Сонник «Картина»

Сонник Цветкова

Веселощі, спогад.

Також Див. Краса.

Веселощі, спогад.

Бачити у сні картини недобре, це віщує фальш і обман. Як би прекрасні вони не здалися Вам у сні - цей сон пророкує підступність віроломних людей, наклеп на Вас і загрозу Вашій репутації.

Якщо Ви любите когось і думаєте про нього як про майбутнє супутнику життя, сон попереджає, що ця людина нещира, яким би люблячим він (або вона) ні представлявся Вам.

Сон спонукує Вас:

Постарайтеся виявити мотиви вчинків Вашого улюбленого. Сімейним людям цей сон передвіщає невірність супутника життя.

Непізнане відкриється. Ваша допитливість буде винагороджена. Писати картину - ваш талант "плекалися". Зусилля не марні.

Якщо уві сні перед вами постає картина - значить, з Вами одночасно трапиться біда і Вас обдурять.

Якщо у сні Ви пишете маслом картину - значить, Вам належить взяти участь в якомусь сумнівному і ризикованому підприємстві.

Якщо Ви у сні пошкодили картину - значить, Вам доведеться докласти значних зусиль для захисту Ваших прав. Купівля картин у сні - пророкування негідною спекуляції.

Бачити у сні свій портрет на генеалогічному дереві обіцяє Вам процвітання і задоволеність, але одночасно і розчарування в дружніх зв'язках, і відсутність взаєморозуміння.

Якщо Вам сниться, що Вас оточують кращі гравюри старовинних і сучасних майстрів, значить, Ви одержимі жагучим бажанням найвищих досягнень, у порівнянні з яким справжні Ваші успіхи здаються вбогими. Відвідати уві сні картинну галерею - до розбіжностей. Ви станете докладати зусиль до того, щоб вдома налагодити мир і взаєморозуміння, душею прагнучи абсолютно до інших людей.

Бачитиворожість і обман однолітків;

Малювати картину — участь у якомусь сумнівному і ризикованій справі;

Зіпсувати картину — Вас пробачать за використання будь-яких засобів при захисті Ваших прав;

Купувати — до безплідної грі на біржі;

Бачити свій портрет на генеалогічному древі, який то з'являється, то зникає - перспектива процвітання і задоволеності, але одночасно і розчарування в дружніх зв'язках, а також неузгодженості в здійсненні ідей і планів;

Вас оточують найкращі гравюри старовинних і сучасних майстрів - Ви одержимі жагучим бажанням найвищих досягнень, у порівнянні з якими справжні Ваші успіхи здаються вбогими.

Також Див. Портрет, Фарба.

Веселе спогад.

Бачити їїпечаль;

Знаменитавеселощі, спогади.

Побачити в сні картину означає обман.

Сон, в якому Ви самі малюєте, символізує Вашу участь у непристойному справі.

Псувати уві сні картини означає, що для захисту своїх прав Ви будете використовувати грубі методи, але Вам простять це.

Купувати картини означає, що Ваша ділова активність не принесе Вам очікуваного результату.

Якщо Вам сниться, що Ви перебуваєте в приміщенні, зі стін якого на Вас дивляться шедеври, то, можливо, Ви відчуваєте гаряче бажання домогтися ще більшого успіху, ніж зараз.

Бачити у сні картину - смуток, малювати - приємні спогади або новини.

Сонник Міс Хассе

Друзі виявляться лицемірними людьми.

Езотеричний сонник

Перед вами відкриється щось непізнане. Допитливість, яку ви виявляли, буде винагороджена. Писати уві сні картину - такий сон закликає вас не шкодувати зусиль;

Ваш талант розвинеться.

Англійський сонник

Бачити у сні картини - недобре, це віщує фальш і обман.

Як би прекрасні картини ні здалися Вам у сні - цей сон пророкує підступність віроломних людей, наклеп на Вас і загрозу Вашій репутації.

Якщо Ви любите когось і думаєте про нього як про майбутнє супутнику життя - сон попереджає, що ця людина нещира, яким би люблячим він (або вона) ні представлявся Вам.

Сон спонукує Вас:

Постарайтеся виявити мотиви вчинків Вашого улюбленого. Сімейним людям цей сон - передвіщає невірність супутника життя.

Звичайний сонник

Веселощі, спогад. Також Див. Краса.

Український сонник

Бачити у сні картину - смуток;

Малювати — приємні спогади або новини.

Сонник Міллера

Якщо уві сні перед вами постає картина - значить з вами одночасно трапиться біда і вас обдурять.

Якщо уві сні ви пишете маслом картину - значить, вам належить взяти участь в якомусь сумнівному і ризикованому підприємстві.

Якщо ви уві сні пошкодили картину - значить. Вам доведеться докласти значних зусиль для захисту ваших прав.

Купівля картин у сні - пророкування негідною спекуляції.

Побачити в сні свій портрет на генеалогічному дереві - обіцяє вам процвітання і задоволеність, але одночасно і розчарування в дружніх зв'язках, і відсутність взаєморозуміння.

Якщо вам сниться, що вас оточують кращі гравюри старовинних і сучасних майстрів - значить, ви одержимі жагучим бажанням найвищих досягнень, у порівнянні з яким справжні ваші успіхи здаються вбогими.

Відвідати уві сні картинну галерею - до розбіжностей. Ви станете докладати зусиль до того, щоб вдома налагодити мир і взаєморозуміння, душею прагнучи абсолютно до інших людей.

Сонник Майя

Гарне значеніеЕслі ви побачили себе уві сні зображеним на малюнку (фотографії), боги активно вам допомагають у вирішенні всіх проблем. Варто сказати їм спасибі за це - намалюйте в одному кутку кімнати жовтий круг, в іншому - чорний квадрат, в третьому - білий трикутник, в четвертому - блакитну хвилясту лінію. Після цього поставте в кожен кут по запаленою свічці і спаліть в кожному куті по одному своєму волоссю. Погане значеніеЕслі вам приснилося, що ви малюєте (фотографуєте) щось, найближчим часом у вас виникнуть проблеми з серцем. Щоб зміцнити серце, натирайте перед сном грудну клітку кукурудзяною олією.

Дворянський сонник Н. Грішиній

Картинасимвол печалі, туги за кому-небудь або чому-небудь. Її в рамку вставляти - обмежувати свої наміри, меншого досягти, ніж хотів. Порожня рамка - вітряна жінка. Плакат - новина. Панорама - лист отримати. Рекламу розглядати - бережися спокусливих пропозицій. Орнамент - знайти в житті щось краще, ніж ти мав досі, не слід засліплює першим успіхом. Мозаїку бачити - спливе проблема, яку можна вирішити тільки потужною концентрацією зусиль. Вивіску бачити - несподіванка. Виставку - успіх у справах.

Новий сімейний сонник

Картина сниться до біди і обману.

Якщо уві сні ви пишете маслом картину, то вам належить взяти участь в якомусь сумнівному і ризикованому підприємстві.

Якщо уві сні ви пошкодили картину, доведеться докласти значних зусиль для захисту своїх прав. Купівля картин віщує спекуляцію. Гравюри старовинних і сучасних майстрів означають, що ви одержимі жагучим бажанням найвищих досягнень. Відвідування картинної галереї сниться до розбіжностей.

Старовинний англійський сонник (сонник Зедкіеля)

Бачити у сні картини недобре, це віщує фальш і обман. як би прекрасні вони не здалися вам у сні - цей сон пророкує підступність віроломних людей, наклеп на Вас і загрозу Вашій репутації.

Якщо Ви любите когось і думаєте про нього як про майбутнє супутнику життя, сон попереджає, що ця людина нещира, яким би люблячим він (або вона) ні представлявся Вам.

Сон спонукує Вас:

Постарайтеся виявити мотиви вчинків Вашого улюбленого. Сімейним людям цей сон передвіщає невірність супутника життя.

Східний жіночий сонник

Побачити картину — до обману. Сон, в якому ти сама малюєш, символізує твою участь в непристойному справі. Псувати уві сні картини означає, що для захисту своїх прав ти будеш використовувати грубі методи, але тобі пробачать це. Купуєш картини? Твоя ділова активність не принесе очікуваного результату.

Якщо сниться, що ти знаходишся в приміщенні, на стінах якого висять шедеври живопису, - можливо, ти відчуваєш гаряче бажання домогтися ще більшого успіху, ніж зараз.

Сучасний сонник

Картини, побачені уві сні - пророкують обман і неприємності у Ваших друзів.

Якщо Вам сниться, що Ви пишете картину - Ви візьмете участь у неприбутковому підприємстві.

Псувати уві сні картини - означає, що для захисту своїх прав Ви будете використовувати грубі методи, але Вам простять це.

Купувати картини — пророкування нікчемних спекуляцій.

Бачити у сні, що Ваш портрет на генеалогічному древі то з'являється, то зникає - означає, що Ви будете багаті і задоволені, однак будете розчаровані своїми взаєминами з людьми і засмучені відсутністю взаєморозуміння.

Якщо Вам сниться, що Ви оточені шедеврами старих і нових майстрів - наяву у Вас виникне пристрасне бажання домогтися грандіозного успіху, в порівнянні з яким нинішній Ваш успіх здасться дитячою забавкою.

Сонник Мартина Задеки

Картина — засмучення.

Азбука тлумачення снів

Картина — зображена сцена дає вказівку на якийсь епізод вашого життя.

Знайома, чітка картина - печаль про літо часу.

Картинна галерея — необхідність вибору, прийняття рішення.

Східний сонник

Псувати уві сні картини - означає, що для захисту своїх прав ти будеш використовувати грубі методи, але тобі пробачать це.

Купуєш картини — твоя ділова активність не принесе очікуваного результату.

Якщо сниться, що ти знаходишся в приміщенні, на стінах якого висять шедеври живопису - можливо, ти відчуваєш гаряче бажання домогтися ще більшого успіху, ніж зараз.

Дитячий сонник

Картина — відображає уявлення про події.

Якщо на картині зображений якийсь пейзаж - його характер говорить про те, як ти собі уявляєш своє власне життя.

Якщо на картині зображений якийсь чоловік, яким ти його бачиш на картині - позначає те, що ти про нього думаєш.

Якщо зображений чоловік - то як він виглядає, означає твою оцінку власного розуму.

Якщо на картині зображена жінка - то її зовнішній вигляд відображає твоє ставлення до власних моральних якостей.

Якщо на картині зображений натюрморт (тобто, якісь фрукти, овочі, глечики і так далі) - то ти на даний момент тебе найбільше цікавлять стосунки з протилежною статтю.

Ідіоматичний сонник

«Така от картина» - така ситуація;

«я повертаю ваш портрет» - ситуація розлуки, сварки.

Місячний сонник

Картина — веселе спогад.

Новітній сонник

Якщо хворієте, картина - невірне лікування;

У всіх інших випадках - до обману, неприємностей, матеріальних втрат.

Слов'янський сонник

Мальовничу бачити — до обману;

Самому малювати — до успіху.

Снотолкователь

Якщо уві сні перед вами постає картина - значить з Вами одночасно трапиться біда і Вас обдурять.

Якщо уві сні Ви пишете маслом картину - значить, Вам належить взяти участь в якомусь сумнівному і ризикованому підприємстві.

Якщо Ви у сні пошкодили картину - значить. Вам доведеться докласти значних зусиль для захисту Ваших прав.

Купівля картин у сні - пророкування негідною спекуляції.

Бачити уві сні свій портрет на генеалогічному дереві обіцяє Вам процвітання і задоволеність, але одночасно і розчарування в дружніх зв'язках, і відсутність взаєморозуміння.

Якщо Вам сниться, що Вас оточують кращі гравюри старовинних і сучасних майстрів, значить, ви одержимі жагучим бажанням найвищих досягнень, у порівнянні з яким справжні Ваші успіхи здаються вбогими.

Відвідати уві сні картинну галерею - до розбіжностей.

Ви станете докладати зусиль до того, щоб вдома налагодити мир і взаєморозуміння, душею прагнучи абсолютно до інших людей.

Сонник XXI століття

Бачити у сні картину - до смутку;

Бачити картину знаменитого художника - до веселих спогадів або хорошим вістям.

Вставляти картину в рамку - означає обмежувати свої наміри, досягти меншого, ніж хотілося;

Купувати картинуприймати важливе рішення.

Пошкоджена картина — до грубого вторгнення у ваше особисте життя;

Самому її пошкодити - до сміливих починань, падіння картини зі стіни означає кінець мріям.

Бачити у сні художника - застереження від ілюзій, марних надій;

Бути їм — до міцної любові.

Сонник майбутнього

Якщо ви бачите картину - вас чекає обман і лицемірство друзів;

Якщо ви пишете картину маслом - вам належить взяти участь в сумнівному і ризикованій справі;

Якщо ви відвідуєте уві сні картинну галерею - до розбіжностей, які посієте в своєму будинку ви самі:

Ви докладатимете.

Сонник для стерви

Картиналицемірство і обман з боку друзів.

Купитивикриття підробки та обману.

Малювати картину — ти правильно сумніваєшся у новій пропозиції по службі, можливо, це чиясь авантюра.

Спалити — доведеться відстоювати свої права.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Картина уві сні - це символ ідеалізованих, спрощених уявлень. Зазвичай такі сни говорять про вашу схильності до деякого ідеалізму або ж підказують, що хтось у вашому оточенні прикрашає факти, тим самим вводячи вас в оману.

Якщо в найближчі дні у вас намічені небудь фінансові справи або серйозні угоди, то даний сон закликає вас більш тверезо оцінювати те, що відбувається, щоб у майбутньому уникнути непотрібних розчарувань.

Портрет знайомої людини уві сні - знак того, що в реальності ви маєте про нього не зовсім точне уявлення.

Свій портрет — означає хибні уявлення про власну персону.

Сонник від А до Я

Бачити у сні картину або картини - знак печалі, яку доставлять лицемірні друзі.

Картина , що висить на стіні в чиїйсь кімнаті, віщує обман у сфері ділових інтересів.

Роздивлятися картини в музеї або виставковому залі - передвістя біди в родині. Пошкоджена і невдало відреставрована картина означає, що вам доведеться докласти всі сили, щоб відстояти свої несправедливо зневажені права.

Бачити уві сні всесвітньо відому картину віщує веселі спогади або радісні вісті.

Якщо уві сні ви розглядаєте копію картини знаменитого художника або її репродукцію, то наяву переживете глибоку печаль з приводу невозвратимой втрати коханої людини.

Екскурсія в картинну галерею віщує розбіжності в сім'ї і розбрати серед колег, в яких ви будете виконувати роль буфера і одночасно миротворця, прагнучи налагодити взаєморозуміння між ворогуючими сторонами.

Купувати уві сні картину пророкує дружбу з підступним і лукавим людиною, яка постарається втягнути вас у негідну спекуляцію. Продавати картини - викрити приятеля в корисливих інтересах і негідну поведінку.

Писати уві сні картину означає успіх у справах, якщо робота вам вдалася;

Якщо ні — вам загрожує участь у ризикованій затії, яка обернеться повним провалом, принісши вам збитки і каяття у власну необачність.

Сонник Соломона

Картинилицемірство, брехливі друзі.

Сонник Мандрівника

Картинапочуття ностальгії, туги по чому-небудь;

Надія, спогад.

Сонник Фрейда

Картина — символізує собою жінку або жіночі статеві органи.

Велика картина — символізує собою дорослу жінку.

Маленька картина — символізує собою дівчину або неповнолітню дівчинку.

Велика картина в оточенні маленьких картин - символізує собою матір і її дітей (дочок).

Якщо чоловік розглядає картину - він прагне до сексуальних контактів з певною жінкою.

Якщо ж він намагається вкрасти картину - він прагне добитися своєї мети будь-якими, навіть не зовсім порядними цілями, аж до загрози насильства чи шантажу.

Якщо жінка розглядає картину - вона мріє про зв'язок з іншою жінкою.

Якщо чоловік пише картину - він схильний до сексу з елементами садизму.

Якщо жінка пише картину - вона воліє займатися самозадоволенням, оскільки зв'язок з чоловіком їй неприємна.

Якщо ж ви якимось чином псуєте картину - ви прагнете до розриву сформованих сексуальних відносин.

Середньовічний сонник

Побачити себе зображеним на картині - до довгого життя.

Картини бачити — до обману.

Сонник для закоханих

Побачена у сні картина віщує обман з боку близької людини.

Якщо вам сниться ваш портрет на генеалогічному древі, це означає, що ви випробуєте розчарування в коханні.

Бачити картинну галерею - до сварок будинку.

Сонник для всієї родини

Відображає уявлення про події. якщо на картині зображений якийсь пейзаж, його характер говорить про те, як ти собі уявляєш своє власне життя. якщо на картині зображений якийсь чоловік, яким ти його бачиш на картині, позначає те, що ти про нього думаєш. якщо зображений чоловік, то як він виглядає, означає твою оцінку власного розуму. якщо на картині зображена жінка, то її зовнішній вигляд відображає твоє ставлення до власних моральних якостей. якщо на картині зображений натюрморт (тобто, якісь фрукти, овочі, глечики і так далі), то ти на даний момент тебе найбільше цікавлять стосунки з протилежною статтю.

Сонник Симона Кананіта

Картини — лицемірні друзі, задоволення.

 
Відноситься до тем: