Тлумачення сну «Карта шістка»

Нумерологічний сонник Піфагора

Шістка (карта) — якщо вам сниться, що ви граєте в карти з тими, хто вам подобається, і у вас на руках опиняються всі чотири шістки, то це означає, що вам доведеться кинути тільки що почату справу на півдорозі, так як ви отримаєте.

Якщо ви між тим виграєте, то через 6 тижнів ви повернетеся до перерваного справі і продовжите його, але якщо програєте, то можете назавжди попрощатися з тим, що ви робили. Поганий цей сон для творчих людей - їм завжди дуже важко розлучатися зі своїми ідеями та задумами, однак нічого не поробиш, доведеться.

Якщо уві сні у вас на руках виявляється набагато більше шісток, ніж існує в колоді, тобто не чотири. А скажімо, вісім чи десять, то всі ваші звинувачення проти певної людини виявляться безпідставними і вам належить на практиці в цьому переконатися. Можливо, через 15 днів ви це дізнаєтесь із першоджерела, і єдине, що вам залишиться, - це вибачитися перед людиною, яку ви образили своїм несправедливим підозрою.

Якщо ви бачите уві сні тільки одну карту, причому вона випадає вам не в ході карткової гри, а сама по собі, то будьте впевнені - це вам попередження понад. Поставтеся до всього серйозно і не нехтуйте радою.

Якщо вам випадуть одночасно всі чотири карти, причому ви будете ясно з розрізняти, то картою-порадником стане для вас та, що буде лежати другий зліва. Червова шістка - це застереження про те, щоб ви стежили за своїм гаманцем в дорозі, яка намічена у вас на 6, 15 або 24 число, так як існує реальна небезпека, що ви залишитеся без копійки грошей. Шістка хрести - це ваша туга за незбутнього, швидше за все, ви знемагали від незадоволеної пристрасті і мучитеся в очікуванні кохання. Через 6 тижнів ви забудете про свої страждання, так як за цей термін здійсняться всі ваші надії і сподівання і ви зможете підкорити людину, яку в даний момент вважаєте недоступним і настільки ж від вас далеким, як і зірка. Пікова шістка означає, що через 78 годин почне ви відчуєте прилив сил і захочете гори звернути, але не починайте діяти під впливом імпульсу, розміркуєте як слід, інакше ви стільки всього накоїв, що вам ще довго доведеться розсьорбувати наслідки своєї бурхливої діяльності. Бубнова шістка - це реальна можливість заробити багато грошей. Швидше за все, через кілька днів до вас звернеться якийсь чоловік, якого ви знаєте вже 6 років, хоч і поверхово, і попросить надати йому одну послугу, за яку щедро заплатить. Може бути, те, про що він вас попросить, буде йти врозріз з вашими переконаннями, однак оплата дійсно велика, так як що вам буде над чим подумати.