Тлумачення сну «Хвалити»

Сонник Фрейда

Якщо ви хвалили уві сні якоїсь людини, це говорить про те, що ви відкриті цього світу. З одного боку, це чудово, але з іншого - через вашу відкритості непорядні люди можуть намагатися заволодіти тим, чим ви одноосібно володієте на законних підставах.

Хвалили вас — значить, якийсь чоловік у вас давно вже закоханий, тільки ви не помічаєте його трепетного, особливого ставлення до себе.

Сонник Міс Хассе

Почули похвали на свою адресу - будьте особливо пильні, оскільки є великий ризик, що вас домовилися щодо і обдурять;

Вимовляти комусь — ви викликаєте прихильність до себе друзів чемними манерами.

Сонник Лонго

Що й казати, похвала - річ дуже приємна, особливо коли зрозуміло, що вона заслужена.

Якщо уві сні вас хтось хвалив, це говорить про те, що вам дуже хочеться, щоб начальство схвально висловилося про вашу роботу. Але навіть незважаючи на всі ваші подвиги на трудовому фронті, хвалити вас ніхто не буде, тому що з удаваної скромності ви самі применшує свої заслуги.

Сон рекомендує бути наполегливіше і не цуратися частки самореклами, частіше згадуючи побиту, але правильну фразу «Сам себе не Повалій - ніхто не похвалить».

Якщо ви когось хвалили уві сні, значить, ця людина, проявивши блискучий рівень професіоналізму, викличе у вас захват, і тоді вже будьте щедрі на похвалу. Хвалили рідного або близького - своєю поведінкою ця людина зробить вам приємний сюрприз. Може статися, що ви, переслідуючи виховні цілі, не покажете відкрито цій людині ступінь радості й подиву. Однак, як би вам не хотілося не виявляти своєї бурхливої реакції, не варто її приховувати, адже кожному вчинку потрібна оцінка тих, для кого він призначався, а якщо це позитивна оцінка - особливо.

Якщо при вас хвалили когось, значить, ви допоможете колезі або другу. Незважаючи на те, що ваш внесок буде дуже вагомим, всі лаври отримаєте не ви, а ваш підопічний. Ви щиро засмутитеся, але все ж спробуйте поставитися до такого повороту подій філософськи. Людина ж, який навіть не обмовився про те, що заслужив похвали багато в чому завдяки вам, найімовірніше, недостойний далі перебувати в списку справжніх друзів.

Єгипетський сонник фараонів

Якщо людина бачить себе уві сні вихваляти, - добре, - буде він виправданий перед богом своїм.

Сонник Білого мага

Хвальбаріч приємна в усіх відношеннях, якщо, звичайно, вона заслужена.

Якщо вас хвалять уві сні - насправді ви жадаєте схвалення з боку керівництва, однак, незважаючи на всі ваші трудові подвиги, похвали ви так і не дочекаєтеся. Чому? Та тому, що ви самі намагаєтеся применшити свої досягнення з помилкової скромності. Будьте наполегливіше і не цурайтесь деякої самореклами. Згадайте побиту, але вірну фразу:

«Сам себе не Повалій - ніхто не похвалить».

Хвалити когось уві сні - скоро ця людина насправді викличе ваше захоплення своїм професіоналізмом;

В такому випадку не скупіться на похвалу.

У сні ви хвалите когось із рідних чи близьких - наяву ця людина піднесе вам приємний сюрприз своєю поведінкою. Може статися, що ви (зрозуміло, у виховних цілях) не покажете цій людині, наскільки ви зраділи і здивовані. Як би вам не хотілося приховати свою реакцію, не робіть цього, адже кожен вчинок заслуговує оцінки оточуючих, а тим більше якщо оцінка це позитивна.

Бути уві сні свідком, як хвалять когось - наяву вам доведеться надати допомогу колегам по роботі чи друзям, причому ваш внесок буде величезним. Але, на превеликий жаль, всі лаври дістануться не вам, а вашому підшефному. Вас це щиро засмутить, але постарайтеся поставитися до такого зигзагу долі філософськи. А людина, який заслужив похвалу завдяки вашим титанічним зусиллям і не згадав про це, швидше за все не заслуговує того, щоб далі іменуватися вашим другом.

Сонник Мандрівника

Хвалять тебепомилка, промах;

Хвалиш ти — дружня підтримка, допомога.

Теткінскій сонник-2012

Хвалитивідображення бажання бути визнаним, поміченим. Відображення залежності від чужої думки. Необхідність в оцінці та підтримці чогось (когось). Відображення бажання видати щось незначне за значне.