Тлумачення сну «Коляска»

Англійський сонник

Поїздка в колясці сниться до втрат, збитків, втрати до вас довіри або ганьби.

Якщо уві сні ви їхали кудись в колясці, запряженій кіньми, якими управляли ви, то вас чекає бідність. Але якщо уві сні ви розуміли, що управляли власним екіпажем, то в справах вас чекають великі успіхи.

Побачити , як до вашого будинку під'їхала навантажена коляска, - такий сон підказує, що вам нададуть своєчасну і рятівну допомогу.

Дитяча коляска сниться до здивування, джерелом якого буде ваш чи чужий дитина або людина, яка залежить від вас. Була порожньою - сюрприз буде дуже неприємним.

Побачити в колясці не дитину - до втрати, неприязні, сварок і інших неприємностей;

Себе — вам не вистачає життєвих сил, потрібно відпочити.

Сонник Симона Кананіта

Коляскадитяча - щасливе подружжя.

Старовинний англійський сонник (сонник Зедкіеля)

У сні правити кіньми, їдучи кудись у колясці (на возі), - знак прийдешньої бідності.

Якщо ж Ви знаєте, що правите власним екіпажем, - сон передвіщає великі успіхи в справах. Їхати кудись, сидячи у візку, - сон, що пророкує втрати:

Можливі збитки, ганебні для Вас події або втрата довіри. Але якщо Ви бачите, що до дверей Вашого будинку під'їжджає навантажений екіпаж - чекайте своєчасної допомоги і рятівною підтримки.

Сонник Міллера

Бачити у сні запряжений екіпаж - означає задоволення і радість. Можливо, що незабаром Ви будете наносити численні візити. Їхати в екіпажі - до легкого нездужання, після якого обставини складуться для Вас сприятливо. У сні шукати екіпаж - означає настання періоду тяжкої праці, який, проте, дасть Вам незабаром стійке матеріальне становище.

Сонник Здоров'я

Дитяча коляска — обіцяє щасливе подружжя;

Коляска інвалідназнак попередження, що ваше здоров'я може різко погіршитися, якщо ви не приймете заходів по його відновленню.

Новітній сонник

Коляска дитяча — спілкування з дуже наївною людиною.

Сонник для стерви

Коляска дитяча — чекай приємний сюрприз від доброго друга, якого давно не бачила.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Дитяча коляска уві сні - якщо тільки цей сон не відображає ваші реальні клопоти з новонародженим немовлям - є символом безлічі турбот і клопотів, пов'язаних з вашими планами на майбутнє.

Якщо коляска справна і виглядає красиво - сон вказує на те, що справа, задумане вами, вірне, і з часом ви досягнете успіху. Але будьте готові до того, що доведеться докласти багато зусиль, сил і терпіння.

Будь-які проблеми, пов'язані уві сні з коляскою - є закликом приділяти вашим планам більше уваги і праці. Можливо, ви щось упустили або недогледіли.

Інвалідний візок уві сні - означає, що якісь із ваших справ і планів знаходяться не в найкращому стані, так що для успішного просування вам буде потрібно чиясь допомога чи неабияка винахідливість інакше розраховувати на успіх буде складно.

Самому котити інвалідну коляску (з людиною або порожню) - знак того, що незабаром вам доведеться надати комусь допомогу в просуванні його планів і задумів.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Заколисувати дитину в красивій колясці - радіти життю.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Коляска з дитиною, побачена у сні - до радості.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Коляска — до сумніву.

Сонник Морозової

Дитяча коляска — сниться до народження дитини в сім'ї друзів, знайомих або родичів.

Коляска, запряжена кіньми, елегантна, швидко мчаться по вулиці - до сильного захопленню негідною особливої.

Для чоловіка — жінкою легкої поведінки;

Для жінки — малознайомим чоловіком.

Сонник від А до Я

Приснилося вам дитяча коляска, в якій прогулюють дитини - значить, у вас є хороший друг, про якого вам не варто забувати, бо йому ви зобов'язані своїм благополуччям, як нікому іншому.

Бачити у сні інвалідну коляску - передвістя невдач і розлади справ.

Бачити себе інвалідом в такій колясці - означає, що наяву вас спіткає звістка про чиюсь важку хворобу, що викличе необхідність кинути все і терміново виїхати до цієї людини, який дуже захоче побачитись з вами, можливо, останній раз в житті.

Якщо вам приснилася дитяча прогулянкова коляска - то це може означати хрестини новонародженого. Катати в колясці дітей - значить, в сім'ї все буде складуться благополучно, якщо не вважати матеріальної сторони.

Сонник Міс Хассе

Якщо Вам присниться дитяча коляска - це нагадування Вам про те, що у Вас є дуже вірний друг, здатний зробити Вам багато хорошого і навіть піднести сюрприз.

Снотолкователь

Бачити у сні запряжений екіпаж - означає задоволення і радість. Можливо, що незабаром Ви будете наносити численні візити.

Їхати в екіпажі - до легкого нездужання, після якого обставини складуться для Вас сприятливо.

У сні шукати екіпаж - означає настання періоду тяжкої праці, який, проте, дасть Вам незабаром стійке матеріальне становище.