Тлумачення сну «Хитрість»

Сонник Лонго

Хитрість можна вважати антиподом інтелекту. До неї властиво вдаватися твариною, і завдяки цій якості вони виживають і живуть. Незважаючи на те, що людина сам себе назвав вінцем творіння і володіє інтелектом, він не відмовляє собі в можливості для забезпечення безпеки і досягнення цілей періодично користуватися природного тваринної хитрістю.

Якщо уві сні ви дуже майстерно, віртуозно хитрували, це означає, що вам слід приділяти інтуїції більше уваги і частіше на неї покладатися. Далеко не у всіх випадках наш стомлений проблемами і обтяжений зайвими знаннями розум здатний сприймати цей світ адекватно, а також судити про вчинки оточуючих людей об'єктивно. Але якщо ми будемо більше довіряти своєму внутрішньому голосу, то помилок і промахів буде допущено нами набагато менше, адже не дарма кажуть, що серце бачить краще розуму.

Якщо звинувачували когось в підступності, виходить, наяву ця людина вас захоплює, правда, до цього почуття домішується деяка частка заздрощів. Ви створили собі з нього кумира, поставили на п'єдестал і дуже стараєтеся уподібнитися йому. Що ж, мати в житті приклад для наслідування непогано, а часом і просто необхідно, тільки от сліпе поклоніння призводить до недобрим наслідків. Навіть кумири можуть помилятися, оскільки це всього лише люди. А якщо ви виявите не самі гідні риси у свого улюбленця, то можете не тільки розчаруватися в цій людині, але і перестанете довіряти людям взагалі.

Сон радить переглянути погляди на життя і слідувати заповіді «Не сотвори собі кумира».

Езотеричний сонник

Чиюсь розгадати — наяву треба обережно ставитися до цієї людини.

Якщо він незнайомий, то шукайте хитруна у вашому оточенні.

Якщо розгадана ваша Х. - Ваші хитромудрі плани "шиті білими нитками", і вам про це скажуть.

Якщо уві сні ви відчуваєте себе хитруном, то наяву ваше простодушність і наївність послужить вам погану службу.

Відчувати себе хитрим, підступним - у Вас є щаслива перспектива зберегти дружбу процвітаючих і доброзичливих людей;

Об'єднатися з хитрими людьми - попередження - Ваші вчинки можуть бути використані проти Вас, а Ваші методи послужать на благо Ваших же противникам.

Сонник Міллера

Приснилася власна хитрість, підступність - значить, ви будете як і раніше підтримувати дружні відносини з успішними людьми, які дуже доброзичливо до вас ставляться. Об'єдналися з якимись хитрими людьми - це означає, що проти вас можуть бути використані ваші ж вчинки, а недруги скористаються вашими ж методами.

Новий сімейний сонник

Якщо уві сні ви відчули себе хитрим і підступним, то наяву ви зумієте зберегти добрі стосунки з процвітаючими і доброзичливими людьми. Сон, в якому ви вступили в коаліцію з хитрими і не дуже порядними людьми, попереджає вас, що ваші вчинки можуть бути використані проти вас. Задумайтеся про свої методи боротьби:

Вони можуть виявитися на руку вашим противникам.

Східний жіночий сонник

Сон, в якому ти бачиш себе хитруном, пророкує:

Ти постараєшся зберегти прихильність впливових людей.

Приснилося , що спілкуєшся з хитрими людьми, - будь готова до обману.

Сучасний сонник

Якщо у сні Ви бачите себе хитруном, то в реальному житті Ви будете намагатися зберегти прихильність впливових людей.

Якщо Вам приснилося, що Ви спілкуєтеся з хитрими людьми, то наяву Вам слід бути готовим до того, що Вас постараються обдурити, щоб скористатися Вашими коштами для своєї вигоди.

Східний сонник

Сон, в якому ти бачиш себе хитруном - пророкує:

Ти постараєшся зберегти прихильність впливових людей.

Приснилося, що спілкуєшся з хитрими людьми - будь готова до обману.

Новітній сонник

Хитрувати — вам дуже скоро повезе.

Сонник Білого мага

Хитрість — антипод інтелекту, до нього нерідко прибігають тварини, завдяки чому живуть і горя не знають. І хоча людина - вінець творіння і наділений інтелектом понад, це не заважає йому вдаватися все до тієї ж звірячої хитрощі, щоб убезпечити себе і досягти бажаного.

Якщо вам приснилося, що ви професійно, просто віртуозно хитруєте - в реальності вам слід більше уваги приділяти своїй інтуїції і покладатися саме на неї. Далеко не завжди наш обтяжений проблемами і зайвими знаннями розум може сприйняти картину світу адекватно і об'єктивно судити про ті чи інші вчинки оточуючих, а, прислухаючись до інтуїції, ми здійснюємо куди менше помилок. Недарма кажуть, що серце бачить краще, ніж розум.

Звинувачувати когось в хитрості - наяву ця людина викликає в вас замилування, змішане, правда, з деякою часткою заздрості. Ви зробили цю людину своїм кумиром, звели його на п'єдестал і тепер робите все, щоб уподібнитися йому.

Сонник для стерви

Бути хитрим — щаслива і вірна дружба.

Знати, що люди навколо тебе хитрують - будь обачна у своїх словах і вчинках, щоб не давати приводу використовувати можливі промахи проти тебе самої.

Загальний сонник

Почувати себе уві сні хитрим, підступним - означає, що у Вас є щаслива перспектива зберегти дружбу процвітаючих і доброзичливих людей.

Якщо Ви у сні об'єдналися з хитрими людьми, сон попереджає Вас, що Ваші вчинки можуть бути використані проти Вас, а Ваші методи послужать на благо Ваших же противникам.

Бачити себе в сні хитруном означає, що в реальному житті Ви будете намагатися зберегти дружбу багатих і доброзичливих людей. Сон, в якому Вам сниться, що Ви спілкуєтеся з хитрими людьми, попереджає:

Вас постараються обдурити, щоб скористатися Вашими коштами для своєї вигоди.

Жіночий сонник

Володіти уві сні хитрістю - означає, що ви встановите міцні, дружні стосунки з успішними людьми.

Якщо вам сниться, що ви зв'язалися з хитрими людьми - це попередження про те, що ваші слова і вчинки можуть бути використані проти вас.

Теткінскій сонник-2012

Хитрістьвідображення думок про необхідність (можливість) схитрувати. Відображення бажання обдурити. Відображення боязні бути обдуреним.

Снотолкователь

Почувати себе уві сні хитрим, підступним - означає, що у Вас є щаслива перспектива зберегти дружбу процвітаючих і доброзичливих людей.

Якщо Ви у сні об'єдналися з хитрими людьми, сон попереджає Вас, що Ваші вчинки можуть бути використані проти Вас, а Ваші методи послужать на благо Ваших же противникам.

 
Відноситься до тем: