Сонник «Комахи»

Езотеричний сонник

Якщо вам приснилися дивовижно гарні, привабливі комахи, це означає, що ви будете обмануті у своїх очікуваннях. Значення сну посилюється, якщо ваші надії збігаються з сподіваннями інших.

Комаха було величезне, немов з фільму жахів, - це втілення ваших фобій:

Ви боїтеся хвороб і небезпек. Вона вчинила напад - такий сон попереджає, що ваші побоювання притягують до себе біду, і вона неминуче трапиться, якщо ви не впораєтеся зі своїм страхом.

Літаючі, дрібні, надокучливі створення означають, що до вас доходить багато зайвої інформації про людей. Не потрібно накопичувати її в собі;

Впускаючи в одне вухо, випускайте в інше, і вже тоді ніхто не скаже, що ви займаєтеся збором компромату.

Комахи повзали по вас - значить, ви роздратовані тим, що являєтесь об'єктом людського поговору. В даному випадку спрацьовують астральні фантомні зв'язку, так звана фантомний павутина:

Завдяки їй люди чують один одного, навіть не володіючи даром яснослухання.

Якщо дотик до фантомної павутині відбувається занадто часто, то людина може постраждати від нервового виснаження, істерії.

Рояться комахи — це уособлення ваших дрібних клопотів, неабияк набридлих справ. Затягування цього періоду чревато нервовим зривом.

Сонник Міс Хассе

Комахи сняться до клопотів і неприємностей.

Сонник Менегетті

Комахи — це негативний образ для внутрішньої реальності людей, адже спілкування з цими істотами не особливо радує. Їх негативність у всіх випадках пов'язана з негативним впливом, який направлено на психічне «поглинання», і вампіризмом.

Якщо комахи уві сні знаходилися всередині людини, то це є ясним вказівкою на те, що він активно негативний. Ступінь негативності і небезпеки залежить від виду комах і ступеня негативних емоцій, які відчував до них уві сні людина. Навіть будучи позитивними для природи, комахи розцінюються людьми виключно як негативний символ, оскільки вони завдають величезної шкоди сільському господарству.

Сонник Лонго

Побачити над собою роящихся комах - таке сновидіння розповідає про вашої стурбованості дріб'язковими, суєтними справами, забирають у вас стільки сил і часу, що для більш серйозних справ їх просто абсолютно не залишається.

Сон радить перекласти частину турбот на плечі помічників. Втікати від комах - такий сон говорить про те, що ви прагнете уникати виконання дрібних доручень, оскільки ви - широка натура, і рутинна робота - це не ваше амплуа. Ловити комах - такий сон повідомляє про абсолютно безглуздої витрати своїх ресурсів на щось заздалегідь програшне і негідне уваги.

Французький сонник

Безліч комах сниться до успіхів у вашій сфері діяльності, особливо у творчості.

Сонник Міллера

Бачити у сні кишать комах - означає хворобу й багато прикростей.

Якщо Ви успішно від них позбулися, то Вам пощастить, хоча такий сон може послужити і причиною для занепокоєння за майбутнє:

Можливі проблеми зі здоров'ям у Ваших близьких.

Дворянський сонник Н. Грішиній

Комахи, великі щільні скупчення комах у вигляді темних кишать або різнокольорових мас - сновідческіе образ, що виникає в результаті споглядання процесів розпаду у власному тілі. Їх форма, характер руху окремих комах - говорить про здоровий, природному або, навпаки - про небезпечний, хворобливому розпаді. Бути в місцевості, суцільно покритої комахами (не сараною) - бути на шляху до розвитку в собі здатності осягати стан здоров'я оточуючих / алегоричний образ пекла і його таємниць. Просто бачити мною комах - стати жертвою наклепу.

Комахи масою летять на тебе - натиск гріхів.

Бачити труп, обліплений комахами, - занадто концентрувати свою увагу на фізіологічних функціях організму. Щільний рій комах - злі сили і їх дії. Світиться рій комах - споглядання вогненної сили природи в оточенні і в тобі самому.

Бачити речі, поїдені комахами, трухляві, що розсипаються в руках - незадоволеність матеріальним способом життя, відчуття старіння і духовного самотності, інколи такий сон вказує на перехід в абсолютно особливий план сновидіння.

Новий сімейний сонник

Прівідевшейся уві сні комахи означають хвороба і багато прикростей.

Якщо ви успішно від них позбулися, то ваші неприємності обмежаться тільки турботою за майбутнє. А якщо ні - можливі проблеми зі здоров'ям у ваших близьких.

Циганський сонник

Вам не дають спокою дрібні комахи - ви перебуваєте у тривожному стані і вам необхідно змінити роботу або місце проживання. Див. також Мухи та Блохи.

Сонник Шувалової

Оскільки для людини комахи майже завжди шкідливі і небезпечні, то цей образ трактується як негативний. І негативність цього образу пов'язана з таким явищем, як вампіризм. Попросту - сон говорить про те, що хтось харчується вашою енергією та життєвими силами. рівень та інтенсивність цих негативних проявів пов'язані з типом комахи, побаченого уві сні, і особливостями його існування в природі, а також з ставленням людини до цього комасі. Наприклад, якщо вам сниться, що в вас впроваджується кліщ, - це говорить про наявність у вашому оточенні людини діяльного, дуже рухливого, агресивного, але з негативною, вампіричні психологією, який прагне використовувати вас у своїх цілях.

Китайський сонник Чжоу-гуна

З хворого організму виповзають комахи. - Отримаєш посаду колісничих, роботу, пов'язану з транспортом. За хворому тілу плазують комахи. - Проходить хвороба, скоро видужаєш. Метелик, що летить на вогонь лампи. - Поразка іншої людини. Літають гусениці шовковичного шовкопряда, не перетворюючись на кокони. - Віщує щастя для людей. Бджоли літають, граючи один з одним в любовні ігри. - Справа не скінчиться успіхом. Бджолине жало впивається в ногу. - Буде радість, пов'язана з матеріальною вигодою, придбанням. Сколопендри збираються в купу. - Віщує втрату багатства. Бабки-Дозорець літають один проти одного. - Прибуде красивий чоловік. Бджолине жало впивається в ногу. - Буде радість, пов'язана з матеріальною вигодою, придбанням. Численні голоси цвіркунів або коників. - Будуть незначні тривоги. Гнойовий жук кусає людини. - Віщує довголіття і щастя. Дощові черв'яки. - Віщує щастя в справах, пов'язаних із сільським життям. Мухоловка, щипавки. - Віщує щастя, пов'язане з незначними матеріальними вигодами, придбаннями. Комарі, москіти кусають людину. - Віщує втрату. Мухи сідають на одяг. - Віщує наговір, наклеп. За ліжка повзають мурахи. - Віщує нещастя.

Сучасний сонник

Бачити у сні комах - до хвороби.

Якщо Вам приснилося, що навколо Вас кружляє докучлива комаха, то в реальному житті Ви втомилися від проблем, які наростають як сніжний ком.

Якщо ж Вам вдалося позбутися від цієї комахи, то і в реальному житті Ви зумієте подолати всі виниклі труднощі.

Якщо уві сні Ви розглядаєте яке незвичне гарне комаха, то в найближчому майбутньому Вас чекає радість спілкування з друзями і приємне проведення часу. Сон, у якому Ви бачите жахливих комах неймовірних розмірів, символізує Ваші страхи.

Індійський сонник

Вони символізують балакунів, поганих музикантів і бідняків, котрі крадуть хліб по селах. Такий сон не віщує нічого доброго, принаймні, на перший день.

Бачити у сні кишать комах - означає хворобу й багато прикростей.

Якщо Ви успішно від них позбулися, то Вам пощастить, хоча такий сон може послужити і причиною для занепокоєння за майбутнє:

Можливі проблеми зі здоров'ям у Ваших близьких.

Кишать комахихвороба;

Благополучно позбутися від них - Вам пощастить, але при цьому можливі проблеми зі здоров'ям у Ваших рідних.

Сонник від А до Я

Побачені уві сні комахи - до турбот і неприємностей від таємних ворогів.

Плазуючі комахи віщують смуток від хвороб, літаючі - грошові труднощі, плаваючі - до задоволень і радощів, кровоссальні - до головного болю від витівок дітей.

Бачити уві сні жуків віщує бідність, збитки і несприятливий результат хвороби. Тиснути жуків - отримаєте радісну звістку.

Побачений у сні павук означає, що будете уважні та активні в роботі, за що вам сповна віддасться чуйним і щедрим керівництвом.

Гусениця уві сні віщує зустріч з низькими, лицемірними людьми.

Бачити черв'яків - до отримання дуже вигідного і прибуткового місця. Комарі говорять про те, що ви даремно противитесь пропозицією зайняти більш високу посаду. Вбивати комарів - подолавши перешкоди, зможете цілком насолодитися сімейним спокоєм і благополуччям.

Приснився мурашки означають, що вас чекає невдалий день і неприємності будуть переслідувати вас на всьому його протязі.

Бачити у сні мух віщує захворювання заразними хворобами. Ловити уві сні моль - доведеться захищати свою честь і гідність від неправдивих звинувачень.

Стрекоза уві сні віщує безтурботне існування при вигідному шлюбі з заможним бізнесменом.

Якщо вас вжалила бджола, оса чи джміль - це знак прийдешніх нещасть і каяття від власної самовпевненості.

Бачити на своєму тілі клопів або бліх передрікає хвороби і неприємності вдома.

Воші означають, що ви поведете себе некоректно зі старими знайомими. Плазують по вашому тілу кліщі - знак тяжких обставин.

Бачити уві сні ритуальні зображення комах, що вважаються священними, - заздрісники не дадуть вам жітья до тих пір, поки ви самі від них не позбудетеся.

Снотолкователь

Бачити у сні кишать комах - означає хворобу й багато прикростей.

Якщо Ви успішно від них позбулися, то Вам пощастить, хоча такий сон може послужити і причиною для занепокоєння за майбутнє:

Можливі проблеми зі здоров'ям у Ваших близьких.