Сонник «Холод»

Сонник Міллера

Якщо вам наснився холод, який змушував вас страждати, таке сновидіння можна розцінювати як попередження:

Ставитеся до своїх справ з максимальною уважністю, тому що є ризик заподіяння шкоди вашими недоброзичливцями. Крім цього, якщо ви забудете про обачності, можете захворіти.

Езотеричний сонник

Якщо уві сні ви змерзли, це говорить про те, що хтось охолоне до вас, розлюбить. Просто знати, що на вулиці похолодало, - такий сон передвіщає, що на роботі або в навчальному закладі вас чекають прохолодні відносини. Кутатися в одяг, намагаючись зігрітися, - до вас люди проявлять більше тепле відношення, все владнається.

Англійський сонник

Якщо Вам сниться, що Вам холодно і незатишно, - значить, наяву все буде навпаки. Вас оточать тепло і комфорт, любов друзів і близьких. І навіть якщо на Вашому шляху виникнуть деякі труднощі. Ви легко їх здолаєте.

Замерзнути — вас розлюблять, будуть з вами холодні. Знати, що похолодало - прохолодні відносини чекають вас на роботі або в навчальному закладі (школі, вузі і т. ) Кутатися в одязі, гріючись - ставлення до вас стане тепліше, все влаштуватися.

Відчуватипіклуватися про здоров'я.

Страждання уві сні від холоду - застереження, щоб Ви уважно наглядали за своїми справами. Неприязно відносяться до Вас люди можуть нашкодити Вам. Крім того, є загроза Вашому здоров'ю, якщо Ви не станете обачнішими.

Страждати від холоду - уважно наглядайте за своїми справами, неприязно відносяться до Вас люди можуть нашкодити Вам, є загроза Вашому здоров'ю, якщо Ви не станете обачнішими.

Також Див. Страждання.

Сонник Симона Кананіта

Холодвідчувати - піклуватися про здоров'я.

Сонник Фен-шуй

Холод — до погіршення матеріального стану.

Сонник Міс Хассе

Відчуватипіклуватися про здоров'я.

Сонник Деніз Лінн (докладний)

Холод може означати те, що ви не даєте волю своїм почуттям і йдіть в себе.

Якщо це дійсно так, почніть робити вчинки, які зігріють вас і принесуть любов.

Дворянський сонник Н. Грішиній

Озноб, холод у сні - збиток або страх, який належить пережити. У льодовику бути - наклеп. Відморозити небудь - занепад сил. Мерзнути у сні - починається застуда. Замерзаючим себе бачити - кінець нужді.

Новий сімейний сонник

Сон, в якому ви страждаєте від холоду, застерігає вас про те, щоб ви уважніше ставилися до своїх справ. Негативно налаштовані до вас люди можуть вам нашкодити. Крім того, не проявивши належної обачності, ви поставите під удар своє здоров'я.

Старовинний англійський сонник (сонник Зедкіеля)

Якщо вам сниться, що вам холодно і незатишно, - значить, наяву все буде навпаки. Вас оточать тепло і комфорт, любов друзів і близьких. І навіть якщо на Вашому шляху виникнуть деякі труднощі. Ви легко їх здолаєте.

Сонник Цветкова

До здоров'я.

Сучасний сонник

Якщо у сні Ви відчуваєте холод, то наяву Ви повинні проявляти граничну пильність, щоб не допустити втручання недоброзичливців у Ваші справи. Також стежте за здоров'ям.

Сонник Данилової

Якщо вам сниться, що ви змерзли, сон попереджає про те, що вам варто подбати про зміни у ваших стосунках, інакше ваш партнер втратить до вас інтерес.

Якщо уві сні ви побачите замерзлої людини, значить, наяву хтось намагатиметься "відігрітися" на ваших грудях.

Побачити в сні замерзлого насмерть - до швидкого і обопільно бажаного розриву.

Холод ний вітер або мороз віщує вам плітки від заздрісників, які можуть порушити благополуччя ваших відносин з коханою людиною.

Новітній сонник

Холод — вам не можна пити спиртні напої, сон-застереження.

Відчувати холод — до створення комфортабельного життя;

До розкоші.

Слов'янський сонник

Холод — до припинення любовному зв'язку.

Сонник для стерви

Холод — будь уважна і зосереджена на службі.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Неприємне відчуття холоду у сні - це віддзеркалення вашого розчарування. Схоже, наяву ви відчуваєте сильну образу. У той же час, сон підказує, що причиною ваших негараздів може бути ваша власна холодність і черствість. Спробуйте проявити душевне тепло і, бути може, ваші неприємності пройдуть самі собою.

Якщо ж холод у сні не викликає у вас неприємних емоцій або якщо ви, відчуваючи холод, переживаєте почуття полегшення - цей сон говорить, що наяву ви дуже емоційні і страждаєте від власної гарячності. Спробуйте проявити стриманість у вирішенні якогось питання або в спілкуванні з оточуючими, і у вас все вийде.

Сонник від А до Я

Якщо уві сні ви відчули холод - наяву виникнуть проблеми зі здоров'ям.

Холод ний, пронизливий вітер означає заплутані любовні стосунки і ускладнення обстановки в сім'ї.

Холод ний праска віщує ревнощі і підозрілість, які можуть прийняти загрозливі розміри і привести до душевного розладу.

Опинитися в холодному підземеллі - до втрати власності. Обливатися холодною водою - розладнати стосунки з друзями. Пити холодні напої - до розчарування. Ставити продукти в холодильник - втратите спокій через проблеми з дітьми. Робити уві сні холодець - ваш авторитет різко зросте, є холодець - зустріч з друзями.

Сонник Мандрівника

Холод як відчуття в тілі - до одужання, поліпшення життєвої ситуації;

Але щось холодне - відчуженість, розбіжності.

Сонник Фрейда

Холод — символізує ваше пригнічений стан, невдоволення, як собою, так і своїм сексуальним партнером. Ви усвідомлюєте необхідність змін, але у вас не вистачає сил і рішучості для цього.

Снотолкователь

Страждання уві сні від холоду - застереження, щоб Ви уважно наглядали за своїми справами. Неприязно відносяться до Вас люди можуть нашкодити Вам. Крім того, є загроза Вашому здоров'ю, якщо Ви не станете обачнішими.

Загальний сонник

Страждання уві сні від холоду - застереження, щоб Ви уважно наглядали за своїми справами. Неприязно відносяться до Вас люди можуть нашкодити Вам. Крім того, є загроза Вашому здоров'ю, якщо Ви не станете обачнішими. Відчувати уві сні холод - означає, що наяву Ви повинні ретельно стежити за ходом своїх справ, тому що вороги прагнуть нашкодити Вам. Вашому здоров'ю також загрожує небезпека.

Жіночий сонник

Якщо ви сильно змерзли уві сні - це знак того, що вам потрібно уважніше ставитися до своїх справ і здоров'ю:

Ваші недоброзичливці можуть скористатися вашою відстороненістю і слабкістю.