Тлумачення сну «Харчевня»

Сонник Лонго

Якщо уві сні ви стояли на порозі харчевні і ніяк не могли зважитися нарешті увійти в цей заклад, то вам наполегливо пропонуватимуть участь у справі вельми сумнівної властивості. Перспективи будуть розписувати вельми красномовно, однак все це не допоможе переконати вас брати участь в цій афері. У сні увійшли до харчевні - значить, продемонструвавши слабохарактерність, ви дасте себе умовити шахраям.

Якщо ж ви, анітрохи не сумніваючись і не лякаючись, заходьте до харчевні і привільно сідаєте за не відрізняється особливою охайністю стіл, значить, ви авантюрист волею самої природи, і схиляти вас до участі в черговій афері немає ні найменшої потреби, оскільки ви й самі кого. Поки вам все сходило з рук, і все ж, як кажуть, скільки мотузочці не витися - кінець буде.

Якщо уві сні ви в харчевні бенкетували, значить, ваше теперішнє становище влаштовує вас цілком, і все ж у дрімаючої совісті стали з'являтися проблиски сумніви і побоювання з приводу подальшої долі. Ви розумієте, що в майбутньому вас нічого хорошого не чекає, ви вже морально готові до кардинальної зміни свого життя і чесної праці, але вам поки бракує рішучості.

Сон радить не засмучуватися через це, тому що у вашому житті незабаром з'явиться людина, яка протягне вам руку допомоги і допоможе розірвати нарешті замкнуте порочне коло, в якому ви опинилися.

Намірилися йти з харчевні - значить, ваше життя не надто хороша, і ви, прекрасно розуміючи це, найближчим часом займетеся пошуками виходу з такого неприємного становища.

Якщо ви пішли із закладу добровільно, то вам вдасться своєчасно зупинитися і повернутися до колишнього нормального існування. А якщо вас з харчевні вивели або, того гірше, викинули геть, це може передвіщати серйозні проблеми, пов'язані з правоохоронними органами. Кожна хвилина наближає вас до трагічного фіналу, і якщо невідкладно не вжити належних заходів, то дуже ймовірно, що ви потрапите в місця не настільки віддалені.