Сонник «Кабріолет»

Сонник Міс Хассе

Побачити в сні кабріолет - добрий знак:

Ви можете відправитися в подорож, яка подарує вам нових друзів і масу приємних вражень. Сідати у сні в нього і їхати - на щастя і радості, відчуття повноти життя. Чим на більшій швидкості ви мчали на ньому уві сні, тим сильніше буде ваше достаток життям. Виходити з кабріолета - ваше безхмарне існування може бути перервано низкою неприємних подій.

Сонник Симона Кананіта

Кабріолетсідати в нього - радість і щастя.

Новітній сонник

Кабріолет — легковажний вчинок, який має негативні наслідки для вашої кар'єри.

Сучасний сонник

Якщо ви їдете в шикарному дорогому кабріолеті з відкинутим верхом по гірській дорозі і милуєтеся прекрасним видом долини біля підніжжя гір - такий сон передвіщає подорож.

Якщо кабріолет старовинний і дія відбувається в минулому - вам слід зайнятися конкретними справами, а не марити про нездійсненне, інакше ви нічого не досягнете в житті.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Їхати в сні на машині з відкритим верхом - якщо ця їзда приносить вам задоволення, незабаром і наяву ви можете випробувати масу позитивних емоцій.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Побачити в сні старовинний кабріолет і себе, сидячим в ньому - до небувалим амбіціям з вашого боку.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Бачити себе в сні їдуть в старовинному кабріолеті - означає, що ваш снобізм вже у всіх поперек горла стоїть.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Їхати в кабріолеті - до спогадів про минуле.

Сонник від А до Я

Якщо ви їдете в шикарному, дорогому кабріолеті з відкинутим верхом по серпантину гірських доріг, звідки відкривається панорама квітучої біля підніжжя гір долини, - такий сон віщує запрошення до подорожі.

Якщо кабріолет старовинний і дія відбувається в якомусь віддаленому минулому - вам слід зайнятися конкретними справами, а не марити про нездійсненне.

 
Відноситься до тем: