Тлумачення сну «Клубок»

Сонник Міс Хассе

У сні намотували клубок - це до подорожі, яке принесе виключно позитивні емоції.

Езотеричний сонник

Бачитидорога далека, але "під заступництвом". Мотати - шлях прокладати. Не обов'язково в прямому сенсі. Вашій справі першопрохідника будуть прихильними світлі сили.

Якщо у сні Ви бачите, як кішка грає з клубком ниток, то наяву Ви скучили за домашнім радощам. Всі прискорюваний темп життя пригнічує Вас, однак Ви не в силах що-небудь з цим зробити.

Якщо Вам приснилося, що Ви змотувати пряжу в клубок, то в реальному житті Ви зможете привести в порядок справи, що дісталися Вам по спадку в досить жалюгідному стані.

Сучасний сонник

Сон, де ви бачите клубок вовняних ниток - означає непродуктивну працю.

Брати клубок в руки - передвіщає:

Зіткнетеся з заплутаним справою.

Якщо уві сні кішка, граючи з клубком, сплутала всі нитки - наяву зіткнетеся з проблемами в особистому житті і любовних відносинах.

Закотив кудись клубок, який ви не можете знайти - означає, що незабаром ви будете поставлені перед важкою, незрозумілою проблемою.

Намотувати нитки на клубок - до щасливого подорожі, розпускати - до транспортної пригоди.

Малий сонник Велесів

Намотувати клубок — хороша дорога.

Сонник XXI століття

Побачений у сні клубок ниток або пряжі - символ заплутаності ваших справ як на роботі, так і вдома.

Якщо ви старанно змотувати в клубок нитки - значить, вам необхідно проявити максимум обережності у спілкуванні з людьми, від яких ви залежите.

Хорошим вважається сон, в якому ви бачите дуже багато різнокольорових клубків - він обіцяє вам успіхи в справах і поліпшення матеріального становища.

Сонник для стерви

Клубок ниток або пряжі - тебе чекає щаслива подорож разом з коханим.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Клубок, побачений у сні - символізує монотонний, стомлюючий працю і невирішені проблеми. Найчастіше такий сон підказує, що ви заплуталися в якійсь ситуації.

Розмотувати клубок — намагатися впоратися з проблемами, які вимагають довгого рішення.

Якщо уві сні виникають заминки або утруднення з розмотуванням клубка - це говорить про те, що ваші спроби вирішити якусь складну задачу, швидше за все, пропадуть даремно. Можливо, вам краще розрубати «гордіїв вузол», ніж витрачати час даремно?

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Бачити у сні клубок вовни, з якої ви щось в'яжете - до швидкоплинного життя.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Клубок — вороги кругом. Вороги й недоброзичливці. Бережіться!

Сонник від А до Я

Сон, де ви бачите клубок вовняних ниток, - це знак непродуктивної праці. Брати клубок в руки віщує заплутану справу, з яким зіткнетеся наяву.

Якщо уві сні кішка, граючи з клубком, заплутала всі нитки - наяву теж зіткнетеся з головоломної ситуацією, але вже в особистому житті та в любовних відносинах.

Закотив кудись клубок, який ви не можете знайти, вказує на складність і незрозумілість завдання, яка незабаром навіч встане перед вами. Намотувати нитки на клубок - до щасливого подорожі, розпускати - до транспортної пригоди.

Сонник Мандрівника

Клубок — невирішена проблема.

Сонник Симона Кананіта

Намотувати клубок — щаслива дорога.

Теткінскій сонник-2012

Клубок ниток, мотузки - вказівка на те, що шлях буде не близьким, але якщо керуватися розумом, інтуїцією, а не шаблонними умовиводами, то легким. Відображення бажання щось розплутати, зрозуміти (також необхідність або можливість зробити це).