активізації зусиль і ряду поступок з вашого боку на користь конкурентів. Продавати кабана живого - наяву випробуєте безмежне щастя, продавати м'ясо кабана - остерігайтеся каверз від лукавих друзів. Готувати кабаняче м'ясо - доставити біль рідним і близьким своїми безглуздими витівками. Є у сні м'ясо кабана - до далекій дорозі.

Сонник Соломона

Кабан — важке життя, душевна скорбота.

Сонник Мандрівника

Кабан — руйнівна пристрасть;

Небезпека.

Індійський сонник

Кабани або вепри - символ небезпечного, злого і безжального ворога.

Полювати уві сні на вепра або зловити його означає боротьбу і торжество над ворогом, мають дикий норов. Отримати в подарунок кабанячі голову, тільки що здобуту на полюванні, пророкує торжество над найсильнішим зі своїх ворогів. Свиня означає людей ледачих, дозвільних та нероб, які живуть за чужий рахунок. Іноді свиня символізує скнар, абсолютно непотрібних в житті, які своєю смертю збагачують спадкоємців.

Жирний, досвідченийпожвавлення в торговельній та діловій сферах;

Худий — неспокій, смуток;

Свиня з приплодом - багатий урожай (для селян), успіх у справах (для інших);

Чути вереск — неприємні новини, засмучення через чиюсь смерть або розчарування винагородою, отриманими за виконання важливої роботи;

Годувати свинейзбільшення особистого майна;

Торгувати ними — Ви станете власником значної власності, однак цьому має передувати великі зусилля і енергійна діяльність.

Також Див. Свиня.

Якщо хто побачить у сні, що на нього кинувся кабан, - до нього дійдуть худі вести про бунтівників і лиходіїв.

Ворог.

Важке життя, душевна скорбота.

Присниться кабан — вам загрожує зла людина, ворог. Виганяти кабана з волоки - до смерті. Дикий кабан - клопоти, зловити його-радість.

Теткінскій сонник-2012

Кабанвідображення вседозволеності і / або егоїзму. Нагадування про можливі неприємності через «свинського» поведінки. Необхідність прийняти цінні людські якості, які здаються неприємними на перший погляд.