Тлумачення сну «Кава»

Сонник Міллера

Якщо в сновидінні ви пили каву, це говорить про те, що ваше одруження, м'яко кажучи, не викличе захоплення у друзів.

Для сімейних людей сон означає, що вони будуть частенько лаятися зі своїми другими половинами. Готувати каву - до невдачі в справах. Подавати - до втрат. Купівля сниться до того, що вам вдасться без найменших проблем зберегти своє добре ім'я або довіру оточуючих.

Якщо уві сні бачила кави або виробляла з ним якісь дії молода жінка, це пророкує їй, що, забувши про обережне поводженні, вона ризикує стати об'єктом для бурхливого обговорення громадськості. Обсмажувати каву - молода жінка після такого сну уникне підстерігають її зла, щасливо вийшовши заміж за іноземця. Приснилася кавова гуща - значить, чекає боротьба з несприятливими обставинами і напастями, яка закінчиться успішно. Обсмажену каву служить застереженням від недобрих намірів незнайомців.

Якщо приснився зелену каву, це заклик до обережності:

Вам загрожують дуже серйозні підступи лютих ворогів, якщо ви, звичайно, не дослухається цього сну як попередження.

Сонник Міс Хассе

Бачити — кидають підозри;

Пити — будеш на прийомі;

Підсмажувати зернавізит;

Готуватидомашні вигоди;

Молотитривога;

Купувати — витрати на гостей.

Езотеричний сонник

Пити або готувати - будете займатися інтелектуальною працею, спілкуватися з інтелігентними людьми. Вирощувати - предстоят представницькі обов'язки, які стануть для вас непосильною ношею.

Англійський сонник

Спробувати каву — такий сон означає, що всі у вашій долі буде складатися як не можна краще.

Людина, яка страждає від самотності, після сну зустрінеться з люблячим, відданим надійним партнером.

Сонник Симона Кананіта

Кавабесіда.

Сонник Деніз Лінн (докладний)

Кава може символізувати як відпочинок, гак і стимуляцію, - це залежить від ваших особистих асоціацій. Він може викликати в вас підйом рівня адреналіну і бажання піднятися і йти, а може бути сприйнятий як сигнал до розслаблення і перерви в роботі.

Сонник Майя

Гарне значеніеЕслі вам наснився кава з молоком, то зараз сприятливий час, щоб розібратися з проблемами. Щоб вирішити всі проблеми, кожен член родини повинен з'їсти кілька кавових зерен. Погане значеніеЕслі вам наснився чорна кава, то найближчим часом ви витратите дуже багато грошей. Щоб цього не сталося, покладіть під матрац кілька дрібних монеток.

Дворянський сонник Н. Грішиній

Кава пити — радісна звістка, щастя, гості. Його варити - дорога. Горький пити - неприємні обов'язки, роздратування.

Новий сімейний сонник

Якщо уві сні ви п'єте каву, то друзі не схвалять ваш майбутній шлюб.

Якщо ви вже у шлюбі, кава сниться до незгоди в родині і частих сварок. Готували уві сні кави - попереду невдача у справах. Подавали каву - чекайте втрат і розчарування. Купували каву - легко збережете свою репутацію або довіру до себе.

Якщо молода жінка в сні що-небудь робить з кавою, їй слід проявити обережність, інакше вона стане предметом пересудів. Кавова гуща віщує успішну боротьбу з несприятливими обставинами і напастями. Обсмажену каву у сні застерігає від недобрих намірів незнайомих людей, зелений - попереджає про ворогів, які готові в будь-який момент нашкодити.

Циганський сонник

Пити каву або відчувати його аромат - до довгого життя.

Старовинний англійський сонник (сонник Зедкіеля)

Все у вашому житті складеться найкращим чином після того, як уві сні ви скуштували кави. самотній людині цей сон обіцяє зустріч з люблячим, вірним і надійним супутником життя.

Східний жіночий сонник

Приснилося, що ти п'єш каву - значить, друзі не схвалять твій вибір супутника життя. Сімейних людей після такого сну очікують розбіжності і сварки. Торгувати кави - до невдач у комерційних справах. Купувати каву - ознака того, що ти з легкістю повернеш вкладені в бізнес гроші. Молоду жінку сон, в якому вона варить каву, попереджає:

Вона стане об'єктом для пліток.

Якщо ж жінка смажить кавові зерна - значить, вона зможе уникнути пересудів, вийшовши заміж за іноземця. Кавова гуща обіцяє перемогу над ворогами. Зелена кава застерігає:

У тебе з'являться закляті вороги, які не дадуть тобі пощади і постараються тебе знищити. Сон, в якому ти знаходишся в кав'ярні, попереджає:

Ти ризикуєш подружитися з негідними людьми, які втягнуть тебе в інтригу.

Якщо тобі наснилася кавомолка, значить, ти знаходишся на краю прірви і тобі необхідно мобілізувати всі сили, щоб не згинути в ній.

Сучасний сонник

Якщо Вам приснилося, що Ви п'єте каву, то будьте готові до того, що Ваші друзі не схвалять Ваш вибір супутника життя. Сімейних людей після такого сну очікують розбіжності і сварки. Торгувати кави означає, що Вам уготовані невдачі в комерційних справах. Купувати каву - знак того, що Ви з легкістю повернете вкладені в бізнес гроші.

Якщо молодій жінці сниться, що вона варить каву, то вона стане об'єктом для пліток.

Якщо ж вона смажить кавові зерна, то вона зможе уникнути поговору, вийшовши заміж за іноземця. Кавова гуща, побачена у сні, обіцяє успішну боротьбу з ворогами. Зелена кава означає, що у Вас з'являться закляті вороги, які не дадуть Вам пощади і будуть намагатися знищити Вас. Сон, у якому Ви перебуваєте в кав'ярні, означає, що Ви ризикуєте подружитися з негідними людьми, які втягнуть Вас в інтригу.

Якщо Вам приснилася кавомолка, то Ви знаходитесь на краю прірви і Вам необхідно мобілізувати всі сили, щоб утриматися.

Сонник Менегетті

Капучіно (кава з молоком) вказує на позитивну можливість дружніх або сексуальних відносин.

Сонник Здоров'я

Пити каву — до проблем з нервовою і серцево-судинною системами;

Бачити кавову гущу - до повороту долі.

Східний сонник

Приснилося, що ти п'єш каву - значить, друзі не схвалять твій вибір супутника життя. Сімейних людей після такого сну очікують розбіжності і сварки.

Торгувати їм — до невдач у комерційних справах.

Купувати каву — ознака того, що ти з легкістю повернеш вкладені в бізнес гроші. Молоду жінку сон, в якому вона варить каву, попереджає:

Вона стане об'єктом для пліток.

Якщо ж жінка смажить кавові зерна - значить, вона зможе уникнути пересудів, вийшовши заміж за іноземця. Кавова гуща обіцяє перемогу над ворогами.

Зелена кава — застерігає:

У тебе з'являться закляті вороги, які не дадуть тобі пощади і постараються тебе знищити.

Сон, в якому ти знаходишся в кав'ярні - попереджає:

Ти ризикуєш подружитися з негідними людьми, які втягнуть тебе в інтригу.

Якщо тобі наснилася кофемолка - значить, ти знаходишся на краю прірви і тобі необхідно мобілізувати всі сили, щоб не згинути в ній.

Жіночий сонник

Сон, в якому ви варите каву - передвіщає вам загрозу бути обмовленої вашими недоброзичливцями.

Якщо ж ви тільки смажите кавові зерна - вам легко вдасться уникнути дурних пліток, виїхавши на медовий місяць зі своїм чоловіком-іноземцем.

Кулінарний сонник

Пити уві сні кави - до несхвалення вашого майбутнього шлюбу друзями.

Готувати уві сні кави - до невдач у справах.

Новітній сонник

Кава — сон-попередження:

Вам необхідний відпочинок. Можливо незабаром вас буде мучити безсоння.

Новий сонник 1918 р

Кава пити — отримання невеликого прибутку.

Сонник XXI століття

Пити солодкий кава у сні - до радісних известиям, щастя, гостям, цікавим новинам;

Гіркий — до неприємних обов'язків, пліток, розмов, подразнення;

Варити каву собі - до дороги, радості;

Готувати і подавати комусь - символ невдачі. Побачивши такий сон, необхідно з обережністю приймати рішення, бути обачним у своїх вчинках.

Бачити у сні кавомолку - передвістя великих неприємностей.

Чути, як працює кавомолка - означає, що вам навряд чи вдасться знищити зло, замишляють проти вас.

Сонник Азара

Кавабесіда.

Сонник для стерви

Кава — розмови по душам.

Пити каву одній - розбіжність в сім'ї, з друзями або колегами - твій обранець не подобається твоїм батькам або друзям.

Варити каву — невдале справу.

Купувати — тобі довіряють і тебе високо цінують на службі.

Розлити каву — ти в силах впоратися з будь-якими неприємностями і проблемами.

Кавові зерна — прекрасний принц на білому коні увірветься в твоє життя і відвезе з собою.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Пити каву у сні - знак того, що ви стомилися і наяву вам не вистачає енергії. Побачивши такий сон, вам не завадить влаштувати собі відпочинок, щоб відновити втрачені сили.

Кавова гуща — означає, що ви, швидше за все, грунтовно заплуталися в справах. Цей сон закликає вас тверезо оцінити обстановку і не сподіватися на те, що якимось дивом проблеми зникнуть самі собою.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Пити уві сні кави - до тривоги.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Пити уві сні кави - до мирної бесіді удвох.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Кава — до безсонної ночі.

Купувати бразильська кава - до нервуваннях в сім'ї.

Сонник від А до Я

Бачити у сні кави - наяву потрапити під підозру, а в іншому благополуччя і процвітання. Пити каву на самоті - вам відмовить в прийомі високопоставлена особа.

Якщо п'єте каву в компанії друзів - близькі люди не схвалять ваше рішення про поспішному шлюбі, а для заміжніх - це знак подружнього незгоди й частих сварок з цієї причини.

Ароматна кава високих сортів віщує безхмарне майбутнє, неякісний і несмачний - неприємності на роботі. Молоти уві сні зерна кави віщує тривожний стан через пересудів на вашу адресу, чому ви самі по необережності дали привід. Зелені зерна кави віщують спілкування з нахабними і безпардонними людьми, які будуть лізти у ваші сімейні справи зі своїми безглуздими порадами. Обсмажувати кавові зерна в духовці - поїздка за кордон, яка може призвести до браку з іноземцем. Купувати каву в зернах віщує великі витрати у зв'язку з майбутнім прийомом гостей.

Якщо ви купуєте мелену каву - це до виконання давньої мрії про покупку настільки необхідної вам речі.

Розчинна кавазастереження від спілкування зі злими і заздрісними людьми.

Заливати розчинна кава окропом означає, що ви на правильному шляху і ваш образ дій принесе бажаний успіх. Варити уві сні кави пророкує невдачу в початому справі. Остиглий кави говорить про те, що заради збереження репутації і довіри до себе оточуючих вам доведеться поставити крапку в службовому романі з одруженим чоловіком.

Подавати до столу на підносі розлитий по гуртках кави віщує непоправної втрати. Розсипати пачку кави - до міцному сімейному щастю.

Готувати і пити уві сні жолудеву каву - до отримання незначної прибутку.

Бачити уві сні кавомолку або користуватися нею означає здійснення мрії про тихому куточку, де ви могли б без усяких перешкод проводити як годинник напруженої роботи, так і вдаватися до любовних утіх зі своїм обранцем.

Бачити себе в затишному кафе, куди ви частенько навідуєтеся наяву, означає, що ви не зовсім розумно використовуєте свої зв'язки з людьми впливовими, але антипатичним вам по своєму духовному складу. Бути запрошеною в кафе - вас спробує спокусити чоловік, але тільки в корисливих інтересах.

Якщо уві сні ви бачите кавові плантації - наяву це загрожує небезпечними наслідками ризикованого кроку. Займатися уві сні імпортом та торгівлею кави - будьте пильні, бо проти вас замишляється злу справу.

Сонник Мандрівника

Кава, какао — неспокій;

Удача.

Український сонник

Кава пити уві сні - плітки, балаканина;

Цікава новина.

Мати кав'ярню — до смерті.

Універсальний сонник

Кава — будить сили, стимулюючий напій. Також він асоціюється з перервою в роботі:

Всі знають, як приємно, зробивши паузу, відкинутися на спинку стільця, розслабитися і випити чашечку кави. Визначте, до чого у вашому сні кава стимулює вас? Або подібний сон говорить про те, що пора перепочити? Де вам запропонували каву у сні? Вдома, на роботі, у вашого партнера? Вас стимулюють люди, що знаходяться в цих місцях, або вам слід відпочити від дому, роботи або вашого партнера?

Напій занадто гарячий, так що його не можна ковтати, занадто холодний, так що їм не виходить насолоджуватися, або потрібної температури, і його аромат благотворно впливає на ваші органи почуттів? Ваші відповіді визначать, як ви ставитеся до життя на даний момент.

Якщо уві сні ви п'єте каву з автомата - значить, вам необхідно швидко підбадьоритися.

Якщо ви п'єте еспрессо - значить, ви перебуваєте під тиском.

Якщо ви п'єте фільтровану каву - значить, вам необхідно повільно все обдумати і поміркувати над якоюсь ситуацією у вашому житті.

Якщо ви п'єте подвійний еспресо або подвійний латте з часточкою лимона - значить, ви хочете роздобути все і відразу.

Снотолкователь

Бачити у сні, що Ви п'єте каву, означає несхвалення друзями Вашого майбутнього шлюбу.

Якщо Ви вже в шлюбі - це знак незгоди й частих сварок.

Бачити у сні, що Ви готуєте каву, передвіщає невдачу в справах.

Якщо подаєте каву, то Вас чекають втрати.

Якщо купуєте — легко збережете свою репутацію або довіру до себе.

Для молодої жінки бачити або що-небудь робити з кави - значить, що вона стане притчею во язицех, предметом пересудів, якщо не буде, обережна, обачна у своїх вчинках.

Бачити у сні, що Ви обсмажуєте кави, для молодої жінки означає порятунок від зла щасливим заміжжям з іноземцем.

Бачити кавову гущу - передвіщає успішну боротьбу з несприятливими обставинами і напастями.

Обсмажена кава у сні застерігає від недобрих намірів незнайомих людей.

Зелена кава віщує нахабних ворогів, від яких годі чекати пощади і які будуть прагнути нашкодити Вам, якщо Ви не сприймете цей сон як попередження.

Сонник для закоханих

Якщо вам сниться, що ви п'єте цей підбадьорливий напій, це означає, що ваш шлюб викличе невдоволення і несхвалення друзів. Подружжю такий сон обіцяє часті сварки і незгода.

Якщо дівчині сниться кави, незалежно від того, п'є вона його чи варить, це застерігає її від необачних вчинків і нерозбірливості в зв'язках. Її вчинки будуть обговорювати всі знайомі та друзі.

Якщо їй сниться, що вона обсмажує каву, це віщує порятунок від неприємностей завдяки вигідному шлюбові з іноземцем.

Теткінскій сонник-2012

Кава — в залежності від сприйняття сновидца - потреба у відпочинку або в стимуляції (також бажання і / або можливість цього).

 
Відноситься до тем: