Сонник «Книга»

Сонник Ванги

Книга — в сновидінні цей символ означає мудрість, знання, передбачення. Перед вами величезні полки, заставлені книгами, їх дуже багато, і ви ніяк не можете вибрати собі відповідну. Цей сон означає, що в реальному житті вам важко у виборі свого життєвого шляху.

У сні ви тримаєте в руках книгу і читаєте написи на незнайомому вам мові - наяву ви відкриєте в собі приховані до цього часу спроможності.

Бачити у сні книгу з розірваними сторінками - знак того, що ви приймете необачне рішення, яке зруйнує всі ваші плани.

Сон, в якому ви отримуєте в подарунок книгу - є символом вашої мудрості і прозорливості. Можливо, ви самі не здогадуєтеся про існування такого дару.

Побачити у себе в руках старовинну магічну книгу - знак гріховності й падіння. У реальному житті ваші вчинки продиктовані егоїзмом.

Сонник Цветкова

Читати — негадано вести;

Гортати, бачитинове знайомство;

Рватизабуття чогось;

Дивитися на книгу - гарна справа;

Якщо багато книг - багато справ;

Палаючавтратити друга;

Великий фоліант — до популярності;

Книги Стародавні у Сховище (бібліотеці.

Сонник Міс Хассе

Якщо уві сні ви бачили, читали або купували книгу, це говорить про характер вашого майбутнього життя - світлою, радісною, свідомої. Можете стати автором якогось відкриття, досягнувши в науці чималих успіхів.

Езотеричний сонник

Читати книгу — сон до духовного росту, піднесенню. Гортати - будете вчитися, отримувати знання;

Абітурієнтам цей сон передвіщає вступ до вузу. Взяти, знайти, вкрасти - до вас потраплять дуже важливі відомості;

Можете зробити відкриття, стати творцем вчення. Рвати або втрачати - ваші труди будуть оцінені по заслугах.

Сонник Менегетті

Сон про книгу є символічним позначенням, яке надає форму якомусь стереотипу, категоричній редукції «над-я», зафіксованої в поведінці. Це віддзеркалення теоретичного обгрунтування матриці в поточних подіях, не дають людині можливості здійснити становлення - прогресивне або функціональне.

Французький сонник

Побачити книги — отримаєте прибуток;

Вірогідні різноманітні веселі події.

Англійський сонник

Сни, в яких є книги, вважаються добрими, оскільки після них в житті з'являється гармонія.

Для заміжньої жінки приснилися полиці з книгами - це обіцянка їй сина, якому належить досягти великих інтелектуальних висот і зробити своє ім'я знаменитим.

Для дівчини такий сон означає, що у неї буде вчений чоловік.

Читати книгу — сон до вашої прийдешньої слави. Закрити і відкласти нецікаву книгу - готуйтеся до неприємних зустрічам і складним обов'язків. Прийняти книгу в дар - у серці постукає довгоочікувана любов.

Сонник Міллера

Приємні устремління, заняття, пошана, повага і багатство - ось що значить бачити уві сні, що Ви розглядаєте або читаєте книги.

Для автора бачити у сні, що його твори йдуть в друк - сон-попередження:

У нього буде багато неприємностей на шляху його книг до читача.

Бачити у сні, що Ви витрачаєте багато зусиль і часу на виявлення прихованого змісту текстів вчених авторів, є знаком почестей і нагород, зароблених Вами довгим працею.

Бачити дітей за книгами говорить про майбутнє згоді і добрій поведінці молоді.

Бачити у сні старовинні книги - попередження остерігатися зла в будь-якій формі.

Китайський сонник

Лежить на столі - нове призначення, підвищення по службі;

Класичні книги в монастирських приміщеннях - хворий повинен одужати.

Український сонник

Читати книги — винагорода;

В бібліотеці читати - несподіванка;

Бачити, як горять - втрата надії, друзів;

Купуватикористь.

Облікова книгаобман.

Сонник Майя

Гарне значеніеКніга написана на невідомій мові - цей сон говорить про те, що найближчим часом ви дізнаєтеся багато нового і зумієте застосувати ці знання на практиці. Щоб не виникло труднощів, візьміть будь-яку книгу і посипте кожну її сторінку крупною сіллю або меленою кавою, після чого приберіть книгу під подушку на 3 дні. Погане значеніеЕслі приснився старий підручник, сон говорить, що найближчим часом вам спробують вручити щось старе, непотрібне і шкідливе. Умивайтеся протягом тижня талою водою, тоді ви зможете зрозуміти, що вам потрібно, а що - ні.

Дворянський сонник Н. Грішиній

Книги, чтеніеОдну велику книгу бачити - впливове становище займати. Зачитана книга - жінка легкої поведінки. Багато книг бачити, їх перебирати, розкривати - радість, духовна спрага, яка залишиться незадоволеною, прагнення до накопичення знань. Книгу читати - честь, мудрість, радість, задоволення цікавості. По ній вчитися - придбати вплив. Рукопис читати - нерозуміння зникне. Кабалу, магічні книги читати - великі труди. З книги небудь виймати - знання застосувати з користю. Небудь зловісне вийняти - шкода від знань та зловживання ними. Книги друкувати - спадок отримувати. У бібліотеці серед книг бути - розум губиться серед безсистемних знань / заклик ретельно все обдумати, перш ніж на щось зважитися. В архіві бути - марна трата часу. У книзі з чистими сторінками небудь відшукувати - не вмієш користуватися своїм впливом. Просто таку розкрити - твоє вплив комусь корисно. У нормальній книзі чисті сторінки виявити - цікаві новини, сенсація / прогалини в знаннях / звільнення від фатальності;

Подальший хід життя цілком залежить від прийнятого тобою рішення. Книгу з картинками розглядати - вони мають відношення до твого майбутнього. Зі страшними картинками - твоя нечиста совість. З непристойними - жадання, яке не буде задоволене. Величезна книга - тяжка відповідальність. Запечатана книга - дехто заважає тобі дізнатися правду. Ланцюгом прикута - не розголошуй, що знаєш. Прикрашена дорогою тканиною, каменями - спрага істинного знання / вигідний шлюб / вигідна дружба. Боятися відкрити книгу - належить дізнатися неприємне. Грім чути, коли відкриваєш книгу - маєте важка, але славна доля. Сторінки в книзі злипаються - сумбур в твоїй голові. У книзі місце безуспішно розшукувати - в минулому шукай відповідь на те, що тебе хвилює. Книги на тебе падають - даремні знання / перешкоди в кар'єрі. Колір і вигляд вручається книги - символізує ставлення до тебе дарувальника.

Якщо він незнайомий - долю. Біла книга - радість, щастя, послух тобі. Червона - розбрат, злість, боротьба. Рожева - любов, щось приємне. Помаранчева - нездужання / іронічне до тебе ставлення, насмішки. Жовта - заздрість, ревнощі, зрада. Коричнева - таємні підступи і наклеп. Зелена - надія, любов, добре до тебе ставлення. Отруйно-зелена - підступність, брехня. Блакитна - мир, щастя, шлях до мудрості, вище знання. Синя - сум, меланхолія, відчуженість, релігійний шлях. Чорна - обман, наклеп, злоба. Сіра - таємна злість, похмуре, безпросвітне майбутнє. Фіолетова, пурпурна - нерозуміння / шлях художника, артиста або мага. Строката книга - нікчемна життя / несерйозне до тебе ставлення / щаслива і різноманітна доля.

Книга , перев'язана чорною стрічкою - доля, від якої ти відмовився. Червоної стрічкою - кинута любов, про яку доведеться жалкувати. Білої - нова, обрана тобою доля. Загорнену книгу тобі дарують - в твоїй долі і твоєму положенні не буде нічого міцного і остаточного. Книгу без обкладинки бачити - нова, чітко визначилася твоїм справжнім доля. Між сторінок книги насіннячка бачити - сльози від листа або книги.

Новий сімейний сонник

Сон, в якому ви розглядаєте або читаєте книгу, віщує приємні устремління, заняття, пошана, повага і багатство.

Якщо автору сниться, що його твір надруковано, - доведеться чекати неприємностей від видавця.

Якщо уві сні ви докладаєте зусиль, щоб осягнути таємний сенс того чи іншого твору, - вас чекають почесті і нагороди, зароблені довгим працею. Діти, які читають сняться до добра:

У вас буде не надто багато проблем з їх вихованням. Старовинні книги у сні - попередження проти зла в будь-якій формі.

Китайський сонник Чжоу-гуна

Лежить на столі - нове призначення, підвищення по службі;

Класичні книги в монастирських приміщеннях - хворий повинен одужати.

Читати — негадано вести;

Гортати, бачитинове знайомство;

Рватизабуття чогось;

Дивитися на книгу - гарна справа;

Багато книгбагато справ;

Палаючавтратити друга.

Читати — негадано вести;

Гортати, бачитинове знайомство;

Рвати —:

Забуття чогось;

Дивитися на книгу - гарна справа, якщо багато книг - багато справ;

Палаючавтратити друга.

Читати — духовне піднесення, зростання. Гортати - вчитися, здобувати знання.

Для абітурієнтів — вступ до вузу. Знайти, взяти, вкрасти - отримає дуже важливі відомості, зробити відкриття, створити вчення. Рвати, втрачати - ваші труди оцінять, заслуги відзначать.

Являє собою знакове позначення, що додає форму якомусь стереотипу, категорична редукція "Над-Я", фіксована в поведінці. Символізує теоретичне обгрунтування матриці в поточних подіях, які не дозволяють людині здійснити прогресивне або функціональне становлення.

Розглядати або читати - шана, повага, багатство;

Для авторівбачити, що їхні твори йдуть в друк - перш ніж книга вийде у світ, буде багато неприємностей;

Намагатися виявить прихований сенс текстів вчених авторів - почесті, нагороди за довгий працю;

Бачити читаючих дітей - говорить про гармонію і хорошому поведінці молоді;

Старовинні книги — остерігайтеся зла в будь-якій формі.

Також Див. Читати.

Читати — негадано вести;

Гортати, бачитинове знайомство;

Рватизабуття чогось;

Палаюча книгавтрата друга.

Читати книги — винагорода, в бібліотеці читати - несподіванка;

Бачити, як горять, - втрата надії, друзів, купувати - користь. Облікова книга - обман.

У сновидінні цей символ означає мудрість, знання, передбачення. Перед вами величезні полки, заставлені книгами, їх дуже багато, і ви ніяк не можете вибрати собі відповідну. Цей сон означає, що в реальному житті вам важко у виборі свого життєвого шляху. У сні ви тримаєте в руках книгу і читаєте написи на незнайомому вам мові - наяву ви відкриєте в собі приховані до цього часу спроможності.

Бачити у сні книгу з розірваними сторінками - знак того, що ви приймете необачне рішення, яке зруйнує всі ваші плани. Сон, в якому ви отримуєте в подарунок книгу, є символом вашої мудрості і прозорливості. Можливо, ви самі не здогадуєтеся про існування такого дару.

Побачити у себе в руках старовинну магічну книгу - знак гріховності й падіння. У реальному житті ваші вчинки продиктовані егоїзмом.

Східний жіночий сонник

Ти тримаєш у руках книгу і читаєш написи на незнайомому тобі мовою - значить, ти відкриєш в собі приховані до цього часу спроможності.

Бачити книгу з розірваними сторінками - до прийняття необачного рішення. Сон, в якому ти отримуєш книгу в подарунок, говорить про твою мудрість і прозорливості. Можливо, навіть ти сама не здогадуєшся про це.

Ведичний сонник Шивананда

Побачити книгу уві сні - хороша ознака. Ваша майбутня життя буде дуже приємною.

Якщо книги сняться жінці, то її син буде дуже освіченою.

Сучасний сонник

Бачити у сні, що Ви читаєте книги - означає приємні заняття, славу і багатство.

Якщо автор бачить, що його праця опублікований, то це сон - попередження про те, що в реальному житті у нього виникнуть неприємності з поданням цієї книги читачам.

Якщо Вам сниться, що Ви витратили багато часу і сил на вирішення якихось складних завдань і пошук сенсу, прихованого за рядками книги - це передвістя заслуженої слави.

Бачити у сні дітей за книгами - знак досконалості та гідної поведінки молоді.

Старі книги, побачені уві сні - попереджають про необхідність остерігатися зла в будь-якому його прояві.

Бачити у сні книжкову шафу, заповнений книгами - знак того, що Ваша робота і дозвілля будуть пов'язані з отриманням знань.

Порожні книжкові полиці - віщують тяжке становище через відсутність засобів до існування або втрати роботи.

Відвідувати у сні книгарню - пророкування літературного натхнення.

Здійснити у сні клятвопорушення - знак того, що ви спробуєте усунути перешкоди, що виникли в якійсь справі, незаконним шляхом.

Клятва, дана кимсь заради вашого порятунку - говорить про те, що вам буде загрожувати біда, але ви уникнете її завдяки своїм друзям.

Сонник Жовтого Імператора

Першоелементидерево, вогонь, метал, земля, вода. Стихії - вітер, тепло, сухість, холод, вологість. Органи - печінка, жовчний міхур, серце, нирки, легені, селезінка. Планети - Юпітер, Марс, Сатурн, Венера, Меркурій. Пояснення і тлумачення Читання / процес читання уві сні не може бути нав'язаний ззовні, він завжди самостійно обираємо, читання уві сні завжди символізує бажання / тягу до певної інформації. Нова інформація обов'язково тягне перегляд старої і звільнення від непотрібного баласту:

Знання залишаються, а негативні емоції (можливо, пов'язані з напругою при отриманні знань) і внутрішні самоблокування згладжуються. Особливо сприятливо повільне листання, роздивляння сторінок з різними шрифтами. Ще сприятливіші, коли на сторінках є і текст, і картинки, - це суміщення логічного і образного мислень в єдине ціле. Наслідок - розкриття можливостей (можливо, ви про них навіть не підозрювали), в деякій перспективі - збільшення творчого потенціалу.

Книга / читати уві сні книгу / таблички і так далі-передбачається гармонія ян-дії і інь-стану, тому задіяні всі органи чуття:

Очі (бачити), шкіра (відчувати на дотик сторінки), слух (чути їх шелест), нюх (старі книги мають стійкий запах). Читання уві сні і його наслідок-це можливість нового осмислення своїх дій днем (погляд з боку), зміна поведінки і відносин в кращу сторону і несподіване отримання необхідних відомостей.

Сон сприятливий. Пошук і читання старовинних книг (часто в занедбаних будинках, на горищах і так далі) - пошук необхідної, в минулому втраченої інформації. Читання рукописів, листів, записників - необхідність одержання інформації від конкретної людини. Це добровільне поєднання своєї інформації з чужої уві сні робить автора взаємно пов'язаним зі сновидців. Сприятливо це, або сновидець хоче допомогти комусь на шкоду собі - це акт його волі. Але бажання допомоги в майбутньому повернеться, як винагороджуються всі добрі справи. Читання книг у сні з неприємними (немов танцюють перед очима) шрифтами, рваними, брудними листами - сновидець, з великою ймовірністю, потрапляв в минулому в ситуацію, яка тягне за собою читання подібних книжок в сьогоденні.

Якщо це інформація, то і неприємний сон необхідний:

Помилки повинні бути виправлені, негативні емоції зжиті.

Якщо ж у сні є відчуття улізання не в свою справу, то така інформація досить несприятливо може позначитися наяву. Тут сон тлумачиться в залежності від характеру сновидца:

Чи є звичка до порожнього цікавості? Книга наяву - джерело тривалого зберігання інформації (джерело різноманітної енергії), уві сні вона виступає як частина інформації Космосу, тому не може бути прямо використана на зло читаючому (немає злої волі, є необхідність), неприємності будуть результатом власних дій сновидца. Читання книг у сні - знак досить високої напруги ситуації, вирішення якої залежить від ставлення до подій у сні і від його поведінки наяву.

Азбука тлумачення снів

Книгасимвол інформації, минулої чи майбутньої. Пошук життєвої правди.

Біблію бачити — вам відкриється духовний сенс життя. Ви станете шанованою людиною.

Закрита книжка — вам належить щось дізнатися;

Безліч книг (бібліотека) - ви досягнете положення, подолавши перешкоди.

Відкрита книга з текстом - ваш досвід буде корисний вам і іншим.

Робити позначки в книзі - до нової зустрічі.

Східний сонник

Ти тримаєш у руках книгу і читаєш написи на незнайомому тобі мовою - значить, ти відкриєш в собі приховані до цього часу спроможності.

Бачити книгу з розірваними сторінками - до прийняття необачного рішення.

Сон, в якому ти отримуєш книгу в подарунок - говорить про твою мудрість і прозорливості. Можливо, навіть ти сама не здогадуєшся про це.

Дитячий сонник

Книга — в ній можна прочитати відповідь на тебе питання або ж знайти пророкування твого найближчого майбутнього.

Якщо ти бачиш безліч книг або цілу бібліотеку - то незабаром тобі належить спілкуватися з великою кількістю людей або приймати участь у масовому заході.

Ідіоматичний сонник

«Читати людини як розкриту книгу» - побачити суть іншої особистості, прямий доступ до його життя і інформації;

«книжковий роман» — штучні, формальні, награні чи шаблонні відносини;

«читання книги» — зайнятість, захоплення, пізнання.

Імператорський сонник

Пошук і читання старовинних книг (часто в занедбаних будинках, на горищах і так далі) - пошук необхідної, в минулому втраченої інформації. Читання рукописів, листів, записників - необхідність одержання інформації від конкретної людини. Це добровільне поєднання своєї інформації з чужої уві сні робить автора взаємно пов'язаним зі сновидців. Сприятливо це, або сновидець хоче допомогти комусь на шкоду собі - це акт його волі. Але бажання допомоги в майбутньому повернеться, як винагороджуються всі добрі справи.

Читання книг у сні з неприємними (немов танцюють перед очима) шрифтами, рваними, брудними листами - сновидець, з великою ймовірністю, потрапляв в минулому в ситуацію, яка тягне за собою читання подібних книжок в сьогоденні.

Якщо це інформація, то і неприємний сон необхідний:

Помилки повинні бути виправлені, негативні емоції зжиті.

Якщо ж у сні є відчуття улізання не в свою справу, то така інформація досить несприятливо може позначитися наяву. Тут сон тлумачиться в залежності від характеру сновидца:

Чи є звичка до порожнього цікавості?

Книга наявуджерело тривалого зберігання інформації (джерело різноманітної енергії), уві сні вона виступає як частина інформації Космосу, тому не може бути прямо використана на зло читаючому (немає злої волі, є необхідність), неприємності будуть результатом власних дій сновидца.

Читання книг у сні - знак досить високої напруги ситуації, вирішення якої залежить від ставлення до подій у сні і від його поведінки наяву.

Місячний сонник

Книги читативчитися;

Рвати — забувати щось важливе.

Малий сонник Велесів

Книгазнайомство;

Читатиприбуток, радість, нагорода, несподівана звістка;

Веселурадість;

Важливумудрість;

Писатизбиток, марна трата часу;

Переписуватидобре;

Рватирозставання;

Палаючі книгивтрата надії або друзів;

Купувативигода.

Новітній сонник

Читати книгу — до стійкої стабільності;

Купувати — до благополуччя;

Писати — до дивним новинам.

Антикварна книгазустріч з минулими проблемами;

Спілкування з друзями (подругами) дитинства.

Читати художню книгу - до вишуканої їжі;

Писати її — фантазії, яким не судилося втілитися в дійсність.

Перевидавати свою книгу - до відновлення розірваних стосунків з людиною протилежної статі.

Слов'янський сонник

Писати — до втрати часу і грошей;

Читати — до мудрості;

Просто побачити книгу - до підвищення на посаді.

Сонник XXI століття

Побачити в сні велику книгу - до просування по службовій драбині;

Брошуру — до розташування до вас людей, від яких може залежати ваше майбутнє.

Читати уві сні книгу - до нового і корисного знайомству;

Буквар — до забавного цікавому пригоді;

Бестселер — до слави і багатства;

Детектив — значить, наяву вам належить якесь хвилююче подія.

Писати уві сні книгу - до невдоволення своєю професійною діяльністю, друкувати - до отримання спадщини або матеріальної винагороди, купувати - значить, вам належить зробити щось корисне не тільки для себе, але і для інших.

Якщо уві сні на вас падають книги - такий сон може бути передвістям даремних занять, утруднень в справах, труднощів у кар'єрі.

Побачити в сні повний книжкову шафу - до достатку, порожній - до бідності та злиднів.

Сонник для стерви

Книгипрацьовитість, велике бажання досягти багато чого в галузі знань, повагу і шану.

У сні купити електронну книгу або читати що-небудь на ній - відрадна, світле життя.

Бути уві сні автором або намагатися зрозуміти сенс написаного в книзі - довгі і старанні труди будуть винагороджені успіхом і заслуженою славою.

Побачити дитини, що читає книгу - у тебе будуть слухняні і виховані діти.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Не художня книга в сновидінні - знак того, що ви, безсумнівно, можете прийти до успіху, але вам слід ретельно продумувати свої справи. Можливо, наяву в якійсь справі вам бракує потрібної інформації або ви потребуєте слушні поради.

Якщо в книзі ви бачите літери, але не можете прочитати ні слова - сон підказує, що в реальності ви занадто вузько дивитеся на речі. Спробуйте подивитися на ситуацію в цілому, інакше ви ризикуєте заплутатися в дрібницях і наробити безліч прикрих помилок.

Образ брудною, порваній книги - зазвичай свідчить про те, що наяву ви знехтували якимсь цінним радою або важливою інформацією.

Читати чи бачити уві сні художню літературу - означає передчуття швидких змін у вашому житті. Готуйтеся до несподіванок - можливо, доля приготувала вам цікавий сюрприз.

Книга, яку вам страшно чи неприємно читати - це заклик глибше заглянути в себе і переглянути своє життя, як би це не було складно. Підспудно ви тяготи тим, що скоїли в минулому важкі помилки, і сон спонукає вас як-небудь виправити цю ситуацію. В іншому випадку нові помилки забезпечать вам нові біди.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Бачити у сні багато книг - змістовної, приємній бесіді.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Бачити у сні, як ви читаєте книгу - до відмінного навчання для учнів.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Читати уві сні наукову книгу і насилу розуміти, що хоче сказати автор - означає, що вам доведеться докласти чимало зусиль, щоб закінчити навчання.

Сонник від А до Я

Бачити у сні книги віщує приємне проведення часу, матеріальний достаток, шану і повагу. Читати книги - знак захисту і мудрості.

Якщо уві сні ви читаєте книги на іноземних мовах - наяву вас чекають визнання і нагороди, якими відзначать ваш благородний труд.

Читати уві сні старовинні фоліанти - попередження остерігатися зла в будь-якій формі. Читати любовні романи - отримати помилкове розраду. Катехізис віщує знайомство з побожними людьми. Вивчати уві сні граматику за підручником - наяву зробите мудрий вибір, свідомо пішовши на великі труднощі.

Мати уві сні справа зі словником означає, що наяву швидко виконайте доручену справу. Шукати в словнику якесь слово - в управлінні справами ви будете залежати від думки сторонніх, але тільки на перших порах;

Швидко освоївши систему, ви зробите крок вперед, вдосконаливши її.

Читати уві сні якийсь альманах віщує велику небезпеку, особливо якщо ваш спосіб життя передбачає часті поїздки в інші міста.

Книга у вигляді невеличкої брошури говорить про те, що ваша поведінка межує з легковажністю. Адресна книга або телефонний довідник обіцяє збільшення в сімействі. Торгова або бухгалтерська книга - передвістя вічних боржників.

Книга у твердій палітурці - до зростання вашого благополуччя, в м'якій обкладинці - понесете збитки, пошарпані або розірвана книга - не вмієте цінувати те, що маєте, через що вічно чимось невдоволені.

Купувати уві сні книги означає, що наяву отримаєте допомогу.

Бачити себе в книжковому магазині свідчить про ваших літературних устремліннях, начитаності та добрий смак.

Якщо уві сні ви риється в книжковій шафі в пошуках необхідного вам томи - значить, наяву успішно застосовуєте свої знання та ерудицію на практиці.

Бачити порожній книжкову шафу - передвістя розлади унаслідок браку грошей на самі насущні потреби і відсутність роботи, яка може дати досить коштів для існування.

Брати книги в бібліотеці означає невгамовну тягу до всього нового і самовдосконалення, завдяки чому ви досягнете великих життєвих успіхів. Здавати книги в бібліотеку - наяву заведете знайомство з освіченими і ерудованими людьми. Сидіти в читальному залі, обклавшись горою книг, - такий сон віщує напружену розумову роботу, через яку загрожує розумовий розлад.

Читати уві сні Біблію означає, що вам представиться можливість насолодитися спокійним відпочинком далеко від сім'ї і домашніх турбот. Робити позначки на полях Біблії - до неприємностей через те, що ви не погодитеся поступити проти своїх переконань.

Бачити у сні дітей, які вивчають Біблію, говорить про взаєморозуміння між вами та вашими дітьми на грунті спільних поглядів.

Сонник Мандрівника

Книга — нова людина в оточенні (знайомство);

Нову справу, заняття.

Книга священна, старовинна, фоліант - посвята, духовне одкровення;

Зустріч з духовним Учителем.

Книгарня — можливості, плани, стосунки, нові захоплення (в залежності від вмісту стелажів).

Вибирати, гортати книги - вибір життєвого напрямку, нове заняття.

Сонник Таро

Книга — отримання освіти. Знання як таке.

Книга на ланцюгу - надзвичайні події.

Сонник Фрейда

Книга, як предмет зроблений з паперу - символізує жіноче начало, жіночі статеві органи.

Читання книги — означає прагнення до численних сексуальних контактів.

Перегортання книги — говорить про несерйозність у відносинах до сексуальним партнерам.

Розглядання книги — говорить про інтерес до протилежної статі, але, здебільшого, платонічному.

Якщо чоловік бачить безліч книг - він, швидше за все, дуже популярний у жінок.

Якщо жінка бачить багато книг - вона або звернеться до лесбійських зв'язках, або перетвориться в синій чулок.

Боязнь доторкнутися до нової книги або іншого виробу з паперу - говорить про вашому страху перед майбутнім сексуальному контактом або боязні почати статеве життя.

Якщо чоловік розриває книгу-він прагне до бурхливої сексуальної зв'язку.

Якщо жінка розриває книгу - вона побоюється сексуальних стосунків з чоловіками і поводиться з оточуючими дуже різко.

Якщо ж вона вступає у сексуальні контакти з чоловіками - в них завжди присутні елементи мазохізму.

Якщо ви побачили палаючу книжку - ваші стосунки з партнером міцні й стабільні.

Якщо чоловік спалює книги - він прагне до групового сексу.

Якщо жінка спалює книги - вона часто займається витонченими сексуальними фантазіями, але не вирішується здійснити їх в сексуальних відносинах з чоловіками.

Якщо чоловік дарує книгу - він хоче вступити в сексуальний контакт з сподобалася йому жінкою.

Якщо чоловік купує, вибирає книгу - він хоче змінити своєї постійної партнерки.

Якщо жінка дарує книгу - вона мріє хоча б про короткому любовну пригоду з незнайомим чоловіком.

Якщо жінка купує, вибирає книгу - вона воліє займатися самозадоволенням.

Якщо чоловік кладе книгу в портфель, сумку - він воліє займатися сексом з постійним партнером, який дозволяє йому реалізувати свої сексуальні фантазії.

Якщо жінка кладе книгу в портфель, сумку - вона воліє вести різноманітну сексуальне життя і часто міняти своїх партнерів.

Середньовічний сонник

Читати книгу або чути читання - до радості або до гарної вести.

Тлумачний словник сновидінь

Духовні книги читати - веселощі.

Універсальний сонник

Всі ми знаємо, що не варто судити про книгу по обкладинці, а проте, якщо вам сниться обкладинка книги - це може багато розповісти про ваш характер. Обкладинка книги говорить про пригоди або про придбання нових знань?

Сон, в якому ви бачили книгу - розповість, що вас цікавить в даний момент життя. Можливо, підсвідомість нагадує вам про книгу, яку слід прочитати, щоб знайти відповідь на питання, над яким ви роздумуєте.

Якщо уві сні хтось читає вам книгу - що саме написано в ній? Можливо, вам читає шанована людина, яка хоче поділитися з вами важливим повідомленням.

Якщо ви не поважаєте цю людину, чи відображає те, що він вам читає, його манеру поведінки по відношенню до вас?

Як виглядає книга? Вона зачитана, але в ній міститься важлива інформація, чи це нове видання з безліччю фотографій і ілюстрацій - можливо, вам слід пам'ятати, як цінні вік і досвід, а можливо, сон говорить, що вам потрібно бути простіше і отримувати задоволення від життя.

Якщо вам сниться детективний роман - значить, ви хочете досконально розібратися в ситуації. Як враження від гарного фільму чи п'єси можуть відбиватися у вашому сні, так вам можуть снитися і враження від книги. Можливо, уві сні ви намагаєтеся осмислити зміст книги, або те, чому вона присвячена, має для вас велике значення.

Циганський сонник

Якщо ви бачите уві сні бібліотеку, повну книжок - це означає, що вас високо оцінять ваші ділові партнери.

Читати книгу — передвіщає, що вам відкриються секрети.

Сонник для всієї родини

У ній можна прочитати відповідь на тебе питання або ж знайти пророкування твого найближчого майбутнього. якщо ти бачиш безліч книг або цілу бібліотеку, то незабаром тобі належить спілкуватися з великою кількістю людей або приймати участь у масовому заході.

Загальний сонник

У сновидінні цей символ означає мудрість, знання, передбачення. Перед вами величезні полки, заставлені книгами, їх дуже багато, і ви ніяк не можете вибрати собі відповідну. Цей сон означає, що в реальному житті вам важко у виборі свого життєвого шляху. У сні ви тримаєте в руках книгу і читаєте написи на незнайомому вам мові - наяву ви відкриєте в собі приховані до цього часу спроможності.

Бачити у сні книгу з розірваними сторінками - знак того, що ви приймете необачне рішення, яке зруйнує всі ваші плани. Сон, в якому ви отримуєте в подарунок книгу, є символом вашої мудрості і прозорливості. Можливо, ви самі не здогадуєтеся про існування такого дару.

Побачити у себе в руках старовинну магічну книгу - знак гріховності й падіння. У реальному житті ваші вчинки продиктовані егоїзмом.

Сонник Симона Кананіта

Книги купувати, бачити, читати - успіх в роботі.

Теткінскій сонник-2012

Книгавідображення духовного пошуку в буденному світі. Відображення бажання нового події, нової зустрічі.