Тлумачення сну «Хвалитися»

Сонник Міллера

Якщо вам приснилося, як хтось хвалився чимось, це означає, що через вашого імпульсивного, необдуманого вчинку вашим друзям доведеться чимало потурбуватися, а вам - щиросердно жалкувати. Самі хвалились чим-небудь у сні перед суперником - значить, поступите несправедливо і для перемоги будете користуватися ганебними засобами.

Езотеричний сонник

Хвастати самому — до втрати того, чим хвастали. Перед вами хвалився хтось - ви свідомо прагнете до того, щоб люди вам заздрили. Остерігайтеся пристріту, енергетичного удару з боку заздрісників, оскільки ви добровільно перетворилися на мішень.

Сонник Лонго

Якщо вам наснився хвалько, значить, доведеться бути насторожі, оскільки незабаром на вашому життєвому шляху з'являться люди, які будуть пускати вам пил в очі. У сні пропустили повз вуха їх хвалькуваті мови - і в реальному житті блиск мішури не справить особливого враження.

Якщо ж ви з цікавістю слухали хвалькуватого людини і купилися на його солодкі промови, то шахраям вдасться зробити вас своєю жертвою.

Приснилося, що хвастали самі, - значить, задумаєте пуститися на якусь авантюру.

Якщо в сновидінні до ваших промов прислухалися, то вам вдасться здорово провернути цю справу і залишитися безкарним.

Якщо ж вас ніхто не захотів слухати уві сні, то ваша авантюра прогорить.

Хвалився хтось з родичів - змушені будете переглянути свої взаємини. Може виявитися, що найближчі люди давно вводять вас в оману, і ви будете просто шоковані, коли в свій час заявить себе неприємні правда. Доля дає вам шанс уникнути фатального удару. Постарайтеся викликати близьких на відверту розмову. Зрештою, і у них є совість;

Цілком можливо, вони вам зізнаються, що брехали.

Східний сонник

Якщо ти чуєш чиїсь хвалькуваті мови - значить, ти будеш шкодувати про свою нестриманість, яка нашкодить твоїм друзям.

Новітній сонник

Хвалитисясмуток, туга, досада.

Сучасний сонник

Чути в сні хвастощі - означає, що Ви щиро пошкодуєте про свою зайву гарячність, яка принесе шкоду Вашим друзям.

Хвалитися перед суперником - знак того, що в реальному житті Ви будете несправедливі й використовуєте безчесні методи для перемоги в конкурентній боротьбі.

Сонник Білого мага

Бачити у сні хвалька - стережіться, скоро доля зведе вас з людьми, які спробують пустити вам пил в очі.

Якщо уві сні ви не звернете уваги на хвалькуваті мови - і наяву мішурний блиск на вас не справить жодного враження. Але якщо ви будете з інтересом слухати хвалько і «купітесь» на його мові, то в реальному житті станете жертвою шахраїв.

Бачити, як ви самі хвастаєтеся - в реальності ви задумаєте якусь авантюру.

Якщо до ваших слів уві сні прислухаються - ви здорово провернеться якесь хитре діло і залишитеся безкарним.

Якщо ж вас відмовляться слухати, то всі ваші спроби будуть марною тратою часу.

Бачити, як хвалиться хтось з ваших рідних - вам доведеться переглянути свої відносини з ними. Цілком можливо, що найближчі люди вводять вас в оману і в ньому ви вже перебуваєте досить довгий час. Однак вся неприємні правда спливе назовні, чим ви будете приголомшені. У вас є шанс уникнути фатального удару, але для цього вам слід поговорити по душах з близькими, є ж у них, врешті-решт, совість, може, і зізнаються у своїй брехні.

Сонник Мандрівника

Хвастати самому — своєрідний механізм психічної захисту (в цілях збереження власної значущості, корисності, придатності) до розчарувань, несправедливості.

Жіночий сонник

Хвалитися уві сні перед кимось - означає, що ви готові використовувати сумнівні способи для досягнення перемоги над суперником.

Чути хвастощі уві сні - щиро жалкувати наяву про якомусь своєму імпульсивному вчинку, обернувшись проти ваших друзів.

Теткінскій сонник-2012

Хвастощівідображення залежності від чужої думки. Необхідність підвищити свою самооцінку.