Тлумачення сну «Кабель»

Сучасний сонник

Якщо у вашому сновидінні з'являється кабель, то в житті починаються різного роду неприємності.

Обірваний і знаходиться під струмом кабель сниться до важкій роботі, що загрожує перевтомою і як наслідок - захворюванням.

Якщо наснилося, що ви копаєте землю і ненавмисно натикаєтеся на кабель, наяву вам загрожує нещасний випадок, причому зовсім необов'язково пов'язаний з земляними роботами.

Побачили уві сні відразу багато кабелю - значить, життя поставить вам головоломку, на вирішення якої у вас піде багато часу.

Нагрівальний кабель сниться до того, що вам буде гостро не вистачати душевного тепла, а поруч не виявиться людини, який міг би вам його подарувати.

Сонник Симона Кананіта

Кабельотримати хороші вести здалеку.

Дворянський сонник Н. Грішиній

Кабель, трос бачити - важлива звістка.

Сонник Міс Хассе

Кабель (підводний)отримати хороші вести з далека.

Новітній сонник

Кабель зв'язкупоїздка з наступним відпочинком в своє задоволеннягості, на курорт, будинок відпочинку).

Сонник XXI століття

Побачити в сні тонкий електричний кабель - до по одержанні звісток здалеку, якщо кабель дуже товстий - отримане звістку буде дуже приємним для вас.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Електричний кабель, особливо якщо він оголений уві сні - символізує важкий, напружений відрізок життя. При цьому чим довший кабель, тим довше може тягнутися складний період. Такі сни зазвичай підказують, що ваші нерви на взводі, і вам давно вже не заважає небудь розслабитися, знявши напругу.

Обірваний електричний кабель - попередження про можливий нервовий зрив. Будьте обережні і постарайтеся не перевтомлюватися!

Телефонний кабель або провід - зазвичай означають якісь переговори або пояснення.

Довжина телефонного кабелю - символічно відображає тривалість ваших відносин з будь-ким.

Занадто короткий або обірваний телефонний кабель - знак того, що якісь відносини незабаром можуть перерватися.

Якщо телефонний кабель протягнуть на стовпах - сон говорить про певну невизначеність відносин.

Провісшимі над землею телефонні дроти - підказують, що стосунки з кимось знаходяться під загрозою і в будь-який момент можуть ослабнути.

Бачити у сні, як хтось простягає телефонний кабель - знак того, що вам належить довгий період налагодження відносин з новими людьми.

Хороший сон, в якому ви бачите, що телефонний кабель надійно укладають у землю - це передвіщає, що нові відносини будуть міцними і тривалими.

Сонник від А до Я

Якщо уві сні ви копаєте землю і натикаєтеся на кабель - це попереджає про небезпеку вам наяву небезпеки в результаті нещасного випадку.

Бачити обірваний кабель, що знаходиться під напругою, - чекає важка позаурочна робота, що загрожує перенапруженням і хворобою.