Сонник «Халва»

Сонник Фрейда

Є халву — цей сон свідчить про те, що в реальному житті ви хочете підкорити собі людину, яка відрізняється сильним характером, так що ваші спроби не тільки не здобудуть успіху, але більш того - принесуть вашим відносинам шкоду. Несвіжа, жорстка або несмачна халва - знак того, що людина, з якою ви у сварці вже дуже давно, потай думає про те, як помиритися з вами.

Сонник Лонго

Сон, в якому ви бачите халву, віщує вам велику радість в особистому житті. Може бути, ви знайдете нарешті свою другу половину, може бути, помиріться з коханою (або коханим), ну а може, відсвяткуєте одруження когось із ваших дітей - у будь-якому випадку цей сон передвіщає тільки хороші події.

Якщо ви уві сні їсте халву, то наяву вам доведеться простягти руку допомоги комусь із близьких. Можливо, ця людина потребує моральної підтримки, яку і сподівається отримати від вас. Купувати халву - ви скоро вирішите приготувати приємний сюрприз своїм домочадцям. Пригощати когось халвою - вам доведеться взяти цю людину під своє заступництво і допомогти просунутися службовими сходами. Можливо, вам для цього доведеться пожертвувати власним благополуччям, але ви вирішите, що раз вже взялися допомагати, то доведете цю справу до логічного завершення. Що ж, допомагати стражденним - справа благородна, але, на жаль, далеко не завжди вдячна. Так що не варто розраховувати на чужу подяку і розбудовуватися через її відсутність.

Слов'янський сонник

Халва — до інтимного побачення.

Східний жіночий сонник

Багато смачної халви - знак того, що ти отримаєш багато, не витрачаючи особливих зусиль.

Східний сонник

Багато смачної халви - знак того, що ти отримаєш багато, не витрачаючи особливих зусиль.

Кулінарний сонник

Є у сні халву віщує вам незабаром таємну поїздку з коханим (коханою) абикуди в відокремлене місце, де ви будете належати один одному стільки, скільки вистачить сил.

Знайомство з надокучливою, але нешкідливою особливої протилежної статі.

Новий сонник 1918 р

Халвазнайомство з надокучливою, але нешкідливою особливої протилежної статі.

Новітній сонник

Халває реальний шанс домогтися розташування цікавить вас людини.

Сонник Білого мага

Сон, в якому ви бачите халву - передвіщає вам велику радість в особистому житті. Може бути, ви знайдете нарешті свою другу половину, може бути, помиріться з коханою (або коханим), ну а може, відсвяткуєте одруження когось із ваших дітей - у будь-якому випадку цей сон передвіщає тільки хороші події.

Якщо ви уві сні їсте халву - наяву вам доведеться простягти руку допомоги комусь із близьких. Можливо, ця людина потребує моральної підтримки, яку і сподівається отримати від вас.

Купувати халву — ви скоро вирішите приготувати приємний сюрприз своїм домочадцям.

Пригощати когось халвою - вам доведеться взяти цю людину під своє заступництво і допомогти просунутися службовими сходами. Можливо, вам для цього доведеться пожертвувати власним благополуччям, але ви вирішите, що раз вже взялися допомагати, то доведете цю справу до логічного завершення. Що ж, допомагати стражденним - справа благородна, але, на жаль, далеко не завжди вдячна. Так що не варто розраховувати на чужу подяку і розбудовуватися через її відсутність.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Халва — відбудеться спокійна, приємна бесіда за столом пізно ввечері.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Халва — до зустрічі з красивою дамою.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Халва — вас чекає вдало проведений вечір.

Сонник Мандрівника

Халварозчарування;

Дрібний успіх.