Сонник «Карамель»

Сучасний сонник

Якщо вам приснилася карамель, то ваше життя в найближчому майбутньому солодкої не назвеш.

Пригощали когось карамелькою - це застереження:

Хтось із близьких вас роздратує або образить настільки, що ви так і не пробачите його ніколи.

Їли уві сні карамель - це до захворювання або, як мінімум, до сильної втоми. Бачили, як нею із задоволенням ласував якась дитина, - значить, негаразди і фізичне нездужання швидко підуть у минуле.

Купівля карамелі сниться до провалів, перешкодам, негативним враженням і тривогам.

Побачили уві сні, що до візиту друзів ви купили шоколадні цукерки, але, викладаючи на стіл, виявили в пакеті тільки дешеві карамельки, - значить, в реальному житті ви ризикуєте потрапити у пастку, поставлену недругами або несприятливими обставинами.

Прикрашає торт карамель сниться до спроб прикрасити своє життя в очах інших.

Східний жіночий сонник

Якщо ти тримаєш за щокою карамельку, значить, ти переживаєш щодо стану свого здоров'я. Хвилюваннями справі не допоможеш, краще в точності виконувати рекомендації лікаря, тоді від недуги не залишиться й сліду.

Якщо наснилося, що до приходу гостей ти купила шоколадні цукерки, однак, викладаючи на стіл, виявила в пакеті тільки дешеві карамельки, - будь пильна, щоб не потрапити на вудку, покинуту ворогами.

Східний сонник

Якщо ти тримаєш за щокою карамельку - значить, ти переживаєш щодо стану свого здоров'я. Хвилюваннями справі не допоможеш, краще в точності виконувати рекомендації лікаря, тоді від недуги не залишиться й сліду.

Якщо наснилося, що до приходу гостей ти купила шоколадні цукерки, однак, викладаючи на стіл, виявила в пакеті тільки дешеві карамельки - будь пильна, щоб не потрапити на вудку, покинуту ворогами.

Новітній сонник

Карамельнасолода. Пообіцяєте і не стримаєте свого слова.

Малий сонник

Якщо у сні Ви тримаєте за щокою карамельку, то в реальному житті Ви переживаєте щодо стану Вашого здоров'я. Однак Вам слід було б не переживати, а в точності виконувати рекомендації лікаря, тоді б від недуги не залишилося і сліду.

Якщо Вам приснилося, що до приходу гостей Ви купили шоколадні цукерки, однак, викладаючи на стіл, Ви виявляєте в пакеті тільки дешеві карамельки, то наяву Вам слід проявляти пильність, щоб не потрапити на вудку, покинуту Вашими ворогами.