Тлумачення сну «Кіт»

Сонник Міллера

Якщо вам довелося побачити в сновидінні наближається до корабля кита, це означає, що незабаром вашу душу відвідає величезну сум'яття. Ви будете змушені робити вибір між обов'язком і обов'язками, до того ж відчуваючи побоювання з приводу втрати власного майна.

Кіт був у вашому сні убитий - значить, вам належить зробити вірний вибір;

Вас чекають успіхи, які стануть джерелом величезного задоволення і задоволення.

Кіт напав на судно і його перевернув - сон говорить про те, що ви опинитеся залучені у вир неприємностей і катастроф.

Сонник Міс Хассе

Чекайте вигідного придбання.

Сонник Менегетті

Це уособлення материнського та соціального «над-я», яке суб'єкт вибрав для себе в якості притулку, що дає можливість позбутися переживання стану невпевненості.

Французький сонник

Побачити в сні кита в море - сон, який обіцяє Вам несподівану допомогу.

Кіт , викинутий на берег, - це знак загрожує Вам близького нещастя.

Означає материнське і соціальне "Над-Я", обране суб'єктом як притулок, яке дозволяє позбутися від стану невпевненості.

Бачити у сні, як кит наближається до судна, означає боротьбу, яка скоро охопить Вашу душу. Ви будете кидатися між обов'язком і обов'язками, побоюючись в той же час втратити своє майно.

Якщо кит убитий - значить, Ви зробите вірний вибір між правом і своїми прагненнями і досягнете успіхів, що приносять велике задоволення і задоволення.

Якщо Ви бачите, як кит нападає на судно і перевертає його, то Вас чекає вир нещасть і катастроф.

Бачити, як кит наближається до судна - боротьба, яка скоро охопить Вашу душу, Ви будете кидатися між обов'язком і обов'язками, побоюючись в той же час втратити своє майно;

Убитий кит — Ви зробите вірний вибір між правом і своїми прагненнями і досягнете успіхів, що приносять велике задоволення і задоволення;

Кит нападає на судно і перевертає його - вир нещасть і катастроф.

Ловитивеселощі.

Якщо Вам приснилося, що Ви пливете на кораблі і до Вас наближається величезний кит, то наяву ви звалили на себе занадто багато обов'язків, через що ризикуєте не встигнути зробити найголовніше.

Якщо уві сні кит зіткнувся з кораблем, через що відбулося корабельна аварія, то наяву доля приготувала для Вас масу неприємностей.

Вигідне придбання.

Сонник Деніз Лінн (короткий)

Значимий символ. Сприйняття. Інтуїція. Величезна сила і міць. Може означати неосяжні розміри чогось. Лоно матері-природи. Може означати відчайдушні благання про допомогу.

Сонник Деніз Лінн (докладний)

Кити використовують сонари для орієнтації в своєму середовищі проживання.

Кіт може бути символом сприйнятливості і інтуїції. Скористайтеся інтуїцією і налаштовуйтесь на різні ситуації. Це знамення радить вам з'єднатися зі своїми інстинктами, творчою інтуїцією і сприйнятливістю, Кіт володіє величезними розмірами і міццю, і в той же час це ніжне тварина, яка вважається неагресивним. Ви можете розвинути в собі величезну внутрішню силу і при цьому залишатися ніжним і люблячим. Цей знак може вказувати на розмір чогось.

Сонник Майя

Гарне значеніеЕслі вам наснився кит на березі, приготуйтеся до яскравого і незвичайного події у своєму житті. Щоб ця подія трапилося, швидше закопайте на березі (моря, озера, річки) пасмо свого волосся. Погане значеніеЕслі вам наснився кит у воді, то дуже згодувати вам доведеться приймати непросте рішення. Щоб цього уникнути, з'їжте 5 макових зерен.

Дворянський сонник Н. Грішиній

Кіта бачити — благополуччя. Переслідувати - нещастя в будинку.

Новий сімейний сонник

Сон, в якому кит наближається до судна, означає боротьбу в душі:

Ви будете кидатися між обов'язком і обов'язками, побоюючись в той же час втратити своє майно.

Якщо кита вбили - ви зробите правильний вибір і досягнете успіхів, що приносять велике задоволення і задоволення.

Якщо киту вдалося перевернути судно, то вас чекають неприємності.

Сучасний сонник

Бачити у сні, як кит наближається до корабля - означає, що Ви будете розриватися між обов'язками, в результаті чого Вам буде загрожувати втрата власності.

Якщо кит убитий - Ви зробите правильний вибір і досягнете успіху.

Бачити у сні, що кит перевернув корабель - означає, що в реальному житті доля ввергнет Вас у вир нещасть.

Сонник Мартина Задеки

Кітперемога, спадок.

Американський сонник

Кіт — може означати неосяжні розміри чогось.

Дитячий сонник

Кіт — означає зіткнення з чимось загадковим. З тобою незабаром може трапитися щось, чого раніше ніколи не було, і що, можливо, переверне все твоє життя.

Малий сонник Велесів

Кіт-рибабагатий знайомий, вигідне придбання / нещастя.

Новітній сонник

Кіт — несподіване підвищення;

Спадщину;

Всепоглинаюча очманіла любов.

Снотолкователь

Бачити у сні, як кит наближається до судна, означає боротьбу, яка скоро охопить Вашу душу. Ви будете кидатися між обов'язком і обов'язками, побоюючись в той же час втратити своє майно.

Якщо кит убитий - значить, Ви зробите вірний вибір між правом і своїми прагненнями і досягнете успіхів, що приносять велике задоволення і задоволення.

Якщо Ви бачите, як кит нападає на судно і перевертає його, то Вас чекає вир нещасть і катастроф.

Сонник для стерви

Кіт — вигідне придбання або покупка.

Полювати на кита і вбити його - твоє честолюбство буде задоволено.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Кіт у сновидінні - символ дуже великого для вас підприємства. Настільки великого, що, вирішивши за нього взятися, ви можете всерйоз засумніватися у своїй можливості довести його до кінця. Такий сон може підказувати, що складна справа, за яку ви взялися, недостатньо добре продумано, страждає від слабкої організації і, можливо, взагалі непід'ємно при ваших засобах і нинішньому розкладі сил. Так що кит закликає вас гарненько оцінити ситуацію і відповісти на головне питання:

Йти чи ні на штурм обраної мети?

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Китовий вус — до багатства.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Китовий вус — сниться до побічних заробітків.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Китовий вус — до прибутку.

Сонник про тварин

Кіт — символізує нове життя, воскресіння.

Сонник від А до Я

Бачити у сні кита - наяву зробите вигідне придбання. Полювати уві сні на кита - будете запрошені на весілля або день народження.

Якщо кит уві сні перевертає судно, на якому ви пливете, - це передвіщає, що ваша душа буде метатися між двома улюбленими людьми, не знаючи, кому з них віддати своє серце.

Дохлий кит не до добра - такий сон може принести лише хвороби і занепад фізичних, а ще більше моральних сил. Убити в сні кита означає в реальному житті досягнення успіху завдяки вірному вибору між правом і своїми прагненнями.

Сонник Соломона

Кіт — вигідне придбання.

Сонник Мандрівника

Кіт — зміст цього образу виходить за межі особистого і говорить про те, що сплячий стикнувся з глобальної, колективною енергією, що відноситься до групового полю роду, окремої організації, держави або увійшов у віддалені енергетичні потоки земної ноосфери, останнім прирівнюється до духовних одкровень.

Проковтнув — повний успіх.

Бачити в океані - далеку подорож.

Сонник для всієї родини

Означає зіткнення з чимось загадковим. з тобою незабаром може трапитися щось, чого раніше ніколи не було, і що, можливо, переверне все твоє життя.

Теткінскій сонник-2012

Кітвідображення глобальних змін як на Землі, так і в самій людині.