Сонник «Кастрація»

Сонник Лоффа

Якщо сниться видалення за допомогою хірургічної операції якоїсь частини нашого тіла, це можна розглядати як ілюстрацію страхів, що стосуються статевої зрілості і кастрації. Усвідомлення власної статевої приналежності нерідко пов'язано з предметами, що мають для нас особливу цінність. А значить, нанесення шкоди або видалення цих частин в сновидінні ми розглядаємо в якості замаху на свою статеву спроможність. Крім того, приснився кастрація може служити віддзеркаленням інших видів боротьби за авторитет, яка має місце у вашому житті. Згадайте, хто робив вам у сні кастрацію, чи був це ритуал або випадкова подія.

Сонник Лонго

Якщо уві сні ви вели бесіду з кастратів і, знаючи про цю його анатомічної особливості, відчували психологічний дискомфорт, незручність, це означає, що вам доведеться втратити щось, що має для вас досить істотне значення.

Якщо чоловікові приснилося, що він сам перетворився на кастрата, це означає, що він відчуває за собою якусь провину. Вона позбавила його спокою, він боїться відплати.

Жінці образ приснився кастрата говорить про те, що у її партнера можуть з'явитися проблеми зі статевою функцією, причому винуватицею стане саме вона як джерело психологічного стресу.

Стати очевидцем кастрації тваринного - ви будете марнотратні і зробите абсолютно непотрібну покупку, якій чомусь станете чимало пишатися.

Побачити, як кастрували чоловіка, - цей сон розповідає вас. Ви любите засуджувати оточуючих, причому досить часто ваша думка абсолютно безпідставно, ви бачите негатив у звичайних вчинках і проявах емоцій. Але чи є у вас на це право? Найімовірніше, проблема криється у вашому порушеному біополе. Подумайте, чи не доводилося вам помічати щось нагадує провину або каяття всякий раз, коли ви безсторонньо висловитесь на чиюсь адресу.

Якщо відповідь позитивна, то це вірна ознака порушення цілісності біополя, спрямованого на вас ззовні. Щоб протистояти цьому руйнуванню, зверніться за допомогою по створенню захисту біополя до фахівця.

Ісламський сонник ібн Сирина

Той, хто відчуває у сні, що його статевий орган виснажений, той, по всій вірогідності, завдав шкоди людям, і з цієї причини вони лихословлять проти нього і волають до гніву Всевишнього.

Якщо він побачить свій статевий орган відрізаним і кинутим далеко від нього, він помре і у нього не буде потомства. Цей сон також може передвіщати смерть його сина.

Якщо ж у нього тільки одна дочка, і він побачить свій статевий орган відрізаним і прикріпленим до вуха, у його дочки буде байстрюк.

Для представника влади бачити відрізаним статевий орган, означає втрату свого поста, а для воїна - поразка.

Якщо хто-небудь побачить себе у сні кастрованим або буде каструвати себе сам, той матиме приниження.

Якщо чоловік має намір довірити таємницю або дати щось на зберігання будь-кому, і якщо він побачить у сні кастрованого чоловіка, він повинен відмовитися від виконання свого плану. Проте кажуть, що якщо хто-небудь побачить себе в момент кастрації, той отримає милість Аллаха.

Якщо сплячий бачить уві сні незнайому йому кастрованого чоловіка в зовнішності святих людей і мовця мудрі слова, нехай знає, що до нього з'явився ангел з попередженням або благою вістю.

Якщо сплячий побачить себе у сні нездатним до сечовипускання, це віщує про те, що він буде нездатним забезпечити своє існування.

Сон того, хто побачить у сні, що у нього утруднене сечовипускання, означає, що на ньому висить борг, який він не може сплатити. Здуття мошонки віщує багатство, і бачить подібний сон повинен остерігатися заздрості своїх ворогів.

Сонник Данилової

Щось обтяжує вас. Придивіться до свого способу життя, і напевно знайдеться щось, що заважає вам знайти спокій. Причиною виникнення почуття дискомфорту може з'явитися будь-який предмет, що оточує вас, а можливо, і людина. Уважне ставлення до будь, самому незначному елементу сновидіння допоможе вам виявити джерело неспокою, завуальований символічністю сну. Найчастіше деякі речі пов'язують нас зі спогадами про не найкращих моментах нашого життя. Через механізм асоціацій вони знову і знову викликають переживання, що травмують психіку і заподіюють душевний біль. Раз ви вже знаєте про існування таких предметів, все, що вам потрібно, це за допомогою методу вільних асоціацій з'ясувати, який саме з них негативно впливає на вас.

Для цього краще всього звернутися до психоаналітика, який володіє даним методом і зможе без зусиль вирішити хвилюючу вас проблему. Іноді краще звернутися до професіонала, який найбільш оперативно зможе відповісти на ваші запитання, тим більше що ви вже підозрюєте, завдяки тлумаченню сновидінь, в якому саме напрямку варто вести роботу. Адже ще Зигмунд Фрейд стверджував, що робота зі снами - "царський шлях до дослідження несвідомого", що веде до усунення багатьох проблем, долають сучасної людини. Цікаво, що планові кастрації юнаків проводилися в Італії в ХVI-XVII століттях, якщо виявлялося, що молода людина володіє хорошими вокальними даними. Самим знаменитим з кастратів був Карло Кидки, більш відомий як Фарінеллі, голос якого викликав у прихильниць його таланту втрату свідомості і непритомність.

Сонник від А до Я

Сон, в якому ви спостерігаєте операцію кастрації у чоловіків, віщує любовні зв'язки в пошуках чоловіка, який міг би повністю задовольнити вас в сексуальному плані. Оскопленіе тварин у сні означає, що наяву зірвете свою злість на абсолютно безвинних сторонніх людях.

Якщо уві сні ви самі когось піддаєте оскоплення - це віщує занепад душевних сил і фізичну втому.

 
Відноситься до тем: